• GoHome Professional
do 410000 km što jeftinije 80 m2 terasa Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 410000 km što jeftinije 80 m2 terasa Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 410000 km što jeftinije 80 m2 terasa Najnovije

  • Za upit "do 410000 km što jeftinije 80 m2 terasa najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 380000 KM (malo jeftiniji)
    • 430000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TREBINJE, 56.000 KM, 80,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Povoljno prodajem stan u samom centru Trebinja. Struktura stana: dva hodnika, dnevni, kuhinja, trpezarija, dvije sobe, dva kupatila, dvije terase + podrum. Stan je kompletno renoviran i useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOKOLAC, 57.000 KM, 73,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan u centru grada sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, wc-om, terasom za dnevnu i lodjom za jednu od spavaćih soba. Prostran sa dobrim rasporedom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 60.000 KM, 80,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća površine cca 90m2 na parceli površine 1966m2 u naselju Orahovica, Lukavac. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik i kupatilo, a na prvom spratu jedna velika prostorija. Ispred vikendice je terasa. Vikendica je renovirana početkom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kucu (80 m2)+tri terase(2x1.7 m2 i 1x15,5 m2) + garaza ( 20 m2) u vikend naselju nadomak Pala,na samo 14 km od ski centra Jahorina i 5 km od ski centra Ravna planina (https://www.ski-rp.com/en/ ).Od Pala preko Ravne planine do Jahorine vode obelezene planinarske....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 74.000 KM, 74,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 74m2 po cijeni od 1000,00KM/m2. Stan se sastji od kuhinje sa trpezarijom, odvojenog dnevnog boravka sa terasom, dva hodnika, jedne velike sobe, kupatila i ostave. Nalazi se na 4 spratu i prodaje se sa namjestajem. Opremljen je sa klima uređajem, laminatima i....

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, 80.000 KM, 86,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Komforan stan, dnevna + 3 sobe, dva mokra čvora, dvije terase, podrum, parking, pogled na Neretvu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.990 KM, 87,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 87 m2 Kragujevac +381 60 303 66 68 Na prodaju trosoban opremljen stan u Erdogliji (ulica Cice od Romanije kod ambulante broj 5) Ukupna povrsina 87 kvadrata Dnevna soba 36 kvadrata Dva kupatila (oba imaju wc solju, u jednom je ugaona kada a u drugom tus kabina, uvek ima....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 90.000 KM, 85,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća: visoka prizemnica (masivno građena) trosoban stan površine 85 metara kvadratnih i 16 kvadrata terase. Ispod polovine kuće nalazi se garaža, kotlovnica i spremište ogreva. Objekat je potpuno završen. Površina okućnice je 600 kvadrata. Objekat je spojen sa gradskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANOVIĆI, 95.000 KM, 81,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Cetvorosoban stan na dvije etaze sa podrumom ispod cijele etaze. Vladtiti ulaz sa prednje i zadnje strane. Novi krov i prozori. Vlastito dvoriste sa uredjenom terasom. Stan se nalazi u centru grada. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, KUK, 99.500 KM, 87,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je prostran i potpuno opremljen stan površine 87 m² sa velikom terasom od 30 m² koja pruža spektakularan, panoramski pogled na more. Stan se nalazi u glavnoj zgradi kvalitetnog stambenog kompleksa i idealan je kako za život, tako i za odmor ili izdavanje. Struktura stana:....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 410000 km što jeftinije 80 m2 terasa (64)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)