• GoHome Professional
do 95000 km do 2200 km/m2 60 m2 što veće - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 95000 km do 2200 km/m2 60 m2 što veće - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 km do 2200 km/m2 60 m2 što veće

  • Za upit "do 95000 km do 2200 km/m2 60 m2 što veće" pronađeno 279 nekretnina - prosječna cijena 1.185 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 92000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 130000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, MOSTAR, 81.000 KM, 60,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem dvoiposoban stan u području univerziteta mostar vlasništvo stana 1/1 stan je prostran i orjentisan prema zapadu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 85.000 KM, 60,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Superblok preko puta medrese Nekretnina posjeduje Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, VISOKO, 75.000 KM, 60,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naselju Luke u Visokom, na četvrtom spratu, dvostrano orijentisan. Nedavno je kompletno renovirano kupatilo, parketi, zidovi, a i na cijeloj zgradi je urađena fasada i promijenjen krov. Grijanje je centralno. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, jedne manje....

 
 
 
  Kuća, ŽEPČE, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

prodaja stambeno poslovna kuca kod gradske dzamije u zepcu Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAJCE, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan je na zadnjem spratu,nedavno mijenjan krov sa izolacijom. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Klima Podrum .

 
 
 
  Kuća, KREŠEVO, 38.000 KM, 60,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat, starije gradnje, sa svim priključcima (kanalizacija, struja, voda), na parceli površine 550 m2. Adresa: Džemala Bijedića bb (Mahala), Kreševo Dodatne informacije na telefon: +38761866903 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, CRKVICE, 85.000 KM, 60,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Za prodaju, kuća, šupa i druga započeta kuća (podrum urađen). Parcela ima ukupno 560 m2. Papiri uredu. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI BROD, 64.000 KM, 60,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 85.000 KM, 60,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan extra renoviran (sve novo: radijatori, vanjska stolarija sa aluminijskim roletnama, nova unutrašnja vrata, pločice, ulazna vrata protuprovalna Helios-ova, struja ponovo razvedena, TV i DATA kablovi razvedeni, kupatilo, vešeraj, rezervoar za vodu sa pumpom itd.). Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, OLOVO, 50.000 KM, 60,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, KARANOVAC, 36.000 KM, 60,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Karanovcu 60m2 plus potkrovlje, uz kuću idu i pomoćni objekti: ljetnja kuhinja, garaža i radionica sa alatima. Kuća je skoro renovirana, pvc stolarija, fasada... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na 1 spratu kuce , zaseban ulaz, 60m2. 2/3 celokupnog gazdinstva, basta, garaza. Stan se sastoji od zasebnog ulaza , kuhinje, 2 sobe i kupatila i terasom. Vlasnik uknjizeno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem seosko imanje u Rogoljima, udaljeno svega 2.6 km od Nove Topole. Cijena je 60 hiljada km, za ostale informacije zvati na 066126022 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, POLJE, 41.000 KM, 60,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Polovina kuce sa okucnicom ,povoljno za izgradnju objekta,vlasnistvo 1/1,komunalni prikljUcci , Nekretnina posjeduje Garaža Kanalizacija Telefonski priključak Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Bilmišće, 75.000 KM, 60,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem komforan 2.soban stan u centru Zenice, površine 60m2, vlasnik 1/1,papiri uredni, u dobrom stanju, (nije renoviran), odmah useljiv, naselje Mokusnice, a u obzir dolazi i zamjena za manji 1.soban stan površine do 40.m2, naravno uz nadoplatu razlike kvadrata! U racun primam....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 64.000 KM, 60,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 66.000 KM, 60,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u naselju Pijeskovi u Doboju.Stan je površine 60m2 i sastoji se od: - Dnevnog boravka sa izlazom na balkon - Kuhinje sa trpezarijom - Ostava (špajz) - Spavaća soba - Hodnik - Kupatilo - Podrum Stan je renoviran 95% , stanje vidljivo na fotografijama - kupatilo novo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 68.260 KM, 60,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prije par mjeseci potpuno adaptiran stan.Potpuno nova vanjska stolarija.zamjenjene u potpunosti dolazne i odvodne vodovodne cjevi,te komplet struja u kupatilu i kuhinji.Parket zasticen i uradjen novi pod.Predivan pogled na cjeli grad kont,tel 062 896 277 030 517 337 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBINJE, 85.000 KM, 60,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

-Prodajemo stan povr�ine 60 m2, na 1. spratu novije odr�avane zgrade u Mokrim dolovima. -Struktura : hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spava?e sobe, kupatilo, ostava, tereasa (balkon). -Stan je odli?no odr�avan, prozori su PVC sa komarnicima, blind ulazna vrata, LG 4....

