• GoHome Professional
do 140 m2 parking što jeftinije - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • do 140 m2 parking što jeftinije - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 parking što jeftinije

  • Za upit "do 140 m2 parking što jeftinije" pronađeno 2 548 nekretnina - prosječna cijena 2.549 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parket
    • kablovska
    • održavan
    • 2.sprat
    • komforan
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TUZLA, 80.000 KM, 27,00 m2 cca 2960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor površine 26,80m2 u prizemlju stambene zgrade u naselju Sjenjak, Tuzla. Prostor se sastoji od jedne prostorije, kuhinje, sanitarnog čvora i zatvorene bašte površine cca 20m2. Grijanje je centralno gradsko. Stolarija je PVC. Prodaje se sa svim namještajem.....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 80.000 KM, 23,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Studio u apphotelu "Vucko".Velicina 23m2,na prvom spratu u centralnom delu.Apartman je u potpunosti opremljen,u ceni je je i skijasnica u suterenu hotela. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.850 KM, 49,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Hitna prodaja Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Apartman, PODGRAB, 81.200 KM, 58,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Podgrab. Udaljenost od Pala 15 km, Jahorine 12 km, Sarajeva 32 km. Naselje je mirno i okruzeno prirodom tako da je odlicno za odmor i dolaske vikendom. U blizini stana se nalaze dvije prodavnice, frizerski salon kao i dva kafica. Površina stana je 58 m2.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 81.215 KM, 44,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. Zgrada u kojoj su smješteni ovi vrhunski stanovi spratnosti prizemlje(8 garaža i poslovni prostori) + 6 spratova, zgrada sa liftom....

 
 
 
  Apartman, PALE, 81.900 KM, 40,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan jednosoban stan u Palama, ulica Milana Simovića.Nekretnina se nalazi na 1. spratu u zgradi bez lifta, ukupne spratnosti P+3.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 82.500 KM, 55,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima vanjsku aluminijumsku stolariju sa termomostom, aluminijumskim roletnama na daljinski pogon, rolo komarnike (mrežice za komarce), prvoklasnu špansku keramiku, jasenov parket i unutrašnju aluminijimsku stolariju. Zgrada posjeduje urednu papirologiju. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 82.500 KM, 50,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Lokacija: Ozimice II - Centralno grijanje kombinovano; etažno na struju ili zajednicka kotlovnica - Podovi: klasican parket - Keramika prvoklasna, kao i sanitarije - Useljenje: ljeto 2012 - Cijena: 1650-1700 KM/m2 Kontakt tel.: +387 61 137 620 "DOO GRADING" Bihac Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Apartman, TEŠANJ, 83.000 KM, 70,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO NASELJE, 83.000 KM, 69,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM RENOVIRAN STAN SA URADJENIM TAPETAMA, URADJENIM PARKETOM, SA PVC ROLETNAMA NA SJEVERNOJ STRANI I ZALUZINAMA NA JUZNOJ STRANI, BLINDIRANIM VRATIMA, URADJENIM CIJEVIMA U KUPATILU, NOVI RADIJATORI, SA DVIJE VELIKE SOBE PLUS JOŠ JEDNA MANJA SOBICA URADJENA OD JEDNOG VELIKOG BALKONA....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 83.000 KM, 49,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep i funkcionalan stan od 49m2 u Tibri Pacifik I,u Nedzaricima.Stan se nalazi u ulici Dr.Silve Rizvanbegovic na osmom spratu zgrade sa dva lifta.Zgrada je izgradjena 2011.godine po najvisim standardima gradnje.Stan ima izuzetno dobar raspored i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.500 KM, 105,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju gala četverosoban stan na Vojničkom polju, ul. Hasana Sućeske. Površinu 105 m2 (stvarna 114 m2) čine veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom u poluotvorenom konceptu, tri spavaće sobe, dva kupatila, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.500 KM, 81,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 84.000 KM, 72,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljna prilika, odmah useljiv namješten stan s pogledom na Avaz Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 84.000 KM, 35,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u stambeno poslovnom objektu u naselju Vatikan,u Mostaru,zgrada koja ima dvije lamele i zasebne ulaze u lamele.Vanjski otvori su PVC visoke toplinske izolacije,po najnovim standardima ugradnje,i niske potrošnje energije.Klimatizirano, kupaonice po najnovim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 84.400 KM, 79,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje trosoban stanStan se nalazi na odličnoj lokaciji i poziciji u naselju Dolac malta. Stan je u ulici Envera Šehovića u stambenom objektu na drugom spratu. Po strukturi stan je komforan trosoban ukupne površine 79 m2. Kompletan stanje zapadno orijentisan, lijepo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.900 KM, 26,00 m2 cca 3270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom, kupatila i balkona. Ukupna površina iznosi 26,3 m². Zgrada u....

 
 
 
  Kuća, MUSTAJBAŠIĆI, 85.000 KM, 135,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Bungalow stanje- novogradnja Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 85.000 KM, 120,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaja se kuca, stala s garazom i ukupno 20 dunuma zemlje Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Parking Internet .

 
 
 
  Kuća, BRAVNICE, 85.000 KM, 102,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je od cvrstog materijala zidana kamenom-sedrom. Izmenjena krovna konstrukcija i crjep 2000 godine. Od pomocnih objekata su tu pusnica (6 m2), supa (12 m2), svinjac (24 m2), stala (24 m2), garaza sa letnjom kuhinjom (48 m2). Svi pomocni objekti su zidani od cvrstog materijala.....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 85.000 KM, 99,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju dva sprata u Doboju ulica Pop Ljube 86 iznad glavne bolnice prema kuli dobojskoj kuca renovirana fasada uradjena prije 3god unutrasnjost namjestena gore i dole kuhinja gore i dole wc-kupatilo uradjen novo na drugom i prvom spratu hodnik i 3 sobe na prvom spratu dvije....

