• GoHome Professional
do 410000 km što jeftinije Zadnjih 14 dana porasla - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 410000 km što jeftinije Zadnjih 14 dana porasla - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 410000 km što jeftinije Zadnjih 14 dana porasla cijena

  • Za upit "do 410000 km što jeftinije zadnjih 14 dana porasla cijena" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.468 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 380000 KM (malo jeftiniji)
    • 430000 KM (malo skuplji)
    • do 3400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 38.000 KM na 40.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BOSANSKA KRUPA, 40.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 38.000 KM
13.05.2026 - 40.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2025.,

www.realitica.com

Povoljno se prodaje zemljište za gradnju u blizini rijeke Une naselje Stegarić Bosanska Otoka. Zemljište se nalazi u naselju koje ima kompletnu infrastrukturu, asfaltni put kroz naselje, sa kojeg se pristupa navedenom zemljištu. Poznati kamp i ljetna bašta Brioni se nalaze u blizini....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 130.000 KM dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 130.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2025 - 120.000 KM
20.05.2026 - 130.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

; Nova Topola .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 182.196 KM na 200.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lauš 1, 200.000 KM, 50,00 m2 cca 4000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 182.196 KM
09.05.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 50.61 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju. Budući stambeni objekat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 410000 km što jeftinije zadnjih 14 dana porasla cijena'
318.152 KM
399.500 KM
400.000 KM
 
+2%

Promjena cijene sa 258.500 KM na 264.300 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TREBINJE, 264.300 KM, 90,00 m2 cca 2940 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 272.000 KM
03.04.2026 - 258.500 KM
22.05.2026 - 264.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan od 89.30 m2. Gradnja 2006 godine. Nalazi se na 6 spratu, zgrada ima lift. Ispod zgrade parking. ; Trebinje .

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 369.200 KM na 380.400 KM dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 380.400 KM, 243,00 m2 cca 1570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 369.200 KM
11.05.2026 - 380.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 .

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)