• GoHome Professional
do 140 m2 najnovije što skuplje za adaptaciju - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 najnovije što skuplje za adaptaciju - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 najnovije što skuplje za adaptaciju

  • Za upit "do 140 m2 najnovije što skuplje za adaptaciju" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 842.800 KM, 108,00 m2 cca 7800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 54 m2 u osnovi (ukupno 108 m2) i nalazi se na parceli površine 802 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od hodnika sa kuhinjom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupatila. Spoljašnje stepenice vode na gornju etažu. Sprat je Rau....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 700.000 KM, 70,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se atraktivan stan od 70m2 na Bistriku.Stan se nalazi iza Ceske ambasade u Franjevackoj ulici,na cetvrtom spratu dobro odrzavane zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka,trpezarije i kuhinje u jednoj cjelini,dvije spavace sobe,kupatila i lodje.Stan je potpuno renoviran....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 539.000 KM, 96,00 m2 cca 5620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Trosoban namješten stan uknjižene površine 92 m2 na 2. spratu zgrade u ulici Obala Kulina bana, općina Stari Grad. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupatila i hodnika, a nalzi se u zgradi austrougaske gradnje. Nekretnina je ranije renovirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 524.700 KM, 53,00 m2 cca 9900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan dvosoban stan pozicioniran na 2. spratu zgrade bez lifta, ulica Behdžeta Mutevelića, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i izlazom na....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 460.600 KM, 140,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 140 m2 (u osnovi 70 m2) i nalazi se na parceli površine 534 m2. Sastoji se od prizemlja i jednog sprata. Na oba sprata se nalaze dvoiposobni stanovi. Sastoje se iz hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinje sa dnevnim boravkom i kupatila. Kuća je starije gradnje i potrebna....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 394.000 KM, 72,00 m2 cca 5470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Trosoban stan, 72 m2, Dolac Malta tzv "Sibica." Potrebna djelimicna adaptacija, u stanu su zamijenjene sve vodovodne i kanalizacione instalacije, te postavljeni kvalitetni aluminijski prozori. ; Malta .

 
 
 
  Poslovni prostor, GLAMOČ, 390.000 KM, 39,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u zgradi za potpunu adaptaciju je. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 380.000 KM, 72,00 m2 cca 5280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan, 72 m2, Dolac Malta tzv "Sibica." Potrebna djelimicna adaptacija, u stanu su zamijenjene sve vodovodne i kanalizacione instalacije, te postavljeni kvalitetni aluminijski prozori. Dvostrano orijentisan, sjever - jug. U neposrednoj blizini zgrade su svi neophodni sadrzaji,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 118,00 m2 cca 2970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na atraktivnoj lokaciji u Starom gradu,nalazi se ovaj lijep dvoetazni stan.Stan je u ulici S.B.Basagica i ima 118m2.Izuzetno je pozicioniran i na samo par minuta od same jezgre grada.Prva etaza je renovirna i sastoji se od dnevne sobe,kuhinje i kupatila.Na drugoj su tri prostorije,manja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 325.000 KM, 59,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan uknjižene kvadrature 59 m2, na visokom prizemlju zgrade pozicionirane u mirnom dijelu ulice Himze Polovine, naselje Breka. Nekretnina je u potpunosti adaptirana 2008. godine, prilikom čega je kompletno adaptirano kupatilo sa izmjenom vodovodnih i elektro instalacija.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 140 m2 što skuplje za adaptaciju (139)
  • do 140 m2 najnovije što skuplje za (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)