• GoHome Professional
do 140 m2 do 280000 km najnovije parking što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 do 280000 km najnovije parking što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 do 280000 km najnovije parking što manje

  • Za upit "do 140 m2 do 280000 km najnovije parking što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 KM (malo jeftiniji)
    • 290000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Garaža, SARAJEVO, Grbavica, 40.000 KM, 13,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se garaža površine 13m2 u ulici Hamdije Ćemerlića, naselje Grbavica. Nalazi se u nizu garaža pozicioniranih u neposrednoj blizini restorana Paper moon. Obzirom na nedostatak adekvatnog parking prostora i sve veći broj automobila na našim cestama, posjedovanje garaže uveliko....

 
 
 
  Garaža, BANJA LUKA, Kovačići, 46.200 KM, 14,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA! BANJALUKA, CENTAR! PARKING MJESTO U GARAŽI! ; Centar .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 99.500 KM, 18,00 m2 cca 5530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmana u sklopu naselja Šator i nadomak Snježna dolina Resorta i staze Trnovo. Zgrada useljiva sa vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Grijanje vlastito centralno na struju termo blok. Ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 57.600 KM, 18,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2024.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Cijena:57 600 Odličan lokal površine 18 m2 u centru pogodan za advokatske kancelarije , knjigovodstvene agencije i ostale agencijske poslove nalazi se u uzem centru.Lokal ima obezbijeđen pristup na zgradni parking prostor.Ugrađena inverter klima za....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 76.700 KM na 79.800 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 79.800 KM, 19,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 81.300 KM
28.01.2026 - 76.700 KM
05.04.2026 - 79.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 19m2 se nalazi na prizemlju objekta i sastoji se od jedne sobe , hodnika i kupatila.Apartman je jednostrane orijentacije....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 130.800 KM, 20,00 m2 cca 6540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Novogradnja. Zaseban je ulaz. Klimatizirano, grijanje-hladenje, pogodno za uredske prostorije, papiri uredni, veliki parking ispred, SVE NOVO...lokacija ekstra,veliki parking pred zgradom,alarm,video nadzor,klima...fiz.zastita-nov Ulica Tvrtka Miloša - Kod pošte- i vlade Federacij.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 89.000 KM, 20,00 m2 cca 4450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.02.2022.,

www.sivricnekretnine.com

poslovni p. uz ulicu, ima parking, na dvije etaže, papiri uredni,pogodno za lokal,urede,ordinacije,.. Centar II.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Avenija, 65.000 KM, 20,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

Kompletno renoviran,alarm, klima,useljiv,papiri uredni.Ima parking i pvc otvore sve,klima,....Vlasništvo i papiri su 1/1. Kralja Tomislava -avenija.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 45.000 KM, 20,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

poslovni prostor ima klimu,alarm,video nadzor,novogradnja,papiri 1/1,useljivo odmah...vlasništvo 1/1.,prostor je u starom tržnom centru na vrlo atraktivnoj poziciji,ide na kocku oblika,klima,alarm,nadzor,parking veliki pred samim centrom.... Stjepana Radica - Tržni centar Mostar.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 32.000 KM, 20,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.sivricnekretnine.com

klima,alarm,zaštitne rešetke,nov prostor,mokri cvor potpuno renoviran,prilaz sa betona,ima parking,pogodan,za predstavništva,salone,agencije,urede,vlasništvo i papiri 1/1.... Ante Starcevica - Zgrada Ledara.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 140 m2 do 280000 km parking što manje (1239)
  • do 140 m2 do 280000 km najnovije što manje (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)