• GoHome Professional
do 370000 km što jeftinije zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 370000 km što jeftinije zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 370000 km što jeftinije zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 370000 km što jeftinije zadnjih 7 dana" pronađeno 46 nekretnina - prosječna cijena 3.101 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 350000 KM (malo jeftiniji)
    • 380000 KM (malo skuplji)
    • do 2500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, MEĐUVOĐE, 10.000 KM, 5589,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine-kd.com

z055 Međuvođe.

 
 
 
  Zemljište, TREBINJE, 20.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - KLOBUK: VEOMA LIJEPA PARCELA SA PANORAMSKIM POGLEDOM ; Klobuk .

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 23.100 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

NA ZEMLJIŠTE – JABLANICA ? ; Jablanica .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 370000 km što jeftinije zadnjih 7 dana'
185.000 KM
195.000 KM
227.500 KM
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 26.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Na prodaju zemljište u Vrbaškoj ; Vrbaška .

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 28.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Na prodaju zemljište – Laminci, Grad Gradiška ; Laminci; Grad Gradiška .

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 41.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Rovine, Nova Topola; Gradiška .

 
 
 
  Zemljište, GLAMOČANI, 42.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Prodajem zemljiste u Glamocanima,opstina Laktasi,povrsine 1987m2 uz asfaltni put,ogradjeno betonskim stubovima i mrezom,sa kliznom kapijom.Posjeduje svu komunalnu infrastrukturu;struja,voda,odvoz smeca,ulicna rasvjeta,opticki internetIdealno mjesto za izgradnju porodicne ili vikend....

 
 
 
  Zemljište, TREBINJE, 50.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE – VOLUJAC: GRAĐEVINSKA PARCELA ZA INDIVIDUALNI STAMBENI OBJEKAT ; Volujac .

 
 
 
  Zemljište, PRIJEDOR, 56.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.vhs-nekretnine.com

Sve informacije o placu, koje nisu u oglasu, a vezane su za dokumentaciju, tačnu lokaciju nekretnine, mogu se dobiti isključivo u ličnom kontaktu s agentom: .

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, 74.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Zemljište sa izgrađenim objektom površine 1.219 m2 i šumom ukupne površine 9.571 m2 na lijepoj lokaciji u naselju Moluhe u Tuzli, što sve ukupno čini površinu od 10.970 m2. Prelijepo uređena i održavana sama parcela, zelenilo koje je okružuje parcelu, čist zrak, izdvojenost od gradske....

 
 
 
  Zemljište, BIJELJINA, 88.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU ZEMLJIŠTE – DVOROVI (BIJELJINA) .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 107.250 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, hodnika, i kupatila. Pomoćna zgrada koja sadrži kuhinju sa trpezarijom, ostavu, garažu i sušnicu. Opremljene su PVC I drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Zemljište, DROZGOMETVA, 108.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju prelijepo, potpuno ravno zemljište (gradilište) uz sami potok u mjestu Drozgometva, Hadžići. Površina: 3038 m2. Cijena: 35 KM / m2. Zemljište je 100% ravno, bez ikakvog nagiba. Nalazi se direktno uz vodotok (potok), što ga čini idealnim za gradnju vikendice ili kuće za....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 119.600 KM, 48,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. Na I spratu, zgrada posjeduje lift. Na zgradi je solarna elektrana, što znači 30% uštede električne energije na svim stanovima. Završetak radova kraj 6. mjeseca 2026. godine Cijena 2.500KM/m2 4222/MM .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 59,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban, renoviran, stan površine 59 m2 u prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, uvučene kuhinje, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC i drvenom stolarijom, roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, Inverter klima uređajem,....

 
 
 
  Zemljište, TREBINJE, 120.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - VOLUJAC: VELIKA PARCELA U PREDGRAĐU ; Volujac .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 122.700 KM, 48,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 59,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem komplet namjestenu Kucu. Kuca je gradjena 2010 godine, postoji fasada, izolacija, nov namjestaj, sve je provedeno. Papirologija je uredna. Na prizemljom postoji veliki dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom, kupatilo i spajz. A na spratu su 3 spavace i kupatilo. Kuca se nije....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 133.000 KM, 60,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Prodajem posve useljivu kuću, starije gradnje, ali renoviranu, površine oko 60 m2. Uz kuću dolazi i pripadajuća okućnica. ; Priječani .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 139.100 KM, 24,00 m2 cca 5800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaja - poslovni prostor i garaža - početak Lauša ; Lauš .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 250,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stambeni objekat građen 80-ih godina, dimenzija 10x10, spratnosti prizemlje + sprat + potkrovlje, sa pomoćnim objektom izgrađenim 2000. godine dimenzija 7,85 x 12,45m. ; Grad .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 152.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju garsonjeru u Sarajevu, općina Novi Grad u ulici Alibega Firdusa. .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 154.000 KM, 135,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE PRODAJE PORODIČNU KUĆU U BOK JANKOVCU, GRAD GRADIŠKA ; Bok Jankovac; Grad Gradiška .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 170.000 KM, 54,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 54 m2 koji se nalazi u prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz u dvorište koje je zagrađeno, spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 171.200 KM, 56,00 m2 cca 3060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - CENTAR: DVOSOBAN STAN U STAROGRADNJI U STROGOM CENTRU ; Centar .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 178.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Istočnom Sarajevu, naselje Lukavica u ulici Muhameda i Vladimira Mehmedbašića, novogradnja Nova Dobrinja. ; Lukavica .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 183.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Urijan Dedina, Cicin Han, Sarajevo, Marijin Dvor, Centar Municipality, City of Sarajevo, Sarajevo Canton, Federation of Bosnia and Herzegovina, 71144, Bosnia and Herzegovina ; Marijin Dvor .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 195.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Zemljište je uz asvaltiranu saobračajnicu, na blagoj uzvisini sa odličnim pogledom. Na zemljištu senalazila vikendica, bespravni objekat, struja, voda, kanalizacija su blizu placa. Plac je komplet ograđen sa tačno utvrđenim granicama. U samom okruženju zemljišta nalazi se par vikendica,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 198.000 KM, 97,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 97 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, velikog predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je opremljen....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 203.100 KM, 97,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Namješten trosoban stan površine 97 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, velikog predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dvije spavaće sobe i kupatila. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 224.000 KM, 64,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan površine 64 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnuim etažnim grijanjem – Vaillant....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 229.800 KM, 64,00 m2 cca 3590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 233.400 KM, 91,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Trosoban stan na I spratu površine 91m2. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 240.000 KM, 73,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 73 m² u naselju Mjesec. Strukuru stana čine hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, veliki dnevni boravak, zatvorena lođa i terasa. Uz stan ulazi i pripadajuća podrumska prostorija i ostava. Stan je smješten na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 255.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se funkcionalan i veoma uredan jednoiposoban stan u ulici Odobašina, smješten na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra Sarajeva. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 284.400 KM, 330,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Opis nekretnine: ; Solina .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 287.900 KM, 36,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 292.400 KM, 73,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan površine 73.09 m2, smješten u samom centru Trebinja u glavnoj gradskoj ulici - u okviru stambeno poslovnog kompleksa Agrokop. ; Agrokop .

 
 
 
  Apartman, DOBRINJA, 294.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja u ulici Trg djece Prato. ; Dobrinja .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 295.000 KM, 59,00 m2 cca 5000 KM/m2

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 46)

<< <1 2> >>