• GoHome Professional
do 95000 km porasla cijena što jeftinije 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 km porasla cijena što jeftinije 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 km porasla cijena što jeftinije 40 m2

  • Za upit "do 95000 km porasla cijena što jeftinije 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 90000 KM (malo jeftiniji)
    • 99000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+8%

Promjena cijene sa 139.000 KM na 150.000 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, JAHORINA, 150.000 KM, 39,00 m2 cca 3850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 151.500 KM
28.01.2026 - 139.000 KM
05.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 142.200 KM na 153.400 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 153.400 KM, 38,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 155.000 KM
28.01.2026 - 142.200 KM
05.04.2026 - 153.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 39m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, balkona, spavaće....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 148.000 KM na 156.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TREBINJE, 156.000 KM, 40,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 148.000 KM
12.04.2026 - 156.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2026.,

www.realitica.com

Stambeno poslovni objekti HORIZONT 4 se nalaze: .

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 175.500 KM na 180.500 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 180.500 KM, 39,00 m2 cca 4630 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2024 - 135.000 KM
17.08.2024 - 155.000 KM
29.03.2025 - 175.500 KM
26.03.2026 - 180.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 182.500 KM na 191.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 191.000 KM, 41,00 m2 cca 4660 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 178.200 KM
20.02.2026 - 182.500 KM
29.04.2026 - 191.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 186.900 KM na 195.600 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 195.600 KM, 43,00 m2 cca 4550 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 182.600 KM
20.02.2026 - 186.900 KM
29.04.2026 - 195.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 194.600 KM na 199.100 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 199.100 KM, 43,00 m2 cca 4630 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 185.800 KM
20.02.2026 - 190.200 KM
02.03.2026 - 194.600 KM
29.04.2026 - 199.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • porasla cijena što jeftinije 40 m2 (9)
  • do 95000 km što jeftinije 40 m2 (186)
  • do 95000 km porasla cijena što jeftinije (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)