• GoHome Professional
do 95000 km porasla cijena što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 km porasla cijena što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 km porasla cijena što veće

  • Za upit "do 95000 km porasla cijena što veće" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 2.580 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosječna površina)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • 90000 KM (malo jeftiniji)
    • 99000 KM (malo skuplji)
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • parking
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 97.200 KM na 102.300 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 102.300 KM, 75,00 m2 cca 1360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.11.2024 - 112.500 KM
31.03.2025 - 102.300 KM
10.12.2025 - 97.200 KM
25.03.2026 - 102.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Prijakovci. Prodaje se vikend kuća površine cca 75 m2 (u osnovi 41 m2), spratnosti P+1+Pk na placu od 1083 m2. ; Prijakovci .

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 87.200 KM na 102.600 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 102.600 KM, 69,00 m2 cca 1490 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.07.2024 - 87.200 KM
27.02.2026 - 102.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se prizemna kuća površine 69m2, smještena na placu od ukupno 441m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Dodatno, kuća posjeduje garažu i ostavu, pružajući dovoljno prostora za skladištenje i parkiranje vozila. .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 68.100 KM na 74.900 KM dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BOSANSKA DUBICA, 74.900 KM, 33,00 m2 cca 2270 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 68.100 KM
02.03.2026 - 74.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2023.,

www.realitica.com

Kozarska Dubica, Centar, Dobrovoljačka ulica. ; Centar .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 95000 km porasla cijena što veće'
78.000 KM
57.000 KM
40.000 KM
 
+10%

Promjena cijene sa 61.500 KM na 67.700 KM dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BOSANSKA DUBICA, 67.700 KM, 30,00 m2 cca 2260 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 61.500 KM
02.03.2026 - 67.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2023.,

www.realitica.com

Kozarska Dubica, Centar, Dobrovoljačka ulica. ; Centar .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 76.700 KM na 79.800 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 79.800 KM, 19,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 81.300 KM
28.01.2026 - 76.700 KM
05.04.2026 - 79.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 19m2 se nalazi na prizemlju objekta i sastoji se od jedne sobe , hodnika i kupatila.Apartman je jednostrane orijentacije....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 64.700 KM na 74.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BANJA LUKA, 74.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 64.700 KM
17.04.2026 - 74.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju plac veličine 2042m2 u banjalučkom naselju Zalužani.Konkretnija lokacija: Tunjice, dio poslije Kazneno - popravnog zatvora, takođe sa desne strane. ; Zalužani .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)