• GoHome Professional
do 160 m2 što skuplje najnovije adaptiran - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 što skuplje najnovije adaptiran - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 što skuplje najnovije adaptiran

  • Za upit "do 160 m2 što skuplje najnovije adaptiran" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.255.000 KM, 100,00 m2 cca 12550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, CERNICA, 1.000.000 KM, 100,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca iza hotela Bristol u centru Mostara sa predivnim pogledom na Neretvu i bastom .2011 god adaptirana.Za sve informacije zvati na tel 066 746 202 ili slati poruke na mail tesanovicp@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 860.000 KM, 86,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namješten stan od 86m2 Sarajevo, ul:Grbavička br:9,sedmi sprat. Zgrada posjeduje lift. Stan je adaptiran 2000 godine,a sanacija krova u septembru 2010 god./ Orijentisan na tri strane /istok,sjever i jug/ Posjeduje predulaz sa blind vratima. 3 sobe,veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 799.000 KM, 170,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Kuca sadrzi cca170m2 stambenog prostora i nalazi se na parceli veličine 1500m2 . Na parceli se pored kuce nalaze još : hladnjak, šupa, vrtna kućica , zidani roštilj , vocnjaci i komplet parcela je u ogradi sa dvije ulazne kapije. Postoje dva prilaza imanju : iz aleje i iz Luzana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 700.000 KM, 70,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se atraktivan stan od 70m2 na Bistriku.Stan se nalazi iza Ceske ambasade u Franjevackoj ulici,na cetvrtom spratu dobro odrzavane zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka,trpezarije i kuhinje u jednoj cjelini,dvije spavace sobe,kupatila i lodje.Stan je potpuno renoviran....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 640.000 KM, 80,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 600.000 KM, 100,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa dva stana i imanje, farmu koka i kivija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 550.000 KM, 110,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa okućnicom i dodatnom njivom. Kuća se nalazi u Gornjoj Lijevči Zavidovići. Kuća ima garažu i šupu.Kuća ima plastičnu stolariju, urađena je fasada i stiropol.Unutrašnjost je ureena. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 78,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78,24m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom, a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi stan je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne velike spavaće sobe, dvije manje spavaće sobe, balkona i kupatila.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ciglane, 525.000 KM, 75,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2025.,

www.area.ba

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa prelijepim pogledom, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predsoblja, garderobera i kupatila. Dvostrana orijentacija stana istok-zapad, što ovaj stan....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 160 m2 što skuplje adaptiran (730)
  • do 160 m2 što skuplje najnovije (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)