• GoHome Professional
do 380000 km što manje 50 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 380000 km što manje 50 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 380000 km što manje 50 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 380000 km što manje 50 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.860 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 360000 KM (malo jeftiniji)
    • 390000 KM (malo skuplji)
    • do 3800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 288.400 KM, 47,00 m2 cca 6140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

stan 47m2 iza boske, i sprat ; Centar .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 281.476 KM, 47,00 m2 cca 5990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 220.900 KM, 48,00 m2 cca 4600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U kompleksu Oaza Vrbas prodajemo stan od 48 m2 u izgradnji. Stan je izuzetno funkcionalan, istočne orjentacije, sa jednom sobom za spavanje. Kompleks se gradi uz obalu Vrbasa i predstavlja jedinstvenu arhitekturu na najatraktivnijoj poziciji. Dostupni su stanovi na više spratova.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 380000 km što manje 50 m2 zadnjih 14 dana'
107.250 KM
  Stan, TUZLA, 235.000 KM, 51,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se lijep i funkcionalan, djelimično adaptiran dvosoban stan uknjižene površine 51,00 m². Nalazi se na 2. spratu (nije posljednji sprat) stambene zgrade u ulici Strajka Mitrovića, koja se proteže paralelno sa ulicom Armije RBiH (bivša Skojevska ulica) u Tuzli. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 241.100 KM, 51,00 m2 cca 4730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Lijep dvosoban stan površine 51 m2, sa balkonom, 2. sprat, ul. Armije RBiH ; Skojevska, Tuzla .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 107.250 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. Sastoji se od dnevnog boravka trpezarijom, kuhinje, hodnika, i kupatila. Pomoćna zgrada koja sadrži kuhinju sa trpezarijom, jednu sobu, ostavu, garažu i sušnicu. Opremljene su PVC I drvenom stolarijom sa....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 170.000 KM, 54,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 54 m2 koji se nalazi u prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz u dvorište koje je zagrađeno, spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)