• GoHome Professional
do 150 m2 što manje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 150 m2 što manje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 što manje

  • Za upit "do 150 m2 što manje" pronađeno 7 779 nekretnina - prosječna cijena 3.237 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 80.000 KM, 20,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.realitica.com

Prodaja novoizgrađenih apartmana , strukture 20-78m2 . ; Velika Dvorista .

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, 38.000 KM, 20,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u odlicnom stanju pogodan za sve vrste samostalnih djelatnosti kao i za ured preduzeca Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.200 KM, 20,00 m2 cca 4410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 20 m2 i nalazi se na prizemlju. Sastoji se iz jedne prostorije i toaleta. Pod je keramika. Ulazna vrata su željezna. Grijanje je na struju. Prostor je pogodan za više namjena (kancelarije, frizerski salon, kozmetički salon, skladište). Ispred prostora....

 
 
 
  Garaža, ILIJAŠ, 60.000 KM, 20,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Garaža je zidana, kvadrature gabarita 20 m2,nalazi se iza Zgrade solidarnosti (u redu sa drugim garažama,ima urbanističku saglasnost) u ul.Hašima Spahića br.24. Druge informacije možete dobiti na broj.065/875-096. Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 140.000 KM, 20,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju poslovni prostor na Jahorini, u neposrednoj blizini same ski staze ! Izdvajamo odličan poslovni prostoroicerija ugostiteljstvo u radu pozicioniran na prizemlju objekta. Površina prostora je 20m2 i sastoji se od jedne prostorije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo kancelariju površine 20,02m2, koja se nalazi na prvom spratu poslovne zgrade u ulici Trampina, u neposrednoj blizini BBI centra. Trenutno postoji mogućnost da se uz ovu kancelariju, a u slučaju potrebe budućeg zakupca unajmi i dodatni prostor, odnosno dodatna kancelarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.sivricnekretnine.com

novogradnja,luksuzna gradnja,klima,video nadzor,alarm,papiri 1 / 1,za prodaju odmah,vlasništvo 1/1. Stjepana Radića - Tržni centar Mostar.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2014.,

www.sivricnekretnine.com

poslovni objekat u industriskoj zoni, opremljen, ima svoj parking, dobra lokacija, moguce uzeti i manji prostor,za velike kompanije,predstavništva,organizacije,...INDUSTRIJSKA ZONA..papiri 1/1... Bišce Polje.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2014.,

www.sivricnekretnine.com

klima,mokri čvor,alu otvori,blindo vrata sa rešetkam zastitnim.....papiri 1/1,useljivo i dostupno odmah..... Ante Starčevića.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor 40,75m2, u SPC MLJEKARA,koji je potpuno nov, nova keramika ,skupocijena sanitarija, wc-nov,mokri cvor muški i ženski,alarmni sustavi visoke kvalitete,video nadzor objekta,led paneli i rasvijeta vanjska i unutarnja led,PVC bravarija, spusteni stropoviPostoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.02.2022.,

www.sivricnekretnine.com

nov prostor sa svom mogućom infrastrukturom,alarm,klima,nadzor fizički,parking u podzemnoj garaži,VRLO POVLJNO SE PRODAJE, pogodno za sve namjene,papiri 1/1,useljivo...povoljno. Stjepana Radića - Tržni centar Mostar.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2014.,

www.sivricnekretnine.com

prostor ima zaštitne rešetke,klimu,alarm,parking ispred samog prostora,useljivo mi dostupno odmah,,,papiri 1/1...nema tereta,NOVOGRADNJA... Leopolda Mandića.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2014.,

www.sivricnekretnine.com

radi se o super renoviranom poslovnom prostoru u centru grada, odmah do ORCE i MEPASA,poslovno-financijskog karaktera,klima,novi otvori,keramika,sanitarija,alarm,video nadzor... Kneza Višeslava - Bivša Rudarska.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2014.,

www.sivricnekretnine.com

pvc otvori,klima,grijanje riješeno,alarm,parking,papiri 1/1....nov prostor,ima prilz lijep,useljivo... Centar II.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.11.2014.,

www.sivricnekretnine.com

Radi se o novom objektu u industrijskoj zoni u Bišcu Polju.Svi prikljucci su u i na objektu,alarm,nadzor,klime....Vlasništvo i papiri su 1/1,nema tereta,useljivo je odmah...Za sve informacije zvati na broj mobitela 063-159-657 Bišce Polje-Industrijska zona-skladišno-poslovno.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2014.,

www.sivricnekretnine.com

novogradnja,pogodno za sve namjene...papiri 1/1.. Bulevar - Preko puta Franjevačke crkve.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.10.2014.,

www.sivricnekretnine.com

Poslovni prostor se nalazi na vrhu Avenije odmah preko puta Novog centra MLJEKARA,vrlo uredan i renoviran i uredskog karaktera je vec 10 godina.Moguce je poslovni prostor podijeliti na dva ili tri manja poslovna prostora jer svaki bi imao vanjske otvore i vanjska ulazna vrata.Moguce....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Avenija, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se poslovno uredski-skladišni prostor na vrhu avenije u Mostaru,sa vlastitim parkingom za više automobila.Zgrada,poslovni prostor je kompletnno opremljen sa svim instalacijama slabe i jake struje.Vrlo lijepa pozicija za skladišno -utovarne rampe i poslovno uredski karakter.Vlasništvo....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2017.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se poslovno-uredsko industrijska hala-SKLADIŠTE na Bišcu polju u Mostaru.Uz glavnu cestu na najatraktivnijoj lokaciji u Mostaru.Skladište ima cca. 1219m2 površine,a okolina je još oko 1500m2. Sastoji se od izložbeno prodajnog dijela,salona,ureda,sanitarni cvorovai skladišta....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČITLUK, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.08.2014.,

