• GoHome Professional
do 140 m2 što skuplje do 200000 KM do 1600 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 što skuplje do 200000 KM do 1600 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što skuplje do 200000 KM do 1600 KM/m2

  • Za upit "do 140 m2 što skuplje do 200000 km do 1600 km/m2" pronađeno 1 664 nekretnina - prosječna cijena 1.133 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 91000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 130000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • terasa
    • dvorište
    • grijanje na plin
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 KM na 220.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 220.000 KM, 143,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 230.000 KM
10.04.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 1021m2, u Gradišci (kod "Jelšingrada"). U blizini bazena i "Centruma". ; Gradiska .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 220.000 KM, 128,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU KUĆA – .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 214.800 KM, 150,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2024.,

www.realitica.com

Laktaši, Srpska ulica. Prodaje se stambeni objekat (kuća) ukupne površine 150 m2, spratnosti P+1+M na placu od 3351 m2. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 što skuplje do 200000 km do 1600 km/m2'
210.000 KM
210.000 KM
200.000 KM
  Kuća, BIJELJINA, 212.000 KM, 145,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.08.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju odlična kuća u Bijeljini.Nalazi se na placu od 600m2 koji je lijepo uređen.Kuća je 145m2 a sastoji se od prizemlja i sprata.Prizemlje: hodnik, kupatilo,ostava,velika dnevna soba sa kuhinjom, trepezarijom i terasom.Sprat: hodnik, kupatilo,ostava, dnevna soba sa terasom,kuhinja....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 204.400 KM, 136,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.12.2025.,

www.realitica.com

Više informacija na linku ispod: ; Mostar .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 203.500 KM, 150,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa lijepo uređenim dvorištem na mirnoj lokaciji u mjestu Pasci nedaleko od Tuzle. Kuca je površine 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1.150 m2. Pored kuće se nalazi garaža, plastenik i pomoćni objekti. Uredno održavano dvorište, lijep pogled, kao i obilje zelenila....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 200.000 KM, 125,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Četvorosoban dvoetažni stan površine 125m2 na V spratu u centru grada! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i uvučenom kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika, 2 terase na prvoj etaži a na drugoj se nalazi spavaća soba sa zatvorenim balkonom i veliko kupatilo.....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 200.000 KM, 126,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se renoviran trosoban etažni stan Sut+Pr u kvalitetnoj austro-ugarskoj gradnji površine 96m2 plus cca 30m2 dnevne sobe sa korištenjem dvorišta. .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 220.000 KM na 200.000 KM dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 200.000 KM, 130,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 220.000 KM
20.04.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem odmah useljivu spratnu kucu sa okucnicom ,sa svim pomocnim objektima i garazom na idealnoj lokaciji u Javoranima nedaleko od magistralnog puta Banja Luka - Knezevo. Kuca ima odlicnu infrastrukturu struja , gradski vodovod,telefon , Internet kao i asfaltni prilaz na svega....

 
 
 
  Kuća, VELIKO BLAŠKO, 200.000 KM, 142,00 m2 cca 1410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Laktaši - na prodaju porodična kuća sa pomoćnim objektima i prostranim placem u naselju Veliko Blaško. ; Veliko Blasko .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 200.000 KM, 147,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Kruskik .

 
 
 
  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 199.900 KM, 140,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje kuću smještenu na području Starog Grada u naselju Mihrivode. Parcela je smještena između ulica Ispod Budakovića i Nerkesijina, u mirnom djelu grada gdje dominira zelenilo, tišina i lijep pogled. Od Sebilja i Baščaršije ste udaljeni jedan kilometar, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRIVOGLAVCI, 199.000 KM, 145,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u naselju Krivoglavci, opština Vogošća. Predmetna nekretnina se nalazi u mirnom dijelu naselja sa odličnom pozicijom i orijentacijom koja je čini osunčanom tokom cijelog dana. Od centra Vogošće je udaljena samo 2,8 km, te 13 km od centra Sarajeva.....

 
 
 
  Kuća, HUSINO, 199.000 KM, 120,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nedovrsena kuca circa 120m2, okucnica i njiva na Husinu. Sve ukupno 3586m2. Gradnja kuce je poceta 1985-te godine i gradjena je u fazama. Jako visok kvalitet gradnje, ali nikad nije dovrsena. Lokacija je malo iznad glavnog puta Tuzla - Sarajevo (M18). Nema direktan pristup....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 198.000 KM, 130,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2025.,

www.aktido.ba

Na prodaju je lijepo uređena porodična kuća, smještena u mirnom i porodičnom naselju Šarenjak, u Živinicama. Savršena za one koji traže udoban dom blizu grada i obilje prostora na otvorenom. Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 198.000 KM, 120,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 198.000 KM, 116,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Braće Kovačević, udaljeno svega 10 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 195.000 KM, 125,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se porodicna kuca sa dva odvojena stana. Jedan stan dvosoban od 65 m2 drugi jednosoban sa 50 m2.Sve renovirano i sve novo,prodaje se sa namjestajem koji je takodje nov. Svaki stan je za sebe ,posebna struja,voda kao i centralno grijanje. Na posjedu imaju i dvije garaze,koje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 195.000 KM, 140,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Pofalići, ulica Humska, u neposrednoj blizini fabrike duhana. Parcela na kojoj se nalazi kuća je površine 300m2. Kuća je na dvije etaže od kojih svaka ima stanbenu površinu od 70m2. Uz kuću se nalazi velika terasa ispod koje je napravljena ostava-kotlovnica.....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 195.000 KM, 150,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća u Branjevu (između Zvornika i Bijeljine) koja je u osnovi 8 x8 m i to: prizemlje, sprat i potkrovlje. Kuća je kompletno namještena, ima video nadzor, etažno grijanje,predato za legalizaciju, fasada periva, izolacija oko kuće stiropol 5 cm,asfalt, kanalizacija Prostorije....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 195.000 KM, 150,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVOGRADNJA 130m2; 4. sprat, grijanje, klima, alarm, amer�ki ormari, dvije terase,sam na cijelom spratu,tri nivoa rasvjete.. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, POTOČARI, 194.900 KM, 118,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.07.2023.,

