• GoHome Professional
do 140 m2 do 280000 km najnovije parking što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 do 280000 km najnovije parking što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 do 280000 km najnovije parking što veće

  • Za upit "do 140 m2 do 280000 km najnovije parking što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 KM (malo jeftiniji)
    • 290000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TUZLA, Sjenjak, 194.300 KM, 154,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se poslovni prostori u Tržnom centru Sjenjak-Tuzla, u suterenu veličine 21,33 m2, 29,73 m2 i 154,15 m2. Poslovni prostori se mogu kupiti pojedinačno ili kao cjelina na osnovu dogovora i u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Tržni centar Sjenjak posjeduje parking prostor....

 
 
 
  Kuća, REPOVICA, 69.000 KM, 154,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Repovici kuća i zemljište su podijeljeni na 2 dijela (1/1) zasebni ulazi ukupna površina kuće je 2x 154m2 ( 4 stana po 2 sobe + 4kupaonice), podrumi 2 x 32m2 , zemljište 975+975=1950m2 17x9 na dva kata + podrumi ukupna cijena 69000 Eura (dogovor) ili 36000 Eura pojedinačno,....

 
 
 
  Kuća, GACKO, 120.000 KM, 152,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Gacku korisne površine 152m2. Vlasništvo 1/1. Uredni svi papiri. Kuća posjeduje dvije stambene jedinice. Godina gradnje 2003. Centralno grijanje. Cijena po dogovoru. Kontakt telefon 059/471-550 ili na mail bojanadzic81@yahoo.com Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 150,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija Dej Group prodaje kuću u Sokolović koloniji, sa 500 m2 zemljišta. Za detaljnije informacije, kontaktirajte nas na: 065/994-483 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Internet .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 170.000 KM, 150,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Almena prodaje kuću sa 900 m2 zemljišta .Kuća i zemljište su 1/1 a kuća posjeduje i građevinsku dozvolu.Stanje kuće je solidno i direktno je useljiva.Kuća ima vlastitu vodu. Kontakt: 0603014037 (viber i WhatsApp) e-mail: almena.nekretnine@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikendicu na Nisickoj visoravni. 7000 kvadrata jelove sume. Vikendica novoizgradjena cc 150 m2 korisnog prostora.Hladnjak , zatvoren sa gostinskom sobom i kaminom cc 60m2.Supa i susnica.Poljski wc.Septicka jama po standardu.Komunalni vodovod.Parking uradjen u prirodnom kamenu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekstra luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra lokacija. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

rodaje se divna porodična kuća u naselju Mejdan u ulici Srđe Zlopogleđe. Strukturu čine prizemlje, potkovlje i pomoćna manja kuća (garsonjera). Na prizemlju je smješten trosoban stan od 70 m2, a čine ga hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak i dvije spavaće sobe. U potkrovlju se....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica u Blagaju. Parcela ima ukupnu površinu od 950m², dok kuća ima nekih 150m² sambene površine. Prilaz parceli je asfaltiran i kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća ima dupli garažni prostor i u prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i WC. Prvi sprat sadrži....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 140 m2 do 280000 km parking što veće (1238)
  • do 140 m2 do 280000 km najnovije što veće (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)