• GoHome Professional
do 380000 km što jeftinije najnovije do 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 380000 km što jeftinije najnovije do 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 380000 km što jeftinije najnovije do 60 m2

  • Za upit "do 380000 km što jeftinije najnovije do 60 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.489 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 360000 KM (malo jeftiniji)
    • 390000 KM (malo skuplji)
    • do 3000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 119.600 KM, 48,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. Na I spratu, zgrada posjeduje lift. Na zgradi je solarna elektrana, što znači 30% uštede električne energije na svim stanovima. Završetak radova kraj 6. mjeseca 2026. godine Cijena 2.500KM/m2 4222/MM .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 122.700 KM, 48,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 133.000 KM, 60,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodajem posve useljivu kuću, starije gradnje, ali renoviranu, površine oko 60 m2. Uz kuću dolazi i pripadajuća okućnica. ; Priječani .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 380000 km što jeftinije najnovije do 60 m2'
195.000 KM
295.000 KM
  Apartman, TREBINJE, 171.200 KM, 56,00 m2 cca 3060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - CENTAR: DVOSOBAN STAN U STAROGRADNJI U STROGOM CENTRU ; Centar .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 224.000 KM, 64,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan površine 64 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnuim etažnim grijanjem – Vaillant....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 229.800 KM, 64,00 m2 cca 3590 KM/m2

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)