• GoHome Professional
do 140 m2 što jeftinije - GoHome tražilica- ponuda nekretnina u Hrvatskoj
  • do 140 m2 što jeftinije - GoHome tražilica- ponuda nekretnina u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što jeftinije

  • Za upit "do 140 m2 što jeftinije" pronađeno 7 728 nekretnina - prosječna cijena 3.272 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 74.000 KM, 37,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 74.200 KM, 14,00 m2 cca 5300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NOVO! NOVO! NOVO! MONTAŽNI KONTEJNER Montažni kontejner kancelarija površine 14,4 m2 dimenzije 6,00x2,40x2,60. Kontejner ima aluminiumsku stolariju jedna vrata dimenzije 0,90x2,00 i prozor dimenzije 1,00x1,20. Na podu je postavljen laminatni parket debljine 7mm. Unutrašnji deo kontejnera....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 74.400 KM, 69,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 69 m2 nalazi se na parceli površine 1454 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Kuća je novije gradnje i svaki sprat se sastoji iz dva dvosoban stana. Vanjska storija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je brodski i keramika. Grijanje u kući je na....

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 74.400 KM, 62,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan u zdragi "Moskva", stan se nalazi na 5 spratu sa liftom i gleda na Dom Zdravlja (svi prozori). Stan se prodaje sa stvarima (spavaća soba, dnevna, kuhinja, ugradni plakari x3 u hodniku). Odlična zgrada i još bolja investicija. Uknjižen, brzo useljiv. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 74.400 KM, 42,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Trg Solidarnosti. Stan je površine 42 m2 i nalazi se na XI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, kuhinje sa trpezarijskim dijelom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 74.520 KM, 37,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) 061 697 599 (Eldin) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - SEPTEMBAR....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 68.100 KM na 74.900 KM dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BOSANSKA DUBICA, 74.900 KM, 33,00 m2 cca 2270 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 68.100 KM
02.03.2026 - 74.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2023.,

www.realitica.com

Kozarska Dubica, Centar, Dobrovoljačka ulica. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 74.900 KM, 35,00 m2 cca 2140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Odlična lokacija! .

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stočna farma površine 90 m2, sa pomoćnom zgradom za skladištenje hrane površine 50 m2. Kapacitet farme je od 120 do 150 komada. Farma ima sve uslove za rad, i odvodne rešetke u objektu. Skladišni prostor ima ulazna vrata visine 4 m. Objekti se nalaze na ograđenom placu površine 2.300....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća kvalitetene gradnje, prizemlje i kat, sa okućnicom od 300 m2, u gradu, uredno vlasništvo Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, FOJNICA, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mirnom naselju .Blizinavrtića.Prizemlje i prvi kat odmah useljivi.Potkrovlje moguće urediti po želji.Krov potrebno mijenjati.Dvorište ispred i iza kuće.Cijena po dogovoru poslije viđenja. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 75.000 KM, 136,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

objekat u izgradnji prizemlje i visoko potkrovlje 136kvadrata stambenog prostora okućnica 310 kvm objekat je legalizovan i dobijena urbanistička suglasnost prilaz objektu asfaltna cesta voda i kanalizacija priključeno Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Novogradnja .