• GoHome Professional
do 410000 km što jeftinije Zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 410000 km što jeftinije Zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 410000 km što jeftinije Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 410000 km što jeftinije zadnjih 14 dana" pronađeno 103 nekretnina - prosječna cijena 3.363 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 380000 KM (malo jeftiniji)
    • 430000 KM (malo skuplji)
    • do 2800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, BANJA LUKA, 6.200 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem dva placa za vikendicu u Potkozarju ; Potkozarje .

 
 
 
  Zemljište, MEĐUVOĐE, 10.000 KM, 5589,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.nekretnine-kd.com

z055 Međuvođe.

 
 
 
  Zemljište, MILOSAVCI, 10.300 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Agencija RE/MAX Vam iz svoje prodajne ponude ovaj put izdvaja zemljište u Milosavcima, grad Laktaši, koje se sastoji od dvije parcele ukupne površine 8728 m2. ; Milosavci .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 410000 km što jeftinije zadnjih 14 dana'
107.250 KM
140.000 KM
150.000 KM
  Zemljište, BANJA LUKA, 20.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište površine 12.399 m2 u Potkozarju, opština Banja Luka, smešteno na brežuljku sa pogledom na okolinu. Zemljište je idealno za vikendicu u prirodi ili nešto slično ; Potkozarje .

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 23.100 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

NA ZEMLJIŠTE – JABLANICA ? ; Jablanica .

 
 
 
  Kuća, DEMIROVAC, 29.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine-kd.com

k162 Demirovac ; Kuća sa zemljom, struja, voda, telefon.

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 30.000 KM, 36,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Vikendica povšine 36 m2 u osnovi na placu od 1.416m2 na prelijepoj lokaciji u prirodi u Bosanskoj Bijeloj. U prizemlju je smješten dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo. Na spratu su dvije sobe. Posjeduje struju, gradsku vodu, kao i sopstveni bunar. Uknjižena je ivlasnistvo....

 
 
 
  Kuća, BIJELA, 30.800 KM, 36,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, BRIJESNICA, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju vikend kuca u Brijesnici kod Bijeljine vrlo atraktivnu vikend kucu u srcu prirodnog okruzenja,uradjena iskljucivo od ekoloskih zdravih materijala.U ponudi jos cetiri parcele po 450m/2 za prodaju ili gradnju po vasem izboru. ; Brijesnica .

 
 
 
  Zemljište, PRIJEDOR, 56.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.vhs-nekretnine.com

Sve informacije o placu, koje nisu u oglasu, a vezane su za dokumentaciju, tačnu lokaciju nekretnine, mogu se dobiti isključivo u ličnom kontaktu s agentom: .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 64.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

? Odlična lokacija u prirodi, na blagom uzvišenju s panoramskim pogledom, svega nekoliko minuta od magistralnog puta Banja Luka – Prijedor. ; Potkozarje .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 66.000 KM, 84,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima i dosta zemljišta u Potkozarju, opština Banja Luka. Ukupna površina zemljišta je 81.882 m2. U planu su kuća od 84 m2 i pomoćni objekti. ; Potkozarje .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 72.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Predivno zemljiste u Gornjem Madjiru, 918 m2, uz asfaltiranu cestu, javna rasvjeta, voda dovedena na teren. Okruzenje prekrasno, nazivaju ga banjaluckim Dedinjem. ; Česma .

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, 74.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Zemljište sa izgrađenim objektom površine 1.219 m2 i šumom ukupne površine 9.571 m2 na lijepoj lokaciji u naselju Moluhe u Tuzli, što sve ukupno čini površinu od 10.970 m2. Prelijepo uređena i održavana sama parcela, zelenilo koje je okružuje parcelu, čist zrak, izdvojenost od gradske....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 80,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE LIJEPA PORODIČNA KUĆA U GORNJIM POTKROVICIMA ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 60,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju imanje od 10 duluma sa kućom – mirna lokacija nadomak Banje Luke ; Dragočaj .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 81.100 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Agencija RE/MAX iz svoje prodajne ponude izdvaja jedinstvenu priliku u naselju Motike, plac površine 1.308 m2 s ruševnom kućom sa građevinskom dozvolom i pomoćnim objektima, koji čeka upravo vaš novi početak. ; Motike .

