• GoHome Professional
do 140 m2 što skuplje fakultet do 130000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 što skuplje fakultet do 130000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što skuplje fakultet do 130000 KM

  • Za upit "do 140 m2 što skuplje fakultet do 130000 km" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 1.709 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lift
    • podrum
    • lođa
    • 2.sprat
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 136.500 KM, 39,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 39m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Višnjik, naselje Višnjik, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, druga soba (spavaća, trpezarija)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.900 KM, 36,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 36m2 pozicioniran na 8. spratu nebodera u Hrasnom, ulica Trg Heroja, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba(napravljena u....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 122.200 KM, 47,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2025.,

www.indomio.ba

Namješten jednosoban stan površine 47m2 u novoj gradnji na IV spratu u zgradi sa liftom! Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na balkon i iz spavaće sobe, kupatila i hodnika. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, podnim centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem upravo kompletno renoviranu kucu na pocetku Bistrika (100 metara od trolejbuske okretnice). Kuca ima 3 sobe,kuhinju,veliki hodnik i prostranu kupaonicu. Upravo zavrsena fasada,novi plasticni prozori sa 4 komore, kupaonica,izolacija,okreceno, sredjeno. Odlicna lokacija,200....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 105.000 KM, 41,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u izgradnji u Istočnom Sarajevu, ulica Dečanska. Objekat u izgradnji se nalazi odmah pored restorana Perla u Dečanskoj ulici, stan površine 41.13m2 nalazi se na 5.spratu i sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 103.000 KM, 59,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan od 59 m², drugi sprat, na jugozapadnoj strani zgrade, koja se nalazi na ulazu u Bihac, u blizini gradske poliklinike. U neposrednom okruženju su zelena pijaca, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska i železnicka stanica i nov izgrađen market Robot, što daje....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.650 KM, 57,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan 57 m2 u Ulici Brace Jugovica 51 - Obilicevo, u blizini fakulteta BLC i Aperona, kao i klinike E- stetik, ugradjen kalilometar za potrosnju grijanja( koliko potrosite toliko platite ) , stan je renoviran i u odlicnom stanju. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U prilici smi ponuditi vam ostvarenje vaših biznis snova - mali stan u ravnom dijelu sarajevskog centra, na omiljenom Marijin Dvoru. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi na uglu ulica Kranjčevićeva i Fra Anđela Zvizdovića. Na četvrtom je, ne i posljednjem, spratu u zgradi bez....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOBILJAČA, 79.000 KM, 140,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću i dvorište na vrlo atraktivnoj lokaciji, u naselju Kobiljača, opština Ilidža, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi odmah pored glavne ceste u blizini Pravnog fakulteta (Travnički Univerzitet), od Kiseljaka je udaljena 15 minuta, dok....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 37,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 37 m2 na IV spratu u novoj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Oopremljen je PVC stolarijom sa roletnama, drvenom unutrašnjom stolarijom, kvalitetnim laminatima, keramikom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 90,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Salonski stan u blizini medicinskog i stomatoloskog fakulteta, Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 65.000 KM, 39,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Renoviran, namjesten, blizu fakulteta Sve informacije na broj: 061-762-787 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOBILJAČA, 62.000 KM, 60,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vikendicu u blizini fakulteta na Kobiljači, općina Kiseljak. Predmetna nekretnina je izgrađena na parceli površine 1221 m2. Pristupni put do parcele je kompletno asfaltiran i pogodan za sve vrste vozila. Vikendica se sastoji od suterena gdje je smještena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 55.000 KM, 64,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan iznad Vatrogasnog u Srebrenici u veoma dobrom stanju,potpuno namješten,Od stana na 100 m se nalazi,Autobuska stanica,Vrtić,Osnovna i Srednja škola,Fakultet,Pošta, Policijska stanica i Dom zdravlja. Moguća je zamjena za nekretninu u Srbiji. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Apartman, KOBILJAČA, 45.000 KM, 45,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikendincu na Kobiljaci u neposerdenoj blizini pravnog fakulteta.Ukupna povrsina 1030m2..Oaza mira ali u urbaniziranoj sredini slike na viber 061453365 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 39.500 KM, 42,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kompletno opremljen poslovni prostor u najboljem dijelu grada Sarajeva, ulica Gabelina, Općina Centar - kanton sarajevski. Ulica Gabelina graniči sa jedne strane sa ulicom Koševo a sa druge sa ulicom Čekaluša. Na vrlo kratkoj udaljenosti se nalaze....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 28.000 KM, 57,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunske stanove u izgradnju na prestižnoj lokaciji Bulevar Srpske vojske, Stambeno poslovni kompleks A Block SPO Delta 1 - Banja Luka, u neposrednoj blizini tržnog centra Mercator i Delta Planet-a, fakulteta, nove teniske....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)