• GoHome Professional
do 150 m2 što manje do 130000 KM - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • do 150 m2 što manje do 130000 KM - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 što manje do 130000 KM

  • Za upit "do 150 m2 što manje do 130000 km" pronađeno 2 436 nekretnina - prosječna cijena 1.646 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1400 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.sprat
    • grijanje na plin
    • balkon
    • parket
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 59.500 KM, 36,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u tržnom centru Saraj polje u Vojničkom polju. 24m2 u prizemlju i 14m2 galerije. Pogodan za višestruke namjene. Uredni papriri sa upotrebnom dozvolom. Dirrektan pristup sa ulice. Parking ispred prostora. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 55.000 KM, 36,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.03.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 36 m2 na III spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, PVC roletnama, Protivprovalnim vratima, klima uređajem. Grijanje je na konvektore. Ispred....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 55.000 KM, 36,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo jednosoban stan u Bihaću koji se nalazi u naselju Ozimice I u ulici Hamdije Ćemerlića. Stan se nalazi na jako dobroj, za stanovanje odličnoj i jako mirnoj lokaciji, udaljen od centra grada svega 5 minuta laganje šetnje a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostale sadržaji....

 
 
 
  Stan, ZENICA, 55.000 KM, 36,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Vikendicu sa dva sprata i podrumom. Prvi sprat veliki dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i banja. Drugi sprat velika spavaca soba. Vikendica posjeduje priključke. Sa 804 m kvadratna zemljišta vikendica posjeduje i voćnjak sa više vrsta voća. Vikendica posjeduje sve uredne....

 
 
 
  Stan, DRAŽEVIĆI, 50.000 KM, 36,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Montazna kuca na dva duluma plodne zemlje, sa zasadjenim vockama koje radjaju. Odlican prilaz glavnoj cesti. Uvedena voda i struja. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Podrum .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 50.000 KM, 36,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 45.000 KM, 36,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 36 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijama. Prodaje se kompletno namještena. ID 4119/DŠ .

 
 
 
  Kuća, BIJELA, 30.800 KM, 36,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Vikendica povšine 36 m2 u osnovi na placu od 1.416m2 na prelijepoj lokaciji u prirodi u Bosanskoj Bijeloj. U prizemlju je smješten dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo. Na spratu su dvije sobe. Posjeduje struju, gradsku vodu, kao i sopstveni bunar. Uknjižena je ivlasnistvo....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 30.000 KM, 36,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 129.010 KM, 37,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

APARTMANI TREBEVIĆ NOVOGRADNJA!!! NPL WOLVES!!! NPL Wolves Trebević – NPL Wolves Trebević (npl-wolves.com) U srcu prirode na Trebeviću u prodaji veliki izbor apartmana u izgradnji od 36m2,39m2,41m2,49m2 i 51m2 Apartmane mozete kupiti putem kredita,kojeg mozete ostvariti preko jedne....

 
 
 
  Stan, ZENICA, 128.000 KM, 37,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2025.,

www.bihhome.ba

U ponudi imamo jedinstvenu nekretninum na izuzetno atraktivnoj lokaciji! .

 
 
 
  Poslovni prostor, NEUM, 121.180 KM, 37,00 m2 cca 3280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Struja .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo jednosoban namješten stan ukupne površine 37m2. Stan se sastoji od: Stan se nalazi u sklopu stambenog objekta, naselje Podgaj, općina Centar, Sarajevo. U blizini same lokacije nalaze se brojni sadržaji: tržni centri SCC, Alta i Skenderija, Vilsonovo šetalište, Osnovna škola....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKA KLADUŠA, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 101.100 KM, 37,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u zgradi novije gradnje od 38m2 pozicioniran u Istočnom Sarajevu Ul Ive Andrića na odličnoj lokaciji. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 97.188 KM, 37,00 m2 cca 2630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

SPO “Centar”, stambeno-poslovni objekt u srcu Kiseljaka, predstavlja savršen spoj modernog dizajna, funkcionalnosti i udobnosti. Smještena u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja grada, ova zgrada postaje nova ikona urbanog života u Kiseljaku. Stan tip II – dvosoban stan površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 94.900 KM, 37,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju jednosoban stan naselje Velešići, Ul.Muhameda ef.Pandže. Riječ je o stanu u zgradi starije gradnje, pozicioniranom na visokom prizemlju. Površinu 37 m2 čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i ostavom, ulazni hodnik i....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 138.000 KM, 37,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2022.,