www.realitica.com

Kvalitetna kuća spratnosti Sut+Pr+1s+Pot površine 118m2u osnovi, pomoćni objekat 29m2 na placu povšine 970m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Sjenjak, 194.300 KM, 154,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se poslovni prostori u Tržnom centru Sjenjak-Tuzla, u suterenu veličine 21,33 m2, 29,73 m2 i 154,15 m2. Poslovni prostori se mogu kupiti pojedinačno ili kao cjelina na osnovu dogovora i u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Tržni centar Sjenjak posjeduje parking prostor....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 120,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikend objekat/kuću na dva sprata u naselju Bojnik, općina Novi Grad. Nekretnina površine 120m2 se sastoji od ulaznog dijela, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije i kupatila na prvoj etaži, dok na drugoj etaži....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 130,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje vikend kuću u okolii TrnovaObjekat se nalazi u naselju Ilovice u opštini Trnovo. Objekat je u fazi gradnje, trenutno su završeni grubi radovi. Objekat je rađen u nordijskom modernom stilu. Kuća kad se završi bit će niskoenergetski objekat idealan za uživanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 150,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija Dej Group prodaje kuću u Sokolović koloniji, sa 500 m2 zemljišta. Za detaljnije informacije, kontaktirajte nas na: 065/994-483 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Internet .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 189.872 KM, 130,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.08.2023.,

www.indomio.ba

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 185.000 KM, 115,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za najam izdvaja poslovni prostor u Bugojnu Poslovni prostor ukupne površine 115m2 na odličnoj lokaciji u ulici Sultan Ahmedova na glavnom šetalištu. Prostor se sastoji od podruma, prizemlja, i dva sprata. Vrsta grijanja: plinsko....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 185.000 KM, 120,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u Banjaluci Novoselija, 120m2 kvadratne povrsine i 940m2 zemljista na kojem se nalazi Garaza i posadzen vocnjak. Na najljepsem dijelu Novoselije tik uz glavnu cestu. Kvalitetno izgradzena i sastoji se od dva dvosobna stana sa dva posebna ulaza tako da se moze koristiti....

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 185.000 KM, 143,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opremljena kuća na atraktivnoj lokaciji u blizini moderno opremljene skijaške staze Blidinje. Za detaljne informacije javiti se na e-mail ili broj mobitela. Dijana Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, KOTOR VAROŠ, 184.100 KM, 130,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.04.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata u naselju Ripište, Kotor Varoš. .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENIK, 180.000 KM, 121,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stambeno-poslovni objekat povrsine 121,62 m2, od cega 59,62 m2 poslovnog prostora i 62 m2 prostora za stambene namjene. Ukupna povrsina placa na kojem se nalazi objekat, a koji je takodjer na prodaju, iznosi 1351 m2. Objekat posjeduje urbanisticku saglasnost, gradjevinsku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 180.000 KM, 124,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 124m2 u naselju Kosevo.Stan se nalazi u ulici Asima Ferhatovica na drugom spratu manje stambene zgrade,izgradjene 60-tih godina.Stan se sastoji od dvije etaze koje su trenutno povezane unutrasnjim stepenistem ali mogu biti koncipirane i kao dvije,odvojene....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 180.000 KM, 130,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata u naselju Ripište, Kotor Varoš. Kuća površine 130m2 podijeljeno na dva sprata. Sastoji se od prizemlja i sprata, dnevni boravak sa kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo. 300m2 dvorišta. Tri balkona,....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 180.000 KM, 110,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuæu na dvije etaže, prizemlje + sprat (po 55 m2) te pripadajuæe dvorište/avlija površine 50 m2, uži centar grada, naselje Carina (izmeðu carinskog i titovog mosta), dva elektro, dva telefonska prikljuèka, pogodno za stanovanje i iznajmljivanje (neposredna blizina univerziteta....

 
 
 
  Kuća, KOTOR VAROŠ, 180.000 KM, 130,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 180.000 KM, 139,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2025.,

www.realitica.com

Kuća + zemljište – mogućnost parcelisanja za placeve – Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 180.000 KM, 104,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Predstavljamo Vam kuću Pr+ Pot 104 m2 u osnovi i pomoćnu zgradu 40 m2 na placu površine 551 m2. U prizemlju se nalazi dnrevni boravak , kuhinja sa trpezarijom, dvije sobe, kupatilo i dva predsoblja te stepenište za sprat. Na spratu se nalaze dvije sobe, kuhinja i hodnik. U sklopu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 804)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>