• GoHome Professional
do 140 m2 što skuplje Zadnjih 14 dana uknjižen bal - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 što skuplje Zadnjih 14 dana uknjižen bal - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što skuplje Zadnjih 14 dana uknjižen balkon

  • Za upit "do 140 m2 što skuplje zadnjih 14 dana uknjižen balkon" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  STAMBENI OBJEKT, BRČKO, 900.000 KM, 114,00 m2 cca 7900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.09.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju stambeno-poslovni objekat spratnosti Sut+Pr+2S+Pk uknjižene površine 114m2 u osnovi na izuzetno prometnoj lokaciji pored glavne ulice u Kolobari. Suteren, prizemlje i I sprat čini poslovni prostor, a II sprat i potkrovlje je stambeni. Suteren i prizemlju su poslovni prostori....

 
 
 
  Stan, KOBILJAČA, 810.000 KM, 90,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se uknjizena vikendica sa 1615 m okućnice u elitnom vikendaškom naselju.Puno zelenila uz cvrkut ptica,idealno mjesto za odmor i kreaciju. Zemljište je uglavnom ravnog terena, dokumentacija uredna i ukjižena. Zemljište je uglavnom ravno, posjeduje vlastiti bunar,a dokumentacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 600.000 KM, 50,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2019.,

www.gold.ba

na prodaju je novoizgrađeni ekskluzivni višenamjenski stambeno-poslovni objakat u Sanskom Mostu u industrijskoj zoni Šejkovača. Na zemljišnoj parceli uknjižene površine 3892m2 izgrađen je ovaj višenamjenski stambeno-poslovni objekat spratnosti prizemlje i dvije etaže (P+2) ukupne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 539.000 KM, 96,00 m2 cca 5620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Trosoban namješten stan uknjižene površine 92 m2 na 2. spratu zgrade u ulici Obala Kulina bana, općina Stari Grad. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupatila i hodnika, a nalzi se u zgradi austrougaske gradnje. Nekretnina je ranije renovirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 480.000 KM, 120,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo 3 stana u novogradnji, stanovi velicine 120 m2, 3 spavace sobe, dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kupatilo i toalet, balkon, luksuzna gradnja, stanovi su etazirani i uknjizeni, Cijena 2000 Eura za m2. Sve informacije na telefon 061 167941. POVRŠINA OBJEKTA: 120 Nekretnina....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 460.000 KM, 66,00 m2 cca 6970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.area.ba

Prodaje se novorenoviran luksuzan dvosoban stan u centru Sarajeva ukupne uknjižene površine 66 m2 a u naravi 70 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ulaznog hodnika i balkona. Stan je smješten u samom centru grada, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 454.627 KM, 111,00 m2 cca 4100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 445.000 KM, 79,00 m2 cca 5630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kompletno renoviran trosoban stan na Skenderiji, ulica Skenderija - Općina Centar, Sarajevo. Stan je pozicioniran na trećem (3) spratu stambene zgrade koja posjeduje dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 440.200 KM, 142,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 4 soban stan na M. Dvoru. Uknjizen. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 433.000 KM, 92,00 m2 cca 4710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se prostran dvostrano orijentisan stan sa dva velika balkona uknjižene površine 92m2 smješten na trećem spratu stambene zgrade sa liftom u Grbavičkoj ulici. Stan posjeduje centralno grijanje, dva mokra čvora, visina plafona viša od uobičajne. Stan je lako pretvorljiv u četverosoban....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 140 m2 što skuplje uknjižen balkon (128)
  • do 140 m2 što skuplje zadnjih 14 dana balkon (7)
  • do 140 m2 što skuplje zadnjih 14 dana uknjižen (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)