www.indomio.ba

Namještena vikendica površine 37m2 u osnovi spratnosti Pr+1S na parceli od 5025m2. U prizemlju se nalazi kuhinja, kupatilo i ostava. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak i velika terasa. Na drugoj etaži se nalazi spavaća soba i terasa. Iza vikendice se nalazi još jedan opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 82.000 KM, 37,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vikendicu u Blažuju, ulica Mitrići, općina Ilidža. Predmetna nekretnina se nalazi na 4,5 km udaljenosti od centra Ilidže i samo 800 m od magistralnog puta od Ilidže prema Mostarskom raskršću. Pristupni put do parcele je kompletno asfaltiran, a ukupna....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 37,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 37 m2 na III spratu nove gradnje. Sastoji se se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na istu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom untrašnjom i vanjskom, parketima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 37,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 37 m2 na III spratu kvalitetne stare gradnje. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom , spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu, ostave, hodnika i kupatila. Stan je djelimično renoviran. Promjenjena je stolarija unutrašnja i vanjska,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Dobrinja, 80.000 KM, 37,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u neposrednoj blizini autobuske stanice I.Sarajevo. Namjesten i veoma kratko koristen, nedavno ugradjena nova protiv provalna vrata i novi PVC prozori s rolo zavjesama. Stan ima i ostavu na istoj etaži. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 77.700 KM, 37,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 37 m2, na V spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je VC stolarijom sa roletnama, centralnim podnim grijanjem, i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj lokaciji.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 75.700 KM, 37,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor u ulici Srpskih vladara, Istočna Ilidža. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 37,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 37 m2 na IV spratu u novoj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Oopremljen je PVC stolarijom sa roletnama, drvenom unutrašnjom stolarijom, kvalitetnim laminatima, keramikom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 74.520 KM, 37,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) 061 697 599 (Eldin) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - SEPTEMBAR....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 74.000 KM, 37,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor u ulici Srpskih vladara, Istočna Ilidža. Nekretnina površine 37m2 se nalazi u prizemlju objekta preko puta autobuske stanice. Grijanje u prostoru je plin. Pogodan prostor za sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 74.000 KM, 37,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski apartman na top lokaciji, početak gondole i staze Poljice. Jahorina, u neposrednoj blizini same ski staze ! Izdvajamo odličan apartman pozicioniran na 3. spratu stambenog objekta. Površina apartmana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 139.500 KM, 37,00 m2 cca 3770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan odličnog rasporeda površine 37 m2 pozicioniran na 3. spratu manje zgrade, ulica Muhammeda Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 74.000 KM, 37,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 71.000 KM, 37,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski apartman na top lokacij početak gondole i staze Poljice. Jahorina, u neposrednoj blizini same ski staze ! Izdvajamo odličan apartman pozicioniran na 3 spratu stambenog objekta. Površina apartmana 37m2 u zemljišnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 68.000 KM, 37,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. Apartman je površine 37 m2 u potpunosti opremljen i nalazi se na drugom spratu objekta sa liftom, restoranom, spa centrom, bazenom, ski rentalom....

 
 
 
  Kuća, ČELIĆ, 51.300 KM, 37,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica površine 37 m2 (prizemlje + sprat) na parceli od 1.041 m2 u Čeliću. Prizemlje obuhvata garažu, a sprat jednu veliku prostoriju, uz mogućnost dogradnje još jedne etaže. .

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 49.000 KM, 37,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan na panjevini u gradu Mostaru, udaljen od grada svega 10 minuta pješice. Stan je djelomično renoviran i prodaje se sa stvarima u stanu ,namještajem. Vlasništvo i papiri su 1/1. useljivo odmah u stan.Pogled na grad sa balkona koji je okrenut ka zapadu. Nova struja u....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 48.000 KM, 37,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nov, useljiv, kvalitetno urađen, širi centar grada (preko puta Sokolskog doma) Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 40.000 KM, 37,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2021.,

asoglas.com

prodajem novi jednoipsoban stan ,odmah useljiv,lijep raspored,hodnik,d,soba sa uvucenom kuhinjom i prozorom iz kuhinje,balkon,s.soba,ostava,kupatilo sa prozorom,jugo-istok,lijep pogled,papiri uredni,dobar za izdavanje 065321085b .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 37,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 36.000 KM, 37,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini. Apartman je površine 36,65 m2 i nalazi se na 2.spratu objekta sa liftom. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. -....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 30.000 KM, 37,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 120.000 KM, 38,00 m2 cca 3160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namesten stan u strogom centru Bijeljine, vlasnik 1/1, moze zamena za stan, kucu ili vikendicu u Visegradu Nekretnina posjeduje Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Lift Namješten Parking Klima Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 114.000 KM, 38,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u Istočnom Sarajevu. Stan površine 38m2 čine ulazni hodnik, kuhinja s trpezarijom, dnevni boravak sa izlazom na balkon, spavaća soba i kupatilo. Nekretnina se nalazi na 3. spratu zgrade novije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 110.000 KM, 38,00 m2 cca 2900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban odličnog rasporeda površine 38 m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Jukićeva, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, veliki....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 785)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>