• GoHome Professional
do 140 m2 najnovije što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 najnovije što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 najnovije što veće

  • Za upit "do 140 m2 najnovije što veće" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.787 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 KM
    • do 320000 KM (prosječna cijena)
    • do 390000 KM
    • do 3200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 154.000 KM, 135,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE PRODAJE PORODIČNU KUĆU U BOK JANKOVCU, GRAD GRADIŠKA ; Bok Jankovac; Grad Gradiška .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 240.000 KM, 73,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 73 m² u naselju Mjesec. Strukuru stana čine hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, veliki dnevni boravak, zatvorena lođa i terasa. Uz stan ulazi i pripadajuća podrumska prostorija i ostava. Stan je smješten na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 224.000 KM, 64,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.ba

Trosoban stan površine 64 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnuim etažnim grijanjem – Vaillant....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 najnovije što veće'
349.000 KM
107.250 KM
  Stan, TUZLA, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se kvalitetno adaptiran, izuzetno svijetao dvosoban stan uknjižene površine 62 m² sa zatvorenom lođom. Stan ima pontencijal za pretvaranje u manji trosoban preuređenjem trpezarije u manju sobu. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u popularnom tuzlanskom naselju Brčanska....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 107.250 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. Sastoji se od dnevnog boravka trpezarijom, kuhinje, hodnika, i kupatila. Pomoćna zgrada koja sadrži kuhinju sa trpezarijom, jednu sobu, ostavu, garažu i sušnicu. Opremljene su PVC I drvenom stolarijom sa....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 287.900 KM, 36,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 139.100 KM, 24,00 m2 cca 5800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodaja - poslovni prostor i garaža - početak Lauša ; Lauš .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)