www.sivricnekretnine.com

Proizvodno-skladišni prostor,sa ekstra prilazom,alarmom,video nadzorom,rampom,grijanje+hlađenje,PVC otvori,,vlasništvo i papiri su 1/1.Dostupno i useljivo odmah.Parking za 5 šlepera,može i oko 20 automobila. Industrijska zona -Tromeđa-Međugorje.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 166.000 KM, 20,00 m2 cca 8300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2014.,

www.sivricnekretnine.com

radi se o garaži Kneza Branimira.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2016.,

www.sivricnekretnine.com

etažni poslovni prostor, u blizini sportskog saveza u Mostaru, uredna dokumentacija Ante Starčevića.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.02.2022.,

www.sivricnekretnine.com

poslovna zgrada,sa placem od 1500m2 okolo,prva zona... Bišće Polje.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Trazim namjesten i uredan i stan u najam na mjesec dana , u obzir dolazi samo uzi centar. Cijena je ukljucujuci rezije. Ozbiljne ponude na mail: almanih@gmail.com .

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENIK, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

poslovni prostor sa svim papirima i dozvolama Strujom vodom kanalizacijom , nalazi se preko puta Doma zdravlja, Rajfajzen banke srednje skole u tržnom centru Aditex Poslovni prostor 20 m/2 Trzni centar - Srebrenik Papiri 1/1 bez ikakvih problema Ostale inf na br 061 513 394 Nekretnina....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 75.000 KM na 78.000 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, JAHORINA, 78.000 KM, 20,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 79.500 KM
28.01.2026 - 75.000 KM
05.04.2026 - 78.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, VISOKO, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Objekat je u dobrom stanju Nekretnina posjeduje Kanalizacija .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 135.600 KM, 21,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 135.100 KM, 21,00 m2 cca 6430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmane u sklopu objekta Vila Aleksandra, naselje Šator, Jahorina 80 metara od staze i šestosjeda Snježna dolina Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 141.500 KM, 21,00 m2 cca 6740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 135.600 KM, 21,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jahorini, svega 30 m od ski lifta, smješten je moderan planinski resort u izgradnji koji se sastoji od 6 zgrada s ukupno 360 apartmana. .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 132.024 KM, 21,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmane u sklopu objekta Vila Aleksandra, naselje Šator, Jahorina 80 metara od staze i šestosjeda Snježna dolina Trnovo. Jahorina - Vila ALEKSANDRA: Objekat se sastoji od dvije nezavisne cjeline – poslovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 35.000 KM, 21,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor, na novo uađene instalacije vodovod, struja, kanalizacija. U wc-ju šola in tuš kabina. Gradsko centralno grijanje. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 126.000 KM, 21,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo poslovni prostor površine 21,80 m2 smješten u prizemlju stambene zgrade u naselju Stup - Tibra II. Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije i zasebnog kupatila. LOKACIJA: Poslovni prostor se nalazi u ulici Stupska, naselje Stup-Tibra II, općina Ilidža. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 52.000 KM, 21,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem garsonjeru na Grbavici, B. Mutevelica 8/II sprat, potpuno renovirana sa novom kuhinjom, odlicna lokacija. Cijena 52.000 KM Zvati iskljucivo od 9 - 13h 061/700 272 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 138.311 KM, 21,00 m2 cca 6590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 63.000 KM, 21,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. prodaje prelijep jednoiposoban stan na Mejtašu, ulica Mehmed - paše Sokolovića, opština Stari Grad - Sarajevo.Predmetni stan je pozicioniran na prizemlju/suterenu manje stambene zgrade koja posjeduje zasebnu baštu. Raspolaže površinom od 21 m2 (upisana u ZK) dok....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 21,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo manji, potpuno renoviran poslovni prostor površine 21m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini, tačnije preko puta tržnog centra „Mercator“, u naselju Dobrinja II. Prostor je kompletno renoviran tokom 2019 godine, kada su postavljeni veliki ALU portali dužinom cijelog vanjskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 21,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo kancelariju površine 21,15m2 koja se nalazi na drugom spratu poslovne zgrade, a koja zgrada broji ukupno tri sprata. Zbog odlične lokacije i pozicije, idealna je za uredske djelatnosti čije svakodnevne aktivnosti zahtijevaju blizinu kulturno-historijskim, obrazovnim,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Na upit, 21,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem kafe bar u Banja Luci * 21 m2 kompletno opremljen * Talijanski enterijer * Vanjska bašta za više stolova * Namještaj u bijelo-ljubičastoj boji * Naselje Hiseta/Šeher (blizu motela Meriot) * Lokal ispod stambene zgrade, lijepa l .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 171.000 KM na 155.000 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 155.000 KM, 21,00 m2 cca 7380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.11.2024 - 199.000 KM
16.04.2025 - 171.000 KM
15.04.2026 - 155.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 160.000 KM, 22,00 m2 cca 7270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, GARSONJERA, MARIJIN DVOR, AUGUSTA BRAUNA,SARAJEVO ; Grijanje plinsko Klima PRODAJA, GARSONJERA, MARIJIN DVOR, AUGUSTA BRAUNA,SARAJEVO.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 666)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>