• GoHome Professional
do 140 m2 što skuplje Zadnjih 14 dana pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 što skuplje Zadnjih 14 dana pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što skuplje Zadnjih 14 dana pala cijena

  • Za upit "do 140 m2 što skuplje zadnjih 14 dana pala cijena" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.374 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 KM
    • do 270000 KM (prosječna cijena)
    • do 320000 KM
    • do 2700 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • klima
    • 4.sprat
    • lift
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 746.500 KM na 667.300 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 667.300 KM, 113,00 m2 cca 5910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 746.500 KM
13.05.2026 - 667.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo četverosoban stan površine 113,45m2, koji se nalazi na šestom spratu novoizgrađenog i vrlo reprezentativnog stambeno-poslovnog objekta Veneto. Stan ima potpunu istočnu orjentaciju, velike prozorske otvore i izuzetno funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od komfornog....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 730.000 KM na 652.500 KM dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, 652.500 KM, 113,00 m2 cca 5770 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 730.000 KM
12.05.2026 - 652.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 735.840 KM na 652.500 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 652.500 KM, 113,00 m2 cca 5770 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 711.900 KM
12.03.2026 - 735.840 KM
09.05.2026 - 652.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 što skuplje zadnjih 14 dana pala cijena'
399.000 KM
229.000 KM
220.000 KM
 
-16%

Promjena cijene sa 511.300 KM na 429.500 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MOSTAR, 429.500 KM, 110,00 m2 cca 3910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 511.300 KM
20.05.2026 - 429.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 110m2 u Ulici Husnije Repca u Mostaru Stan je smješten na trecem spratu stambenog objekta sa liftom. Stubište se zakljucava i održava. ; Mostar .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 244.400 KM na 234.200 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAVOR, 234.200 KM, 39,00 m2 cca 6010 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 253.600 KM
29.04.2026 - 244.400 KM
13.05.2026 - 234.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zalatni Javor na Jahorini. .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 220.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JAHORINA, 220.000 KM, 70,00 m2 cca 3140 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 260.000 KM
17.04.2026 - 240.000 KM
20.05.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica, sa kompletno opremljena dva apartmana. Apartmani su odvojeni, jedan u prizemlju drugi na spratu, sa posebnim ulazima. Svaki apartman ima kuhinju, dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Objekat poseduje i podrum. Vikendica renovirana 2018. Nalazi se u naselju Dvorišta,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 210.000 KM na 159.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VISOKO, 159.000 KM, 110,00 m2 cca 1450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.10.2023 - 210.000 KM
09.05.2026 - 159.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine 55 m² u osnovi na dvije etaže (P+S), korisne površine 110 m² sa dva pomoćna objekta povšine 31 m2 i 6 m2 na parceli površine 2.902 m2 koja je u potpunosti ravana. Ista se nalazi u ulici Podgorani, općina Gorani (Buci), Visoko. Kuća je izgrađena 1960. godine.....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 140.000 KM na 120.000 KM dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, USTIKOLINA, 120.000 KM, 96,00 m2 cca 1250 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.05.2026 - 140.000 KM
19.05.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se zidana, kvalitetno građena, kuća- vikend objekat, gabarita 5,94 x 10,25 m, na kulivisanoj, ograđenoj parceli, cca 2500 m2, u divnoj skoro netaknutoj prirodi. Lokacija: Zaseok Jabuke Izuzetna prelijepa prirodna okolina, bogata šumom i čistom izvorskom vodom, potocima i rječicom.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.500 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 111.500 KM, 94,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 118.000 KM
15.05.2026 - 111.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Kamena kuća na velikoj parceli – Trebinje (Mostaći) ; Zasad .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 80.000 KM, 46,00 m2 cca 1740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)