• GoHome Professional
do 140 m2 što skuplje do 200000 km fakultet Najnov - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 što skuplje do 200000 km fakultet Najnov - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što skuplje do 200000 km fakultet Najnovije

  • Za upit "do 140 m2 što skuplje do 200000 km fakultet najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 210000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BRČKO, 203.100 KM, 97,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Namješten trosoban stan površine 97 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, velikog predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dvije spavaće sobe i kupatila. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 198.000 KM, 97,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 97 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, velikog predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je opremljen....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 195.000 KM, 30,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 171.200 KM, 56,00 m2 cca 3060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - CENTAR: DVOSOBAN STAN U STAROGRADNJI U STROGOM CENTRU ; Centar .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 133.000 KM, 60,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodajem posve useljivu kuću, starije gradnje, ali renoviranu, površine oko 60 m2. Uz kuću dolazi i pripadajuća okućnica. ; Priječani .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 122.700 KM, 48,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 119.600 KM, 48,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. Na I spratu, zgrada posjeduje lift. Na zgradi je solarna elektrana, što znači 30% uštede električne energije na svim stanovima. Završetak radova kraj 6. mjeseca 2026. godine Cijena 2.500KM/m2 4222/MM .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 140 m2 što skuplje do 200000 km najnovije (8)
  • do 140 m2 što skuplje do 200000 km fakultet (33)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)