 
 
 
  Poslovni prostor, MODRIČA, 66.000 KM, 60,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Modrici, Ul. Gavrila Principa 13, povrsine 59,60 m2, treci sprat. Stan se nalazi preko puta solitera a poznata je i kao ''48-ica''. Cijena je 33000e. Te/viber 0038269842284 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 67.000 KM, 60,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru Sanskog Mosta, u neposrednoj blizini supermarketa, apoteke, škole, vrtića, gimnastičke hale, više restorana i svih ostalih gradskih ponuda. Zgrada je iz vremena kad se vodilo računa o kvaliteti stanovanja. Građena je dvostrukim redom cigli tako da je izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 64.800 KM, 60,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se manji trosoban stan sa lođom površine 60m2 u Hadžije Mazića ulici, naselje Donje Klopče. 2009. godine sadašnji vlasnici su učinili dodatno ulaganje. Postojeći prozori su zamijenjeni PVC prozorima od firme Selecta. U sklopu stana su dva američka plakara koje se nalaze u....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAGLAJ, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- renoviran stan sa terasom - prvi sprat u zgradi sa malo stanara - ugradjeni venecijaneri - parket - veoma novi namjestaj takodje na povoljnu prodaju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 95.000 KM, 60,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Stan, PUTIĆEVO, 79.000 KM, 60,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

PRELIJEPA I KOMPLETNO RENOVIRANA VIKENDICA U ŠUMICI 4 MINUTE OD TRAVNIKA (Putićevo) VIKENDICA KOMPLETNO RENOVIRANA U JUNU 2020. GODINE VIKENDICA 60m2 ZAJEDNO S DODATNOM OKUĆNICOM 1359 m2 PRATEĆI ZIDNI OBJEKAT (MAGAZA/ŠUPA) ZA OSTAVU ILI RADIONICA cca 10m2 VELIKA NATKRIVENA TERASA....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Za dodatne informacije zvati na broj: +38762551892 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 40.000 KM, 60,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Balkon 9m2 dvije velike sobe kuhinja dnevni boravak spajiz hodnik wc Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 55.000 KM, 60,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u mjestu Poljana (Glinica, Unsko-sanski kanton) sa sređenim vlasništvom (1/1). Kuća je stara 20 godina. Nalazi se na mirnom mjestu, u prirodi. Kuća ima 60 kvadrata, a zajedno s okućnicom 12 000 kvadrata. Kuća ima prizemlje i kat, stan je uređen, a potkrovlje nije uređeno.....

 
 
 
  Kuća, MAGLAJ, 39.000 KM, 60,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zemljište i vikendica Maglaj (Radojčići - Crnojevići) Prodajem 6300 kvadrata zemljišta i vikendicu sa priključkom vode , struje .. . Odmah useljiva. Prilaz sa glavnog puta ,zemljište je 1/1 može odmah prepis. Za sve informacije zvati na broj : 062-975-809. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem seosko imanje u Rogoljima, udaljeno samo 2.6 km od Nove Topole koja nudi mnoge sadržaje: ambulanta, apoteke, škola, vrtići, policijska stanica, pošta, marketi, cvjećare, kafići, benzinske pumpe, banke, itd. Imanje čine: Odmah useljiva kuća od 60 m², zidana od sitne cigle....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Primarna orjentacija Jugoistok Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, kupatila, toaleta, predsoblja, ostave i dva balkona. U blizini zgrade se nalaze marketi Bingo i Belamionix, kompleks Mellain, parfimerija CM, Tuzlanska pivara, Panonska jezera,....

 
 
 

www.nekretnine.ba

Prodajem komforan 2.soban stan u centru Zenice.,naselje Mokusnice, površine 60m2,vlasnik 1/1,papiri uredni, stan je funkcionalan, dobro očuvan (nije renoviran), odmah useljiv! U obzir dolazi i zamjena za manji 1.soban stan površine do 40.m2, takodjer da nije renoviran, da je odmah....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

OGLAS ZA STAN OGLAS IZ USLUGE Mijenjam. 2.soban komforan, funkcionalan stan u centru grada Zenice naselje MOKUSNICE centar, površine 60m2, vlasnik 1/1,papiri uredni, ocuvan, odmah useljiv, nije renoviran,isključivo mijenjam(ne prodaje se),za 1.soban manji stan maksimalno do 40m2 površine,....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u zgradi iz kruzni tok na GGM-u (kad se prođe ugostiteljska škola, pa preko ceste). Jedine dvije zgrade uz kružni tok (imaju narandžasta i siva). Stan je u sivoj zgradi ma petom spratu, dvoetažni je. Na prvoj etaži se nalazi hodnik, soba iz koje se penje na gornju etažu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAGLAJ, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan se prodaje namješten. Sastoji se od dvije velike sobe, kuhinja, trpezarija, dva balkona, dugacki hodnik i kupatilo sa wc-om. U stanu ima klima i elektricni radijator tako da je jako toplo zimi a hladi ljeti. Pod je laminat i parket. Na balkonu se nalazi nedavno postavljena tenda.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 89.000 KM, 60,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, KADINO SELO, 50.000 KM, 60,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.10.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 85.000 KM, 59,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 59 m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je centralnim etažnim grijanjem - Vaillant kotao, klima uređajem,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 89.900 KM, 59,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan u centru grada u nadogradnji na IV spratu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na drugu terasu, velike spavace sobe, hodnika i kupatila. Stan je opremljen drvenom stolarijom sa roletnama i venecijanerima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 103.000 KM, 59,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan od 59 m², drugi sprat, na jugozapadnoj strani zgrade, koja se nalazi na ulazu u Bihac, u blizini gradske poliklinike. U neposrednom okruženju su zelena pijaca, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska i železnicka stanica i nov izgrađen market Robot, što daje....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 71.800 KM, 59,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju kuća – Puhare, Bijeljina ? .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 279)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>