 
 
 
  Apartman, SANSKI MOST, 85.000 KM, 77,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se šarmantan stan od 77 m² na posljednjem spratu u traženom dijelu Jezernice, Sanski Most. Izgrađen oko 2000. godine, stan je dobro očuvan i nudi 2 spavaće sobe, 1 kupatilo, 1 zaseban WC, prostran hodnik te otvoren dnevni boravak s kuhinjom. Stan ima dvije terase—jedna gleda....

 
 
 
  Kuća, DONJI SMRTIĆI, 85.000 KM, 70,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Građeno sitnom ciglom. Na vrlo povoljnom položaju. Za sve ostale ingormacije nazovite broj telefona. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 85.000 KM, 63,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo dvosoban stan u Bihaću koji se nalazi u naselju Ozimice II u ulici Trg zlatnih ljiljana. Stan se nalazi na jako dobroj lokaciji u užem centru grada a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostali sadržaji neophodni za stanovanje. Predmet prodaje jeste stan površine 64 m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 85.000 KM, 60,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan extra renoviran (sve novo: radijatori, vanjska stolarija sa aluminijskim roletnama, nova unutrašnja vrata, pločice, ulazna vrata protuprovalna Helios-ova, struja ponovo razvedena, TV i DATA kablovi razvedeni, kupatilo, vešeraj, rezervoar za vodu sa pumpom itd.). Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, CRKVICE, 85.000 KM, 60,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Za prodaju, kuća, šupa i druga započeta kuća (podrum urađen). Parcela ima ukupno 560 m2. Papiri uredu. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Zeps, 85.000 KM, 52,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno namjesten dvosoban stan sa pogledom na Usce i Adu. Stan je osuncan, gleda na istok i nalazi se na 12. spratu. Zamjene ne dolaze u obzir. Sve informacije na tel 061 595 101 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 85.000 KM, 50,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 50m2 u naselju Tibra na Stupu,lamela a3. Stan se nalazi na jedanaestom spratu novoizgradjene zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje u jednoj cjelini,jedne sobe,kupatila,ostave i balkona od cc2 6m2.Grijanje je centralno gradsko i stan posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 41,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem manju kuću u Starom Gradu kod Sarajevske pivare.Blizina tramvajskog i trolejbuskog prevoza, Doma zdravlja, škole i pijace. Informacije na tel. 070 235 647 od 16 do 20 sati. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u centru Novog Grada/Bosanski Novi. Stan po strukturi jednosoban, posjeduje kuhinju sa trpezarijom, sobu, hodnik, kupaonu, ostavu i balkon. Stan je na na cetvrtom spratu zgrade koja posjeduje lift. Blizina pijace, granicnog prelaza, rijeke Une. Uz stan ide i pripadajuca....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje jednosoban stan na odličnoj poziciji u naselju Pejton, ul. Bosanskih gazija, općina Ilidža. Predmetna nekretnina nalazi se na visokom prizemlju stanbene zgrade sa ukupno 4 sprata. Stan je po strukturi jednosoban površine 38m2. Objeka se nalazi paralelno od rijeke Željeznica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 85.000 KM, 33,00 m2 cca 2580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 85.100 KM, 67,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vrlo funkcionalan stan sa površinom od 67 m2,visoko prizemlje.Stan se sastoji od;kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,spavaća soba,dvije ostave,predsoblje sa ugradbenim plakarom,kupatilom,i dvije ustakljene terase.Stan ima aluminijske prozore u dobrom stanju ,grejna tijela....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.200 KM, 92,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najava prodaje četverosobnog stana u jednoj vrlo posebnoj zgradi u Istočnom Sarajevu, Ulica Spasovdanska! Sprat 2, trostrana orijentacija, veliki balkon duž čitavog stana, kupatilo, wc, tri spavaće sobe, alarm, etažno električno grijanje, alaram, blindo vrata, vanjske žaluzine, komarnici,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 85.850 KM, 34,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, 86.000 KM, 90,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

prodaje se kuca u dobrm stanju orzavna i na dobrom i mirnom mjestu... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 86.000 KM, 75,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA VIKENDICE/KUĆE U Stogu,opština Zavidovići, blizu rijeke Krivaje, prodaje se vikendica/kuća na dvije etaže 75m2. Ukupno zemljište 1031m2. Vlasništvo 1/1. Voda,struja, kanalizacijaPrilaz sa glavne ceste Zavidovići-Vozuća. Plac za garažu. Zidana pekara-roštilj. Donja etaža....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 86.000 KM, 52,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 14 spratu nebodera u ulici Marka Marulica, naselje Dolac Malta. Zgrada posjeduje 2 lifta od kojih veliki promijenjen prije mjeseca dana. Stan je izuzetno topao zimi jer jedini vanjski zid je prozorski, tj smjesten je izmedju stanova sa obe strane. Veoma je suncan....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.000 KM, 46,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran i namješten stan površine 46 m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je Inverter klima uređajem, PVC....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 87.000 KM, 105,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povrsina stambenog prostora je 105 m2. Dvije sobe na spratu i d.boravak, kuhinja,ostava,trpezarija,kupatilo, predsoblje i balkon u prizemlju.Kuca je sredjena i namjestena za zivjeti u kuci. Ima okucnince 1012 i baste i vocaka. Dogovor oko cijene i oko upisa u ZK. Sve informacije i....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 807)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>