• GoHome Professional
do 140 m2 zadnjih 14 dana do 280000 km što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 zadnjih 14 dana do 280000 km što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 zadnjih 14 dana do 280000 km što skuplje

  • Za upit "do 140 m2 zadnjih 14 dana do 280000 km što skuplje" pronađeno 57 nekretnina - prosječna cijena 3.226 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 KM (malo jeftiniji)
    • 290000 KM (malo skuplji)
    • do 2700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, TREBINJE, 305.500 KM, 65,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Potpuno renoviran stan u Starom gradu. .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 295.600 KM, 68,00 m2 cca 4350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. ; Vraca .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 292.800 KM, 68,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju uskro USELJIV četverosoban stan 68m2 – Borik, Banja Luka ; Borik .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 zadnjih 14 dana do 280000 km što skuplje'
288.465 KM
281.476 KM
275.000 KM
  Apartman, TREBINJE, 292.400 KM, 73,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan površine 73.09 m2, smješten u samom centru Trebinja u glavnoj gradskoj ulici - u okviru stambeno poslovnog kompleksa Agrokop. ; Agrokop .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 288.400 KM, 47,00 m2 cca 6140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

stan 47m2 iza boske, i sprat ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 287.900 KM, 36,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 277.500 KM, 65,00 m2 cca 4270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju namjestenog dvosobnog stana u naselju Bregovi sa pogledom na Trebišnjicu povrsine 65.44 m2 na prvom spratu orijentacije istok-zapad. Podrum 7m2, blind vrata, dva balkona, djelimicno renoviran. Cijena 270.000 KM.....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 259.200 KM, 57,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U ulici Milana Karanovića, u naselju Borik, pored Rebrovačkog mosta i uz neposrednu obalu rijeke Vrbas otpočela je gradnja stambeno poslovnog kompleksa Oaza VrVrbas. U neposrednoj blizini obrazovnih ustanova, najvećih šoping centara i rekreativnih terena sa privilegijom života uz....

 
 
 
  Apartman, LAKTAŠI, 257.600 KM, 92,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 257.200 KM, 59,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju uskro USELJIV trosoban stan 59m2 – Borik, Banja Luka ; Borik .

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 241.100 KM, 51,00 m2 cca 4730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Lijep dvosoban stan površine 51 m2, sa balkonom, 2. sprat, ul. Armije RBiH ; Skojevska, Tuzla .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 240.000 KM, 73,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 73 m² u naselju Mjesec. Strukuru stana čine hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, veliki dnevni boravak, zatvorena lođa i terasa. Uz stan ulazi i pripadajuća podrumska prostorija i ostava. Stan je smješten na prvom spratu....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 238.300 KM, 57,00 m2 cca 4180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Čaire, Ulica Talijanskog bataljona Mateoti. ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
  Stan, CAZIN, 237.771 KM, 87,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2026.,

www.indomio.ba

Strogi centar Cazin - Kružni tok - Trosoban stan Prodaje se Trosoban i moderno opremljen stan ukupne površine 87 m2 na najatraktivnoj lokaciji Trg Zlatnih Ljiljana odnosno kod samog kružnog toka u Gradu Cazinu. Stan je smješten u novoizgrađenoj poslovno-stambenoj zgradi koja je opremljen....

 
 
 
  Stan, TUZLA, 235.000 KM, 51,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se lijep i funkcionalan, djelimično adaptiran dvosoban stan uknjižene površine 51,00 m². Nalazi se na 2. spratu (nije posljednji sprat) stambene zgrade u ulici Strajka Mitrovića, koja se proteže paralelno sa ulicom Armije RBiH (bivša Skojevska ulica) u Tuzli. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 234.200 KM, 86,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, naselje Mjesec, Ulica Ranka Šipke. ; Naselje Mjesec .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 233.400 KM, 91,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Trosoban stan na I spratu površine 91m2. .

