• GoHome Professional
do 95000 km do 2200 km/m2 što veće 60 m2 novogradn - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 km do 2200 km/m2 što veće 60 m2 novogradn - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 km do 2200 km/m2 što veće 60 m2 novogradnja

  • Za upit "do 95000 km do 2200 km/m2 što veće 60 m2 novogradnja" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 1.209 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 99000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 140000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parket
    • 2.sprat
    • lođa
    • lift
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 
  Stan, TRNOVO, 100.000 KM, 65,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na Bjelašnici, objekat završen 2008. god, udaljena na 40 km od centra Sarajeva ili 12 km od ski centra Babin do Bjelašnica. Vikendica je cca. 65 m2 sa trijemom, ulaznim holom, dnevnim boravkom sa kuhinjom, dvije spavaće sobe i WC-om. Objekat je smješten na lokaciji površine....

 
 
 
  Apartman, TRAVNIK, 104.000 KM, 65,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman se nalazi na atraktivnoj lokaciji izmedju Beby ski lifta i velikog ski lifta. 150m udaljenosti od hotela Sunce. Prilaz objektu sa vise strana, asfalt. Objekat se nalazi 10m udaljenosti of objekta TURM http://www.vlasic-bih.com/indexba.htm. objekat je izgradjen prije 2 godine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 95000 km do 2200 km/m2 što veće 60 m2 novogradnja'
70.000 KM
75.688 KM
  Kuća, DERVENTA, 33.000 KM, 65,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Obiteljsko imanje, sastoji se od novosagrađene kuće, dvorišne zgrade, štale, svinjca i garaže. Pokraj imanja nalazi se zemljište veličine 21 dulum koje ima izlaz na cestu, a također je za prodaju. Nekretnina posjeduje Garaža Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 97.500 KM, 65,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nov stan na prodaju. Ugradjena kuhinja, klima uredjaj. Stan se nalazi u centru Bijeljine. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Klima Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, DRVAR, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kompletno renoviran stan,namesten sa novim namestajem,bez ulaganja,odmah useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 60.000 KM, 61,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban apartman trostrane orijentacije u novogradnji manje samostojeće zgrade na Jahorini, naselje Šator. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini Snježna Dolina staze i šestosjeda. Apartman pozicioniran na....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u zgradi iz kruzni tok na GGM-u (kad se prođe ugostiteljska škola, pa preko ceste). Jedine dvije zgrade uz kružni tok (imaju narandžasta i siva). Stan je u sivoj zgradi ma petom spratu, dvoetažni je. Na prvoj etaži se nalazi hodnik, soba iz koje se penje na gornju etažu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 95.000 KM, 60,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, OLOVO, 50.000 KM, 60,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Novogradnja Parking .

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 72.500 KM, 58,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u centru grada na 50m od opštine. Stan je osvijetljen i odličnog je rasporeda. Grijanje je centralno na struju, minimalni troškovi. Poseduje parking ispred zgrade. Lijep pogled i prostran balkon. Posjeduje i lođu. Odlična gradnja. U stanu trenutno ne živi niko.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI ŠAMAC, 87.000 KM, 58,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Nov luksuzan stan na izuzetnoj lokaciji u strogom centru grada. Stan je svjetao, funkcionalan , nov - nikad niko nije zivio u njemu . Extra kvalitet gradnje. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI ŠAMAC, 58.500 KM, 58,00 m2 cca 1010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je na petom spratu sa predivnim pogledom na usce bosne Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Kuća, LIPNICA, 70.000 KM, 57,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću površine 57 m2sa zemljišnom parcelom 633 m2 u naselju S.Lipnica, Tuzla. Kuća posjeduje prizemlje i sprat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom te kupatilo i predsoblje, dok se na spratu nalaze 3 spavaće sobe, ostava i balkon. Kuća se nalazi u....

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 58.000 KM, 56,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOZNICA, 54.000 KM, 55,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je u samom centru Banje Koviljace, idealan za odmor ... Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 70.000 KM, 55,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u novogradnji, IV sprat, odmah useljiv. Kontakt 061142249 Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

stan u odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

stan je u odlicnom stanju, useljiv bez ulaganja.... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 82.500 KM, 55,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima vanjsku aluminijumsku stolariju sa termomostom, aluminijumskim roletnama na daljinski pogon, rolo komarnike (mrežice za komarce), prvoklasnu špansku keramiku, jasenov parket i unutrašnju aluminijimsku stolariju. Zgrada posjeduje urednu papirologiju. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 25)