• GoHome Professional
do 95000 km porasla cijena što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 km porasla cijena što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 km porasla cijena što manje

  • Za upit "do 95000 km porasla cijena što manje" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 2.580 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosječna površina)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • 90000 KM (malo jeftiniji)
    • 99000 KM (malo skuplji)
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • parking
    • prizemlje
    • povoljan
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 76.700 KM na 79.800 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 79.800 KM, 19,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 81.300 KM
28.01.2026 - 76.700 KM
05.04.2026 - 79.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 19m2 se nalazi na prizemlju objekta i sastoji se od jedne sobe , hodnika i kupatila.Apartman je jednostrane orijentacije....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 75.000 KM na 78.000 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, JAHORINA, 78.000 KM, 20,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 79.500 KM
28.01.2026 - 75.000 KM
05.04.2026 - 78.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 61.500 KM na 67.700 KM dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BOSANSKA DUBICA, 67.700 KM, 30,00 m2 cca 2260 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 61.500 KM
02.03.2026 - 67.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2023.,

www.realitica.com

Kozarska Dubica, Centar, Dobrovoljačka ulica. ; Centar .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 95000 km porasla cijena što manje'
102.600 KM
102.300 KM
57.000 KM
 
+10%

Promjena cijene sa 68.100 KM na 74.900 KM dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BOSANSKA DUBICA, 74.900 KM, 33,00 m2 cca 2270 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 68.100 KM
02.03.2026 - 74.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2023.,

www.realitica.com

Kozarska Dubica, Centar, Dobrovoljačka ulica. ; Centar .

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 64.700 KM na 74.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BANJA LUKA, 74.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 64.700 KM
17.04.2026 - 74.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju plac veličine 2042m2 u banjalučkom naselju Zalužani.Konkretnija lokacija: Tunjice, dio poslije Kazneno - popravnog zatvora, takođe sa desne strane. ; Zalužani .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 38.000 KM na 40.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BOSANSKA KRUPA, 40.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 38.000 KM
13.05.2026 - 40.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2025.,

www.realitica.com

Povoljno se prodaje zemljište za gradnju u blizini rijeke Une naselje Stegarić Bosanska Otoka. Zemljište se nalazi u naselju koje ima kompletnu infrastrukturu, asfaltni put kroz naselje, sa kojeg se pristupa navedenom zemljištu. Poznati kamp i ljetna bašta Brioni se nalaze u blizini....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)