• GoHome Professional
do 95000 km do 2200 km/m2 što veće 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 95000 km do 2200 km/m2 što veće 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 km do 2200 km/m2 što veće 60 m2

  • Za upit "do 95000 km do 2200 km/m2 što veće 60 m2" pronađeno 279 nekretnina - prosječna cijena 1.185 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 92000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 130000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • novogradnja
    • za studente
    • zadnji sprat
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI TRAVNIK, 47.000 KM, 64,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 64 m2 u centru Novog Travnika u ulici Kralja Tvrtka 40/17 (soliter kod bazena), 5 sprat, jugoistok. Za vise informacija zvati na +382 67 441 771. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

RE/MAX, najveća svjetska agencija za promet nekretnina prodaje kuću u Nemili. Kuća se nalazi na površini od 64 m2, i ista je starije gradnje, ali je uslovna i samim tim odmah useljiva. Nalazi se na parceli od 585 m2, i takođe posjeduje pristupni put direktno. Prizemnica je, i ima....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 100.000 KM, 64,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Plac 2 duluma, odlicna lokacija. Kuca stara, dugo nenastanjena. Svi papiri uredni 1/1. Pored vode, struje, telefona, kuca ima i svoju pitku vodu (bunar- pumpa). Kontaktirati Slavena na 1-712-310-4485 ili spajkic@gmail.com. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRČEVINE, 60.000 KM, 64,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi preko puta Binga. Stolarija u stanu je izmjenjena. Papiri od stana su 1/1. Stan posjeduje parking mjesto, podrum i šupu za drva. Broj telefona: 062583365 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULINA, 60.000 KM, 64,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan,posjeduje 2 balkona i ostavu...1 sprat Nekretnina posjeduje Balkon Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 100.000 KM, 64,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Starija kuca, nenastanjena, struja, telefon, voda, gradska i privatna. Odlicna lokacija i 2 duluma kvalitetne zemlje ! Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, VAREŠ MAJDAN, 32.000 KM, 64,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem dvosoban stan veoma hitno...cijena po dogovoru Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 64.000 KM, 64,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća useljiva oba sprata. Legalizovana. Struja i voda. Sa malo ulaganja. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 55.000 KM, 64,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan iznad Vatrogasnog u Srebrenici u veoma dobrom stanju,potpuno namješten,Od stana na 100 m se nalazi,Autobuska stanica,Vrtić,Osnovna i Srednja škola,Fakultet,Pošta, Policijska stanica i Dom zdravlja. Moguća je zamjena za nekretninu u Srbiji. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, KLADANJ, 64.000 KM, 64,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan 64m2.VIII sprat.Vlasništvo1/1.Zgrada“Osmica“ u centru grada(ima:lift,parking i podrumske prostorije) .Stan se nalazi na južnoj strani zgrade ,okrenut prema centru grada i osunčan tokom cijelog dana.Odličnog i funkcionalnog rasporeda prostorija.Adaptiran sa ugradbenom kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 102.400 KM, 64,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Alipašinom polju B-faza, ul. Semira Frašte,4/16 dvoiposoban , površina 64 m2 + 6 m2 zatvorenog balkona + podrumska ostava. Stan se nalazi na 16spratu . Satn je adaptiran, blindo vrata, PVC stolarija, kupatilo itd. Dokumentacija je uredna, valsništvo 1/1, Cijena je....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Irac, 89.600 KM, 64,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem lijep stan na Ircu u Rudarskoj ulici. Informacije na telefon +387603119788. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, DRVAR, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kompletno renoviran stan,namesten sa novim namestajem,bez ulaganja,odmah useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 80.000 KM, 64,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Ciglanama u ulici Dajanli Ibrahim-bega. Ovc stolarija nova je ugradjena prije 4 godine, kupatilo komplet je renovirano prije 3 godine, ubacen je i novi parket. Nova kuhinja ugradjena je u Martu 2023, a spavaca soba u novembru 2022. Stan posjeduje fizicki odvojenu....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 55.000 KM, 63,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem kucu u gradu zona A kuca ima ugradjenu kuhinju i svu aparaturu unutra dvije sp sobe i kuhinja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 35.000 KM, 63,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u prizemlju sa terasom i posebnim ulazom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 99.000 KM, 63,00 m2 cca 1570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo stan u Bihaću koji se nalazi u centru grada u ulici Mehmedalije Maka Dizdara u neposrednoj blizini Doma Kulture (bivši Dom Armije). Stan se nalazi na jednoj od najboljih, za stanovanje odličnoj lokaciji, a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostali sadržaji neophodni za....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 85.000 KM, 63,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo dvosoban stan u Bihaću koji se nalazi u naselju Ozimice II u ulici Trg zlatnih ljiljana. Stan se nalazi na jako dobroj lokaciji u užem centru grada a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostali sadržaji neophodni za stanovanje. Predmet prodaje jeste stan površine 64 m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, MODRIČA, 79.000 KM, 63,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban komforan stan u centru Modriče. Odmah useljiv . Soliter. Šesti sprat. Dva lifta. Sa ili bez nameštaja, uključujući i belu tehniku i TV aparate. Odlična izolacija. Niski troškovi grejanja ( struja). Kablovska, optički internet. Sve ostale informacije za ozbiljne kupce na telefon:....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 60.000 KM, 63,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U stanu zamijenjena stolarija PVC Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Blindirana vrata Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 58.000 KM, 63,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Lijep dvosoban stan u centru Doboja. 065/721-174 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 55.000 KM, 63,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, 63m2, 2.5soban stan, prizemlje, vlasništvo 1/1 Cent.plin grijanje +385953929023 +385915642820 Nekretnina posjeduje Plin Voda Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 50.000 KM, 63,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca prizemnica sa podrumom (stara gradnja), ima ZK ulozak. Na lijepoj poziciji, pogled na grad. Veliko dvoriste sa bastom i vocnjakom. Urbanistickim planom predvidjena je izgradnja i pomocnog objekta (garaza). Nalazi se u mirnom naselju, slijepa ulica sa gradskom rasvjetom. Kuca....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 52.000 KM, 63,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 50.000 KM, 62,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Seosko imanje na kojem se nalazi kuća površine površine 62m2 u osnovi, poslovna zgrada u privredi 88m2, dvorište površine 500m2, njive površine 931m2, ukupno placa površine 1581m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i verande u prizemlju a na spratu....

