• GoHome Professional
do 140 m2 što skuplje do 200000 KM fakultet do 250 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 što skuplje do 200000 KM fakultet do 250 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što skuplje do 200000 KM fakultet do 2500 KM/m2

  • Za upit "do 140 m2 što skuplje do 200000 km fakultet do 2500 km/m2" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 1.634 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kablovska
    • komforan
    • grijanje na plin
    • dvorište
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZENICA, 190.000 KM, 100,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zenica Centar preko puta MUPa extra renoviran pogodan za ordinaciju kanc. itd advokatska cetvrt. 2 sprat .mirna sigurna cetvrt u blizini opstine kamb. polja sportskih terena fakulteta itd. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 175.200 KM, 73,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan u novogradnji, smješten na prvom spratu, površine 73m2, predstavlja savršenu kombinaciju modernog dizajna, udobnosti i funkcionalnosti. Prostrani dnevni boravak s trpezarijom stvara prijatnu atmosferu za opuštanje i druženje, dok uvučena kuhinja pruža....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 168.000 KM, 64,00 m2 cca 2630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u ulici Čekaluša, stotinjak metara niže od italijanske ambasade. U neposrednoj blizini nalazi se osnovna škola, vrtić, stomatološki i medicinski fakultet. Ima 64 m2 korisnog prostora (kuhinja, kupatilo, dnevni boravak i spavaća soba), te pripadajuće podrumske prostorije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 što skuplje do 200000 km fakultet do 2500 km/m2'
122.200 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 157.000 KM, 75,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran i adaptiran stan, Centar, Koševo, 75m2, šesti sprat, lift, centralno grijanje, klima, jakuzzi, španska i Inker keramika, dva američka plakara, sunčan i svijetao, veliki parking ispod zgrade za pedesetak auta, blizina bolnice, osnovne škole, srednjih škola i većine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem upravo kompletno renoviranu kucu na pocetku Bistrika (100 metara od trolejbuske okretnice). Kuca ima 3 sobe,kuhinju,veliki hodnik i prostranu kupaonicu. Upravo zavrsena fasada,novi plasticni prozori sa 4 komore, kupaonica,izolacija,okreceno, sredjeno. Odlicna lokacija,200....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 105.000 KM, 41,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u izgradnji u Istočnom Sarajevu, ulica Dečanska. Objekat u izgradnji se nalazi odmah pored restorana Perla u Dečanskoj ulici, stan površine 41.13m2 nalazi se na 5.spratu i sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 103.000 KM, 59,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan od 59 m², drugi sprat, na jugozapadnoj strani zgrade, koja se nalazi na ulazu u Bihac, u blizini gradske poliklinike. U neposrednom okruženju su zelena pijaca, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska i železnicka stanica i nov izgrađen market Robot, što daje....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.650 KM, 57,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan 57 m2 u Ulici Brace Jugovica 51 - Obilicevo, u blizini fakulteta BLC i Aperona, kao i klinike E- stetik, ugradjen kalilometar za potrosnju grijanja( koliko potrosite toliko platite ) , stan je renoviran i u odlicnom stanju. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U prilici smi ponuditi vam ostvarenje vaših biznis snova - mali stan u ravnom dijelu sarajevskog centra, na omiljenom Marijin Dvoru. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi na uglu ulica Kranjčevićeva i Fra Anđela Zvizdovića. Na četvrtom je, ne i posljednjem, spratu u zgradi bez....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOBILJAČA, 79.000 KM, 140,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću i dvorište na vrlo atraktivnoj lokaciji, u naselju Kobiljača, opština Ilidža, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi odmah pored glavne ceste u blizini Pravnog fakulteta (Travnički Univerzitet), od Kiseljaka je udaljena 15 minuta, dok....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 37,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 37 m2 na IV spratu u novoj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Oopremljen je PVC stolarijom sa roletnama, drvenom unutrašnjom stolarijom, kvalitetnim laminatima, keramikom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 90,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Salonski stan u blizini medicinskog i stomatoloskog fakulteta, Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 65.000 KM, 39,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Renoviran, namjesten, blizu fakulteta Sve informacije na broj: 061-762-787 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOBILJAČA, 62.000 KM, 60,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vikendicu u blizini fakulteta na Kobiljači, općina Kiseljak. Predmetna nekretnina je izgrađena na parceli površine 1221 m2. Pristupni put do parcele je kompletno asfaltiran i pogodan za sve vrste vozila. Vikendica se sastoji od suterena gdje je smještena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 55.000 KM, 64,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan iznad Vatrogasnog u Srebrenici u veoma dobrom stanju,potpuno namješten,Od stana na 100 m se nalazi,Autobuska stanica,Vrtić,Osnovna i Srednja škola,Fakultet,Pošta, Policijska stanica i Dom zdravlja. Moguća je zamjena za nekretninu u Srbiji. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Apartman, KOBILJAČA, 45.000 KM, 45,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikendincu na Kobiljaci u neposerdenoj blizini pravnog fakulteta.Ukupna povrsina 1030m2..Oaza mira ali u urbaniziranoj sredini slike na viber 061453365 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 39.500 KM, 42,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kompletno opremljen poslovni prostor u najboljem dijelu grada Sarajeva, ulica Gabelina, Općina Centar - kanton sarajevski. Ulica Gabelina graniči sa jedne strane sa ulicom Koševo a sa druge sa ulicom Čekaluša. Na vrlo kratkoj udaljenosti se nalaze....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 28.000 KM, 57,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunske stanove u izgradnju na prestižnoj lokaciji Bulevar Srpske vojske, Stambeno poslovni kompleks A Block SPO Delta 1 - Banja Luka, u neposrednoj blizini tržnog centra Mercator i Delta Planet-a, fakulteta, nove teniske....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)