• GoHome Professional
do 90000 km što veće pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 90000 km što veće pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 90000 km što veće pala cijena

  • Za upit "do 90000 km što veće pala cijena" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 675 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • 85000 KM (malo jeftiniji)
    • 94000 KM (malo skuplji)
    • do 804 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 27.000 KM na 22.000 KM dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 22.000 KM, 3704,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2025 - 32.000 KM
05.06.2025 - 27.000 KM
02.04.2026 - 22.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zzemljište uknjižene površine 3.704m2 sa asflatiranim prilaznim putem, Umoljani, Bjelašnica, općina Trnovo. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 65.000 KM na 60.000 KM dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, CAZIN, 60.000 KM, 3509,00 m2 cca 20 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.09.2025 - 65.000 KM
06.03.2026 - 60.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište pogodno za gradnju vikendice u mirnom i prirodnom okruženju naselje Vrelo u Cazinu. Zemljišna parcela je površine od 3.509 m2, koja je pravilnog oblika pravougaonika, u potpunosti ograđena sa ulaznom kapijom. Na parceli jednim dijelom posađene su različite mlade....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 35.000 KM na 31.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SULJIĆI, 31.000 KM, 1707,00 m2 cca 20 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 70.000 KM
03.12.2025 - 58.000 KM
11.02.2026 - 54.000 KM
06.03.2026 - 40.000 KM
20.03.2026 - 35.000 KM
01.04.2026 - 31.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

SNIŽENO ; Suljići Bb .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 90000 km što veće pala cijena'
55.500 KM
80.000 KM
73.200 KM
 
-20%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 88.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 88.000 KM, 111,00 m2 cca 790 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.11.2024 - 98.000 KM
28.09.2025 - 102.000 KM
03.12.2025 - 110.000 KM
10.04.2026 - 88.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 3221m2, u Rovinama, Gradiška, uz glavni put, na lijevoj strani idući prema gradu u blizini Rapić d.o.o. PJ Farmofit. ; Rovine .

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 51.200 KM na 49.100 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, 49.100 KM, 42,00 m2 cca 1170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 51.200 KM
22.12.2025 - 56.300 KM
11.02.2026 - 51.200 KM
01.05.2026 - 49.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola. Prodaje se jednosoban stan ukupne površine 42 m2 na I spratu stambeno poslovnog objekta. ; Kola .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 73.000 KM na 70.000 KM dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PRIJEDOR, 70.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.11.2025 - 73.000 KM
02.05.2026 - 70.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju stan 50m2 koji se nalazi u naselju Novom Gradu. .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 65.000 KM na 59.000 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIJEDOR, 59.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.06.2024 - 65.000 KM
15.04.2026 - 59.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju plac 920m2 u naselju Urije u Prijedoru. .

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 68.000 KM na 58.000 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LIVNO, 58.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.09.2025 - 68.000 KM
27.02.2026 - 58.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE – LIVNO .

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 60.000 KM na 50.000 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LIVNO, 50.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.09.2025 - 60.000 KM
27.02.2026 - 50.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE – LIVNO .

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 50.200 KM na 49.200 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DROZGOMETVA, 49.200 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2024 - 86.000 KM
21.04.2024 - 79.000 KM
31.05.2024 - 76.000 KM
11.08.2024 - 62.000 KM
30.10.2024 - 50.200 KM
29.04.2026 - 49.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2024.,

www.realitica.com

BOSNA I HERCEGOVINA - ZEMLJA - OKOLINA SARAJEVA- HADŽIĆI ; Drozgometva .

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 50.000 KM na 40.000 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LIVNO, 40.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.09.2025 - 50.000 KM
27.02.2026 - 40.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE – LIVNO .

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 41.900 KM na 38.900 KM dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIJEDOR, 38.900 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.08.2025 - 46.900 KM
31.01.2026 - 41.900 KM
02.05.2026 - 38.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.08.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju plac 1179m2 u Tukovima. .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 40.600 KM na 38.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, BANJA LUKA, 38.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 48.300 KM
11.02.2026 - 44.200 KM
04.03.2026 - 40.600 KM
01.04.2026 - 38.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

Agencija RE/MAX Vam iz svoje prodajne ponude izdvaja plac u Motikama, koji predstavlja idealnu priliku za izgradnju Vašeg budućeg doma u mirnom i pristupačnom okruženju. Nalazi se na samo 6 kilometara od centra grada, što Vam omogućava savršenu kombinaciju mira prirodnog ambijenta....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 104.500 KM na 99.000 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 104.500 KM
15.05.2026 - 99.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 41.000 KM na 35.900 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 35.900 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.05.2025 - 61.600 KM
26.12.2025 - 41.000 KM
06.05.2026 - 35.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU – Zemljište 4638 m2 – Dubrave, Gradiška ; Dubrave .

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 32.900 KM na 28.900 KM dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIJEDOR, 28.900 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.07.2025 - 38.900 KM
31.01.2026 - 32.900 KM
02.05.2026 - 28.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju plac 11000m2 u Rasavcima.. Zemljište je sa šumom ( grab i bukva ) .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 22.000 KM na 20.000 KM dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIJEDOR, 20.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.07.2025 - 24.000 KM
31.01.2026 - 22.000 KM
02.05.2026 - 20.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju plac 1922m2, u naselju Gomjenica, pored asfaltnog puta za Tomašicu. .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 16.000 KM na 14.500 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIJEDOR, 14.500 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 16.000 KM
06.05.2026 - 14.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.12.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju plac kvadrature 565m2 koji se nalazi na putu Prijedor Ljubija u naselju Hambarine, Prijedor. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)