• GoHome Professional
do 140 m2 najnovije što skuplje pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 najnovije što skuplje pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 najnovije što skuplje pala cijena

  • Za upit "do 140 m2 najnovije što skuplje pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 780.000 KM na 720.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 720.000 KM, 150,00 m2 cca 4800 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.10.2025 - 780.000 KM
04.04.2026 - 720.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 746.500 KM na 667.300 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 667.300 KM, 113,00 m2 cca 5910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 746.500 KM
13.05.2026 - 667.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo četverosoban stan površine 113,45m2, koji se nalazi na šestom spratu novoizgrađenog i vrlo reprezentativnog stambeno-poslovnog objekta Veneto. Stan ima potpunu istočnu orjentaciju, velike prozorske otvore i izuzetno funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od komfornog....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 730.000 KM na 652.500 KM dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, 652.500 KM, 113,00 m2 cca 5770 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 730.000 KM
12.05.2026 - 652.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 735.840 KM na 652.500 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 652.500 KM, 113,00 m2 cca 5770 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 711.900 KM
12.03.2026 - 735.840 KM
09.05.2026 - 652.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 510.000 KM na 492.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 492.000 KM, 150,00 m2 cca 3280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 510.000 KM
10.04.2026 - 492.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvoetažni petosoban stan u ul. Prvog krajiškog korpusa, naselje Nova Varoš. Površine stana je 151 m2 i na II je spratu. Etaže su povezani unutrašnjim stepeništem. Prizemlje je zamišljeno kao dnevna zona i sastoji se od hodnik, prostranog dnevnog boravaka povezan sa trpezarijom....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 552.200 KM na 490.900 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PALE, 490.900 KM, 54,00 m2 cca 9090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 552.200 KM
29.04.2026 - 490.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

Na samom vrhu Jahorine, na mjestu koja pogledom razdvaja nebo i zemlju započinje priča Aparhotel Horizont. Na nadmorskoj visini od 1668 metara, u neposrednoj blizini svih turističkih sadržaja nalazi se Aparthotel Horizont.Sa ovog mjesta, pruža se najljepši panoramski pogled na izlazak....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 566.500 KM na 471.800 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BABANOVCI, 471.800 KM, 140,00 m2 cca 3370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 566.500 KM
10.04.2026 - 471.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Iz svoje prodajne ponude ovoga puta agencija RE/MAX izdvaja imanje u Babanovcima, na samo 3km od centra Prnjavora. Imanje se prostire na 42158m2, a čine ga kuća sa okućnicom, voćnjaci (šljive, jabuke, kruške), te livade i pašnjaci. ; Babanovci .

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 471.800 KM na 461.600 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PRNJAVOR, 461.600 KM, 140,00 m2 cca 3300 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 471.800 KM
08.03.2026 - 461.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Ovoga puta agencija RE/MAX Vam iz svoje prodajne ponude izdvaja kuću sa bazenom i ladarom prekoputa stadiona FK Ljubić u Prnjavoru u ulici Vlade Vinčića. Ova moderna kuća neto površine 140m2 smještena je na zemljištu od 1032m2 i izgrađena je 2014. godine, što garantuje savremene građevinske....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 511.300 KM na 429.500 KM dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MOSTAR, 429.500 KM, 110,00 m2 cca 3910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 511.300 KM
20.05.2026 - 429.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 110m2 u Ulici Husnije Repca u Mostaru Stan je smješten na trecem spratu stambenog objekta sa liftom. Stubište se zakljucava i održava. ; Mostar .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 438.700 KM na 418.300 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Višnjik, 418.300 KM, 78,00 m2 cca 5360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 438.700 KM
11.03.2026 - 418.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.realitica.com

U mirnom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u ulici Derebent, ponosno stoji zgradica useljena 1990. godine. U odličnom stanju, u potpunoj intimi, riječ je o maloj zgradi od tri sprata. A na ugodnom i niskom trećem spratu, takozvanoj mansardi, prodajemo fantastičan i detaljno renoviran....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 140 m2 što skuplje pala cijena (86)
  • do 140 m2 najnovije što skuplje (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)