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 74.400 KM, 62,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan u zdragi "Moskva", stan se nalazi na 5 spratu sa liftom i gleda na Dom Zdravlja (svi prozori). Stan se prodaje sa stvarima (spavaća soba, dnevna, kuhinja, ugradni plakari x3 u hodniku). Odlična zgrada i još bolja investicija. Uknjižen, brzo useljiv. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MRKONJIĆ GRAD, 50.000 KM, 62,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Mrkonjic Gradu, naselje Brkić Bašta. Stan ima 62.5 kvadrata. Nalazi se na 4. spratu u zgradi bez lifta. Struktura stana čine 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i manjim dnevnim boravkom, kupatilo, hodnik i ostavna prostorija (špajiz) i jedan balkon na koji se....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 62,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća Pr+Pot površine 62 m2 u osnovi, dvorište površine 142 m2 što ukupno zemljišta iznosi 204 m2. U prizemlju se nalazi dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, hodnik i terasa. U potkrovlju se nalazi dnevna sa kuhinjom, soba i hodnik. Opremljena je drvenom stolarijom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 94.000 KM, 62,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 62 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, trpezarije, ostave, dvije spavaće sobe i kupatila. Posjeduje i podrumsku prostoriju. Vanjska i unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 70.000 KM, 62,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Funkcionalan dvoiposoban stan u novogradnji na III spratu površine 62m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom koja ima izlaz na konforan balkon, dvije spavaće sobe, kupatila i hodnika. Opremljen je etažnim grijanjem, kvalitetnom drvenom stolarijom sa roletnama, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 36.000 KM, 62,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se starija kuća sa građevinskom dozvolom u naselju Debeljaci, opština Banja Luka. Kuća je izgrađena 1969. godine i nalazi se na placu površine 1.101 m2. Stan je dvosoban sa 62 m2, ali je potrebna potpuna sanacija. ; Debeljaci .

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKE, 58.900 KM, 62,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Ključu (Luke). Nenamješten. Sve info na broj telefona: 062 909 890 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Blindirana vrata .

 
 
 
  Kuća, DONJA ROVNA, 40.000 KM, 62,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SVE UREDNO,PAPIRI, VODA ,STRUJA TELEFONSKI PRIKLJUCAK, I MOGUČNOST PRIKLJUČKA PLINA. VEOMA POVOLJNO. DODATAK: KUĆICA I PUŠNICA POVOLJNO ZA JEDNU OBITELJ ILI 3 VIKENDICE! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Ozimice 1, 95.000 KM, 62,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u odlicnom stanju, useljiv. Prodajem ili mijenjam za kucu u Bihacu... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 93.000 KM, 62,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u Prijedoru naselje Pecani. 62m2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, VITEZ, 62.000 KM, 62,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Vitezu, ukupne povrsine 62m² ( balkon 3 m², podrum 6m²). Stan je na cetvrtom spratu, nije zadnji sprat, a sastoji se od hodnika, kuhinje i trpezarije, dnevnog boravka, spavace sobe i kupatila. Jako je funkcionalan stan, sa mogucnoscu pregradjivanja. Uz stan ide americki....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 75.000 KM, 62,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Stan u centru Banja Luke, namešten Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA KRUPA, 58.000 KM, 62,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 62m2 u ul. 511 Sbb Sp 38D,kat A2/ll Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 85.000 KM, 62,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan 62m2 u centru Bihaća. Stan se nalazi u strogom centru iza glavne pošte, ulica Bedem 2/2. Moguća nadgradnja uz saglasnost stanara. Za sve informacije obratiti se advokatici Džaferagić Dijani, tel. 037/222-158, ili vlasniku direktno +381 641749928 Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, DUBICA, 99.000 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan namjesten ,Garaza pripada stanu.U odlicnom stanju .Strogi centar grada Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 69.000 KM, 61,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Poslovni prostor ukupne površine 61m2 koji se nalazi u prizemlju stambeno - poslovne zgrade u centru grada!!! Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije i sanitarnog čvora (površine 31m2) smještenih u prizemlju iz kojeg stepenice vode u suteren (površine 30m2) u kojem se nalaze....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 279)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>