• GoHome Professional
do 150000 km zadnjih 7 dana što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150000 km zadnjih 7 dana što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150000 km zadnjih 7 dana što jeftinije

  • Za upit "do 150000 km zadnjih 7 dana što jeftinije" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 2.039 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 140000 KM (malo jeftiniji)
    • 150000 KM (malo skuplji)
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, MEĐUVOĐE, 10.000 KM, 5589,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

21.05.2026.,

www.nekretnine-kd.com

z055 Međuvođe.

 
 
 
  Zemljište, TREBINJE, 20.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - KLOBUK: VEOMA LIJEPA PARCELA SA PANORAMSKIM POGLEDOM ; Klobuk .

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 23.100 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

NA ZEMLJIŠTE – JABLANICA ? ; Jablanica .

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 26.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Na prodaju zemljište u Vrbaškoj ; Vrbaška .

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 28.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Na prodaju zemljište – Laminci, Grad Gradiška ; Laminci; Grad Gradiška .

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 41.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Rovine, Nova Topola; Gradiška .

 
 
 
  Zemljište, GLAMOČANI, 42.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodajem zemljiste u Glamocanima,opstina Laktasi,povrsine 1987m2 uz asfaltni put,ogradjeno betonskim stubovima i mrezom,sa kliznom kapijom.Posjeduje svu komunalnu infrastrukturu;struja,voda,odvoz smeca,ulicna rasvjeta,opticki internetIdealno mjesto za izgradnju porodicne ili vikend....

 
 
 
  Zemljište, TREBINJE, 50.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE – VOLUJAC: GRAĐEVINSKA PARCELA ZA INDIVIDUALNI STAMBENI OBJEKAT ; Volujac .

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, 74.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Zemljište sa izgrađenim objektom površine 1.219 m2 i šumom ukupne površine 9.571 m2 na lijepoj lokaciji u naselju Moluhe u Tuzli, što sve ukupno čini površinu od 10.970 m2. Prelijepo uređena i održavana sama parcela, zelenilo koje je okružuje parcelu, čist zrak, izdvojenost od gradske....

 
 
 
  Zemljište, BIJELJINA, 88.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU ZEMLJIŠTE – DVOROVI (BIJELJINA) .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 107.250 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, hodnika, i kupatila. Pomoćna zgrada koja sadrži kuhinju sa trpezarijom, ostavu, garažu i sušnicu. Opremljene su PVC I drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Zemljište, DROZGOMETVA, 108.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju prelijepo, potpuno ravno zemljište (gradilište) uz sami potok u mjestu Drozgometva, Hadžići. Površina: 3038 m2. Cijena: 35 KM / m2. Zemljište je 100% ravno, bez ikakvog nagiba. Nalazi se direktno uz vodotok (potok), što ga čini idealnim za gradnju vikendice ili kuće za....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 119.600 KM, 48,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. Na I spratu, zgrada posjeduje lift. Na zgradi je solarna elektrana, što znači 30% uštede električne energije na svim stanovima. Završetak radova kraj 6. mjeseca 2026. godine Cijena 2.500KM/m2 4222/MM .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 59,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban, renoviran, stan površine 59 m2 u prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, uvučene kuhinje, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC i drvenom stolarijom, roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, Inverter klima uređajem,....

 
 
 
  Zemljište, TREBINJE, 120.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - VOLUJAC: VELIKA PARCELA U PREDGRAĐU ; Volujac .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 122.700 KM, 48,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 59,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem komplet namjestenu Kucu. Kuca je gradjena 2010 godine, postoji fasada, izolacija, nov namjestaj, sve je provedeno. Papirologija je uredna. Na prizemljom postoji veliki dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom, kupatilo i spajz. A na spratu su 3 spavace i kupatilo. Kuca se nije....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 133.000 KM, 60,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodajem posve useljivu kuću, starije gradnje, ali renoviranu, površine oko 60 m2. Uz kuću dolazi i pripadajuća okućnica. ; Priječani .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 139.100 KM, 24,00 m2 cca 5800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaja - poslovni prostor i garaža - početak Lauša ; Lauš .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 250,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stambeni objekat građen 80-ih godina, dimenzija 10x10, spratnosti prizemlje + sprat + potkrovlje, sa pomoćnim objektom izgrađenim 2000. godine dimenzija 7,85 x 12,45m. ; Grad .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 152.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju garsonjeru u Sarajevu, općina Novi Grad u ulici Alibega Firdusa. .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 154.000 KM, 135,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE PRODAJE PORODIČNU KUĆU U BOK JANKOVCU, GRAD GRADIŠKA ; Bok Jankovac; Grad Gradiška .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 24)