 
 
 
  Stan, ZENICA, Mokušnice, 229.000 KM, 59,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju dvosoban stan u Radakovu, Zenica! .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 227.500 KM, 91,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan na I spratu površine 91m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, izlazom na zatvorenu terasu, dvije sobe, hodnik I kupatilo. Stan je opremljen sa fan coil grijanjem I hladjenjem, aluminijumskom stolarijom,. parketima I sanitarijama. Zgrada posjeduje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 224.000 KM, 64,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.ba

Trosoban stan površine 64 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnuim etažnim grijanjem – Vaillant....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 220.900 KM, 48,00 m2 cca 4600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U kompleksu Oaza Vrbas prodajemo stan od 48 m2 u izgradnji. Stan je izuzetno funkcionalan, istočne orjentacije, sa jednom sobom za spavanje. Kompleks se gradi uz obalu Vrbasa i predstavlja jedinstvenu arhitekturu na najatraktivnijoj poziciji. Dostupni su stanovi na više spratova.....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 217.000 KM, 31,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se apartman na Jahorini – useljiv .

 
 
 
  Kuća, VELIKO BLAŠKO, 200.000 KM, 142,00 m2 cca 1410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Laktaši - na prodaju porodična kuća sa pomoćnim objektima i prostranim placem u naselju Veliko Blaško. ; Veliko Blasko .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 194.700 KM, 73,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se troiposoban stan površine 73 m2 na trećem spratu nove stambene zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo stan u izgradnji u ulici Milana Karanovića u Banja Luci, naselje Borik, u kompleksu Oaza Vrbas. Kompleks se gradi uz obalu Vrbasa, pored mosta Rebrovac. Jedinstvena lokacija i arhitektura objekta predstavljaju priliku za perspektivnu investiciju. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 187.200 KM, 31,00 m2 cca 6040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

JAHORINAPRODAJA NOVOG APARTMANA | 31 m2Na prodaju moderan i funkcionalan apartman u novoizgrađenom objektu “Nova Planina” na Jahorini, smješten na odličnoj lokaciji svega cca 200 metara od gondole i ski staze.Apartman površine 31 m2 je po strukturi dvosoban i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 185.000 KM, 67,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.indomio.ba

N Group. iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno izdvaja trosoban stan sa upisanim 67m2 a stvarne kvadrature 75m2. Stan se nalazi u suterenu manje stambene zgrade u najljepšem naselju u Sarajevu GRBAVICA. Nekretnina se nalazi na svega par koraka od pijace Grbavica, i Vilsonovog šetališta.....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 184.700 KM, 72,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan površine 72 m2 na petom spratu zgrade sa liftom, u samom centru grada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na balkon, odvojene kuhinje sa ostavom i dodatnim balkonom, spavaće i dječije sobe, kupatila i hodnika.....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 184.000 KM, 56,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - TINI: LIJEP DVOSOBAN STAN NA DOBROJ LOKACIJI .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 183.000 KM, 31,00 m2 cca 5900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 182.000 KM, 43,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

-B RESIDENCE – NOVI STAMBENI OBJEKAT U PONUDI ; Paprikovac .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 170.000 KM, 54,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 54 m2 koji se nalazi u prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz u dvorište koje je zagrađeno, spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 156.700 KM, 44,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju USKORO USELJIV dvosoban stan 44m2 – Nova Starčevica, Banja Luka (u izgradnji) ; Starčevica .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 154.000 KM, 135,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE PRODAJE PORODIČNU KUĆU U BOK JANKOVCU, GRAD GRADIŠKA ; Bok Jankovac; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 139.100 KM, 24,00 m2 cca 5800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodaja - poslovni prostor i garaža - početak Lauša ; Lauš .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 138.100 KM, 70,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola – Doline (900 m od etno sela “Kumovi Konaci”). ; Kola .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 133.400 KM, 103,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 103,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. Stara kuca na odličnom placu površine 490m2. Kuća je stara i potrebna je adaptacija ili gradnja novog objekta. Prizemlje kuce se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe, kupatila, ostave I hodnika iz koga je unutrasnjo stepeniste....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem komplet namjestenu Kucu. Kuca je gradjena 2010 godine, postoji fasada, izolacija, nov namjestaj, sve je provedeno. Papirologija je uredna. Na prizemljom postoji veliki dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom, kupatilo i spajz. A na spratu su 3 spavace i kupatilo. Kuca se nije....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 130.000 KM, 52,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan kompletno namešten,1/1 ulnjižen u centru Bijeljine,ul.nušićeva 12 (kod crvenog krsta), na petom spratu. ; Bijeljina .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 57)

<< <1 2> >>