• GoHome Professional
do 140 m2 što jeftinije Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 140 m2 što jeftinije Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što jeftinije Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 140 m2 što jeftinije zadnjih 14 dana" pronađeno 64 nekretnina - prosječna cijena 3.661 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 KM
    • do 320000 KM (prosječna cijena)
    • do 390000 KM
    • do 3200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • 2.sprat
    • potkrovlje
    • lođa
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, TREBINJE, 292.400 KM, 73,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan površine 73.09 m2, smješten u samom centru Trebinja u glavnoj gradskoj ulici - u okviru stambeno poslovnog kompleksa Agrokop. ; Agrokop .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 295.000 KM, 59,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 295.600 KM, 68,00 m2 cca 4350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. ; Vraca .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 305.500 KM, 65,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Potpuno renoviran stan u Starom gradu. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 313.000 KM, 84,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 84 m² – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift Prodaje se trosoban stan površine 84 m² u naselju Krajina, Aleja Svetog Save, Banja Luka. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava, 2....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 338.000 KM, 91,00 m2 cca 3710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - STARI GRAD: VELIKI TROSOBAN STAN U SRCU STAROG GRADA ; Starigrad .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 350.200 KM, 83,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U naselju Borik, u ogranku ulice Milana Karanovića, gradimo kompleks Oaza Vrbas. Odlična povezanost sa svim urbanim sadržajima uz samu obalu Vrbasa, pored Rebrovačkog mosta. ; Borik .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 365.000 KM, 43,00 m2 cca 8490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 370.000 KM, 130,00 m2 cca 2850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća s poslovnim prostorom – Bjelave, Općina Centar, Sarajevo Prodaje se kuća austrougarskog stila, spratnosti Pr + S + Pk, uknjižene tlocrtne površine 50 m², smještena uz glavnu saobraćajnicu u naselju Bjelave, jednoj od najtraženijih lokacija u općini Centar. Nekretninu....

 
 
 
  Apartman, PALE, 373.300 KM, 42,00 m2 cca 8890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

ID KOD AGENCIJE: 504059 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 380.000 KM, 38,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namješten, jednosoban stan površine 38 m2 + balkon, pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade u naselju Dobrinja V, Općina Novi Grad. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom. Stan je renoviran (izuzev kupatila)....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 420.000 KM, 100,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Na prodaju je jedinstven, monumentalan objekat na ulazu u Stari grad Trebinje - gradska vila iz 1900 godine sa velikim zatvorenim dvorištem. ; Starigrad .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 455.500 KM, 108,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U naselju Borik, u ogranku ulice Milana Karanovića, gradimo kompleks Oaza Vrbas. Odlična povezanost sa svim urbanim sadržajima uz samu obalu Vrbasa. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 614.000 KM, 103,00 m2 cca 5960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Novo u ponudi! Na prodaju je prostran stan salonskog tipa površine 103m2, smješten na premium lokaciji u samom centru grada. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta, a odlikuje ga izuzetno dobar raspored prostorija. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka, odvojene kuhinje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 620.000 KM, 98,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN ČEKALUŠA - CENTAR 98m2, PLUS POTKROVLJE! ; Kablovska televizija Klima PRODAJA, STAN ČEKALUŠA - CENTAR 98m2, PLUS POTKROVLJE!.

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Na upit, 99,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine vam predstavljama potpuno novi stil života u ekskluzivnom objektu u izgradnji naselje Budžak na odličnoj lokaciji, Ulica Braće Podgornika, Banja Luka. Naselje u kojem se nalaze predmetni stanovi će se sastojat iz više zgrada, u sklopu svakog objekta....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 84,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, TUZLA, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se kvalitetno adaptiran, izuzetno svijetao dvosoban stan uknjižene površine 62 m², sa zatvorenom lođom. Stan ima pontencijal za pretvaranje u manji trosoban preuređenjem trpezarije u manju sobu. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u popularnom tuzlanskom naselju Brčanska....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Na upit, 49,29 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski poslovni prostor ukupne površine 49,29 m² uknjižene u zemljišne knjige. Objekat se nalazi u centralnoj gradskoj zoni u popularnoj stambeno poslovnoj zgradi “Cipelići”. Poslovni prostor se sastoji od prizemlja u kojem se nalazi poslovni dio, pomoćne prostorije/čajna....