• GoHome Professional
do 150 m2 što jeftinije klima atraktivno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 što jeftinije klima atraktivno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 što jeftinije klima atraktivno

  • Za upit "do 150 m2 što jeftinije klima atraktivno" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 3.990 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 KM
    • do 390000 KM (prosječna cijena)
    • do 470000 KM
    • do 3900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PALE, 30.000 KM, 37,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 52,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u naselju Hrasno, ulica Antuna Branka Šimića, općina Novo Sarajevo. Nekretnina smještena na 4.spratu ujedno i posljednjem, u svojoj površini od 52m2 se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, prostranog....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 37,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 150 m2 što jeftinije klima atraktivno'
65.000 KM
139.000 KM
139.200 KM
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 39.999 KM, 20,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

novogradnja, atraktivna lokacija, prostor je vec izdat u zakup,ima vodu, klima, stari tržni centar... Stjepana Radica - Tržni centar Mostar.

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 187.000 KM, 90,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 90 m2 na odličnoj lokaciji u ulici Simeuna Đaka. Stan je u potpunosti renoviran, smješten na trećem spratu u zgradi starije gradnje (bez lifta). Strukturu stana čine dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, hodnik, degažaman, toalet, kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 189.500 KM, 31,00 m2 cca 6110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 194.000 KM, 30,00 m2 cca 6470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 199.000 KM, 30,00 m2 cca 6630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 295.000 KM, 75,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan, površine 75,42 m², pozicioniran na VP stambene zgrade sa III sprata, u ulici Rudi Alvađa, naselje Dobrinja C5, općina Novi Grad, Sarajevo. Predmetna sastoji se od: ulaznog hodnika, toaleta, kupatila, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, ostave i kuhinje sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 309.900 KM, 75,00 m2 cca 4130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje trosoban stan na Koševu, ulica Jukićeva, općina Centar, kanton sarajevski. Stan je smješten na osmom spratu stambene jedinice, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinjsko - trpezarijskog prostora,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 330.000 KM, 53,00 m2 cca 6230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom na polaznu stanicu staze Trnovo. Apartmanski objekat zajedno sa susjednim objektima čini jednu ugodnu arhitektonsku cjelinu, Objekat je smješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 335.620 KM, 52,00 m2 cca 6450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana trostrane orijentacije sa pogledom na polaznu stanicu staze Trnovo. Apartmanski objekat zajedno sa susjednim objektima čini jednu ugodnu arhitektonsku cjelinu, Objekt je smješten....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 450.000 KM, 150,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Luksuzni stanovi su novije gradnje, redovno se održavaju, renoviraju i opremaju novim nameštajem i tehnikom. Iako postoji mnogo različitih mišljenja u vezi sa tim šta je zapravo luksuzan stan, jedno je sigurno – luksuzni stanovi nude mnogo više. Kada kažemo više, mislimo na više prostora,....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 610.000 KM, 105,00 m2 cca 5810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.indomio.ba

Prodaja: Polovina kuće u Neumu – Atraktivna lokacija u naselju Tiha Luka Cijena: 610,000 KM Površina: 158,34 m² (ukupno s terasama) | Unutrašnja površina: 104,21 m² Lokacija: Kuća se nalazi na atraktivnoj lokaciji u Neumu, u naselju Tiha Luka, u ulici Zagrebačka, u blizini hotela....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 840.000 KM, 146,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2025.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, ATRAKTIVNI PROSTOR ILI STAN 146 m2, BOSMAL CITY CENTAR ; Alarm Grijanje centralno Internet Klima Lift Namjesteno PRODAJA, ATRAKTIVNI PROSTOR ILI STAN 146 m2, BOSMAL CITY CENTAR.

 
 
 
  Stan, TUZLA, Bakšaiš, Na upit, 122,72 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2025.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se atraktivan adaptiran četverosoban stan uknjižene površine 126,72 m², i poslovni prostor uknjižene površine 21,22 m². Stan se nalazi na prizemlju stambenog objekta u strogom centru Tuzle, u ulici Maršala Tita, a poslovni prostor je smješten u suterenu iste zgrade. U neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Veličina 104 m2 Dvorište / Kupatila 2 2 Br. spratova / Parking PROODAJE SE : KUĆA 104m² , ZEMLJIŠTE 315m² ULICA ROGINA , VRATNIK OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO Prodaje se atraktivna kuća spratnosti P + 1 površine 104 m² na parceli od 315m² u Starom Gradu , naselje Vratnik koja je jedna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan površine 80m2 4 sprat stambene zgrade, naselje Otes. Veći dio stana adaptiran je 2005. godine i tom prilikom je postavljen novi kvalitetan parket, blidnirana vrata, kompletno renovirano kupatilo i instalirano plinsko etažno grijanje. Južna orijentacija čini nekretninu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 76,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju trosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku B3 površine 75,86 m2 i dostupan je na 2, 5 i 6 spratu stambene zgrade. Po strukturi....