• GoHome Professional
do 150 m2 što jeftinije klima - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 150 m2 što jeftinije klima - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 što jeftinije klima

  • Za upit "do 150 m2 što jeftinije klima" pronađeno 1 302 nekretnina - prosječna cijena 2.782 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 KM
    • do 220000 KM (prosječna cijena)
    • do 260000 KM
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • interfon
    • lift
    • 2.sprat
    • pogodan
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 80,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno opremljen poslovni prostor sa kuhinjom smješten u centru grada. Idealan za vinoteku, restoran ili klub. Nekretnina posjeduje Voda Struja Blindirana vrata Klima .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 80.000 KM, 80,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u novoizgrađenoj zgradi u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Nekretnina se nalazi na šetalištu u ulici Dabrobosanska, poslovni prostor površine 80m2 čine velika prostorija, ostava i kupatilo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOZNICA, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

stan je u odlicnom stanju, useljiv bez ulaganja.... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

stan u odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 54 m2 u prizemnoj kući sa korištenjem dvorišta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremjljen je PVC stolarijom, klima uređajem, laminatima, keramikom i sanitarijama. Stan je....

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 48,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2022.,

www.indomio.ba

Nov i useljiv jednoiposoban stan na IV spratu uknjižene površine 48m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Izlaz na balkon je iz dnevne sobe. Opremljen je etažnim grijanjem sa elektro kotlom, PVC stolarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 80.000 KM, 45,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Klima Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 80.000 KM, 43,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2, na IV spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je drvenom vanjskom i unutrašnjom stolarijom, klima uređajem i novim namještajem. Stan je djelimično....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 81.000 KM, 60,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem dvoiposoban stan u području univerziteta mostar vlasništvo stana 1/1 stan je prostran i orjentisan prema zapadu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 81.000 KM, 45,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Polunamješten jednoiposoban stan površine 45 m2 na II spratu nove gradnje. Sastoji se od uvučene kuhinje, dnevnogboravka koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, klima uređajem, parketima, keramikom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 81.100 KM, 36,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.realitica.com

Vikendica površine 36 m2 na placu površine 973 m2. Sastoji se od natkrivene verande, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom, klima uređajem, laminatima, keramikom i sanitarijama. Prodaje se sa kompletnim namještajem i električnim uređajima. Posjeduje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 82.000 KM, 72,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Troiposoban stan na III spratu površine 72m2 u novoj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, ostave, dva balkona i hodnika. Opremljen je PVC stolarijom, klima uređajem, parketima, keramikom i sanitraijama. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 82.100 KM, 54,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO NASELJE, 83.000 KM, 69,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM RENOVIRAN STAN SA URADJENIM TAPETAMA, URADJENIM PARKETOM, SA PVC ROLETNAMA NA SJEVERNOJ STRANI I ZALUZINAMA NA JUZNOJ STRANI, BLINDIRANIM VRATIMA, URADJENIM CIJEVIMA U KUPATILU, NOVI RADIJATORI, SA DVIJE VELIKE SOBE PLUS JOŠ JEDNA MANJA SOBICA URADJENA OD JEDNOG VELIKOG BALKONA....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.000 KM, 30,00 m2 cca 2770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban renoviran stan na 1. spratu u Ilijašu, ulica Ivana Franje Jukića. Stan površine 30m2 se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, kupatila i dnevne sobe. Dvostrane je orijentacije. Dva tipa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.500 KM, 81,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 84.000 KM, 35,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u stambeno poslovnom objektu u naselju Vatikan,u Mostaru,zgrada koja ima dvije lamele i zasebne ulaze u lamele.Vanjski otvori su PVC visoke toplinske izolacije,po najnovim standardima ugradnje,i niske potrošnje energije.Klimatizirano, kupaonice po najnovim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.500 KM, 27,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu garsonjeru na trećem spratu u novogradnji Istočno Sarajevo, ulica Dečanska. Garsonjeru ukupne površine 27m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak s trpezarijom, balkon. Orijentacija je JUG.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.900 KM, 26,00 m2 cca 3270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom, kupatila i balkona. Ukupna površina iznosi 26,3 m². Zgrada u....