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 81.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište ukupne površine 624m2 u naselju Rodoč u Mostaru. Pristup parceli je obezbijeđen sa lokalnog puta. ; Mostar .

 
 
 
  Zemljište, BIJELJINA, 88.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU ZEMLJIŠTE – DVOROVI (BIJELJINA) .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, Starčevica, 90.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji – Starčevica, Banja Luka ; Starčevica .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 92.100 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Drakulić. ; Drakulić .

 
 
 
  Kuća, VAREŠ, 96.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća u centru Vareša u ulici Put mira br. 38 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 104.800 KM, 41,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Agencija RE/MAX prodaje odličan poslovni prostor u banjalučkom naselju Petrićevac, u tzv. Žutim zgradama. ; Petrićevac .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 107.250 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. Sastoji se od dnevnog boravka trpezarijom, kuhinje, hodnika, i kupatila. Pomoćna zgrada koja sadrži kuhinju sa trpezarijom, jednu sobu, ostavu, garažu i sušnicu. Opremljene su PVC I drvenom stolarijom sa....

 
 
 
  Zemljište, DROZGOMETVA, 108.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju prelijepo, potpuno ravno zemljište (gradilište) uz sami potok u mjestu Drozgometva, Hadžići. Površina: 3038 m2. Cijena: 35 KM / m2. Zemljište je 100% ravno, bez ikakvog nagiba. Nalazi se direktno uz vodotok (potok), što ga čini idealnim za gradnju vikendice ili kuće za....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 112.900 KM, 62,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća spratnosti Prizemlje + Potkrovlje, površine 62 m2 na parceli od 101 m2, smještena u centru grada u blizini parka. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ostava i jedna spavaća soba, dok se u potkrovlju nalazi dodatna soba. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 59,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban, renoviran, stan površine 59 m2 u prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, uvučene kuhinje, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC i drvenom stolarijom, roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, Inverter klima uređajem,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 59,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 127.700 KM, 28,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U ogranku ulice Milana Karanovića u naselju Borik, prvi red do Vrbasa, prodajemo garsonjere 28 m2 u najpopularnijem stambenom kompleksu Oaza Vrbas, Lamela 1. Nekretnina ima veliki potencijal kao investicija. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 129.600 KM, 42,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

? Stan u centru Bijeljine – 42 m2 ? .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 103,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. Stara kuca na odličnom placu površine 490m2. Kuća je stara i potrebna je adaptacija ili gradnja novog objekta. Prizemlje kuce se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe, kupatila, ostave I hodnika iz koga je unutrasnjo stepeniste....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem komplet namjestenu Kucu. Kuca je gradjena 2010 godine, postoji fasada, izolacija, nov namjestaj, sve je provedeno. Papirologija je uredna. Na prizemljom postoji veliki dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom, kupatilo i spajz. A na spratu su 3 spavace i kupatilo. Kuca se nije....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 130.000 KM, 52,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan kompletno namešten,1/1 ulnjižen u centru Bijeljine,ul.nušićeva 12 (kod crvenog krsta), na petom spratu. ; Bijeljina .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 133.400 KM, 103,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 138.100 KM, 70,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola – Doline (900 m od etno sela “Kumovi Konaci”). ; Kola .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 139.100 KM, 24,00 m2 cca 5800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodaja - poslovni prostor i garaža - početak Lauša ; Lauš .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 250,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodaje se stambeni objekat građen 80-ih godina, dimenzija 10x10, spratnosti prizemlje + sprat + potkrovlje, sa pomoćnim objektom izgrađenim 2000. godine dimenzija 7,85 x 12,45m. ; Grad .

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 142.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Mahmutovac ; Mahmutovac .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 145.300 KM, 160,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Dervisi .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 103)

<< <1 2 3> >>