 
 
 
  Apartman, SANSKI MOST, 85.000 KM, 77,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se šarmantan stan od 77 m² na posljednjem spratu u traženom dijelu Jezernice, Sanski Most. Izgrađen oko 2000. godine, stan je dobro očuvan i nudi 2 spavaće sobe, 1 kupatilo, 1 zaseban WC, prostran hodnik te otvoren dnevni boravak s kuhinjom. Stan ima dvije terase—jedna gleda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.000 KM, 72,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sarajevu, ulica Zmaja od Bosne, naselje Socijalno. Nekretnina je smještena na drugom spratu zgrade bez lifta. Uknjižena površina je 62 m2, dok je stvarno stanje 72 m2.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 85.000 KM, 71,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten etažni stan površine 71 m2 na IV spratu u nadogradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnika i ostave. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem, klima uređajem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBINJE, 85.000 KM, 60,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

-Prodajemo stan povr�ine 60 m2, na 1. spratu novije odr�avane zgrade u Mokrim dolovima. -Struktura : hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spava?e sobe, kupatilo, ostava, tereasa (balkon). -Stan je odli?no odr�avan, prozori su PVC sa komarnicima, blind ulazna vrata, LG 4....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 85.000 KM, 59,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 59 m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je centralnim etažnim grijanjem - Vaillant kotao, klima uređajem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 85.000 KM, 50,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 50m2 u naselju Tibra na Stupu,lamela a3. Stan se nalazi na jedanaestom spratu novoizgradjene zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje u jednoj cjelini,jedne sobe,kupatila,ostave i balkona od cc2 6m2.Grijanje je centralno gradsko i stan posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.000 KM, 46,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran troiposoban stan pozicioniran na 5. spratu zgrade bez lifta, naselje Kovačići, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatilo. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 85.000 KM, 30,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 30m2 na II spratu novije zgrade. Sastoji se od uvučene kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na terasu, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnim parketima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.200 KM, 92,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najava prodaje četverosobnog stana u jednoj vrlo posebnoj zgradi u Istočnom Sarajevu, Ulica Spasovdanska! Sprat 2, trostrana orijentacija, veliki balkon duž čitavog stana, kupatilo, wc, tri spavaće sobe, alarm, etažno električno grijanje, alaram, blindo vrata, vanjske žaluzine, komarnici,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 86.000 KM, 52,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 14 spratu nebodera u ulici Marka Marulica, naselje Dolac Malta. Zgrada posjeduje 2 lifta od kojih veliki promijenjen prije mjeseca dana. Stan je izuzetno topao zimi jer jedini vanjski zid je prozorski, tj smjesten je izmedju stanova sa obe strane. Veoma je suncan....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.000 KM, 46,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran i namješten stan površine 46 m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je Inverter klima uređajem, PVC....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.000 KM, 40,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban namjesten stan povrsine 40m2 na III spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne sobe, hodnika, kupatila i gardarobera. Stan je kompletno renoviran. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, Inverter klima uređajem, pod....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.300 KM, 31,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nova, kompletno namještena garsonjera koja se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, novim namještajem, klima uređajem, centralnim etažnim grijanjem, kvalitetnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 87.200 KM, 30,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, UGLJEVIK, 88.000 KM, 120,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca u Ugljeviku, svega 2km od centra Ugljevika. Nalazi se na uzvisenju, sa prelepim pogledom. Sa terase ima prelep pogled. Kuca je redovno odrzavana, vredi pogledati. Kuca ima i veliku okucnicu, te je pogodno po zelji izgraditi garazu, pomocnu kucu ili slicno. Za svaku....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 88.000 KM, 64,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 64,50m2 na V spratu u novoj gradnji u strogom centru grada. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je etažnim grijanjem, klima uređajem, kvalitetnim parketima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 88.000 KM, 52,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 52m2 na II spratu u novoj gradnji! Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona na koji se izlazi i iz dnevne i spavaće sobe. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim-etažnim grijanjem,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 773)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>