• GoHome Professional
do 130 m2 što jeftinije uknjižen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 što jeftinije uknjižen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 što jeftinije uknjižen

  • Za upit "do 130 m2 što jeftinije uknjižen" pronađeno 211 nekretnina - prosječna cijena 3.044 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 KM
    • do 250000 KM (prosječna cijena)
    • do 300000 KM
    • do 2500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BRČKO, 30.000 KM, 18,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju poslovni prostor u prizemlju stambene zgrade uknjižene površine 18m2 u naselju “Š“. Poslovni prostor je vrlo atraktivan za korištenje u svrhe samostalne trgovačke radnje poput frizerskog salona ili neke druge vrste djelatnosti ili u pretvaranje u garažu. Lokal se sastoji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 35.000 KM, 30,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Polunamjšten stan uknjižene površine 30 m2, korisne površine 40 m2 na II spratu u novoj gradnji. Sastoji se od uvučene kuhije, jedne sobe , hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, kvalitetnim laminatima, keramikom i sanitarijama. Centralno grijanje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 36.900 KM, 29,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena garsonjera uknjižene površine 29m2 a stvarne 31m2 na V spratu! Sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, parketima, klima uređajem, parketima i keramikom. Iza zgrade je parking koji se ne plaća.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130 m2 što jeftinije uknjižen'
55.000 KM
65.000 KM
74.400 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 37.271 KM, 46,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 40.000 KM, 59,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje veći dvosoban stan sa garažom u ulici Avde Smajlovića, općina Novo Sarajevo. Predmetni stan je pozicioniran na četvrtom spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 42.000 KM, 72,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje trosoban stan na Dolac Malti u zgradi "Šibica", ulica Ložionička, Općina Novo Sarajevo. Stan se nalazi na 19 (devetnaestom) spratu stambene zgrade koja posjeduje dva lifta. Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 46.000 KM, 20,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2015.,

www.sivricnekretnine.com

Poslovni prostor se nalazi na lijepoj lokaciji blizu crkve sv,Mateja u novoj gradnji i kompletno je na,mjesten od sanitarija,keramike,klime alu-pvc otvori,rešetke noveZgrada je etažirana i poslovni prostor je uknjižen sa 1/1 dijelom i useljiv je odmah.Vlasništvo i papiri su 1/1.Pogodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 48.000 KM, 53,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban apartman trostrane orijentacije u novogradnji manje samostojeće zgrade na Jahorini, naselje Šator. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini Snježna Dolina staze i šestosjeda. Apartman na prvom spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 49.000 KM, 55,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan u blizini Britanske ambasade na Grbavici, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Stan je smješten na idealnom prvom spratu stambene jedinice koja se sastoji od ukupno 11 spratova i posjeduje lifta. Po strukturi je dvosoban stan uknjižene....

 
 
 
  Poslovni prostor, MRKONJIĆ GRAD, 50.000 KM, 62,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Mrkonjic Gradu, naselje Brkić Bašta. Stan ima 62.5 kvadrata. Nalazi se na 4. spratu u zgradi bez lifta. Struktura stana čine 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i manjim dnevnim boravkom, kupatilo, hodnik i ostavna prostorija (špajiz) i jedan balkon na koji se....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI BROD, Slatina, 50.000 KM, 56,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANA Prodajem 2-soban stan 56 m2 Centar, Brod,Bosna i Hercegovina. Uknjizen, odmah useljiv. Prelep porodicni stan sa svim velikim prostorijama, na 4 spratu, u samom centru grada ( iznad bivse Duge ), delimicno renoviran. Hrastov parket u sobama i hodniku, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 50.000 KM, 51,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

stan u zgradi, visoko prizemlje, uknjizen, dvostrano orjentisan, uz stan se dobija podrum, vlasnistvo 1/1 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 50.000 KM, 38,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednoiposoban stan u Istocnom Sarajevu, preko puta autobuske stanice, ulica Srpskih Vladara. Dobra lokacija, funkcionalan, uknjizen.U cenu ulazi kuhinja sa barom sa slike. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 55.000 KM, 25,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Detaljan opis: Stan se nalazi u naselju Mejtaš, ulica Envera Čolakovića u suterenu stambene zgrade sa vlastitim dvorištem i baštom iza. U neposrednoj blizini stana nalaze se 3 supermarketa, 3 osnovne škole, 3 srednje škole, pekara itd. Udaljenost od Titove ulice je svega 5 minuta....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 58.100 KM, 45,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban nov apartman u objektu Winter Park Residence, Bjelašnica, općina Trnovo. Objekat Winter Park Residence nalazi se na najatraktivnijoj lokaciji na Bjelašnici sa otvorenim pogledom na skijaški centar Babin....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 60.000 KM, 61,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban apartman trostrane orijentacije u novogradnji manje samostojeće zgrade na Jahorini, naselje Šator. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini Snježna Dolina staze i šestosjeda. Apartman pozicioniran na....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 60.000 KM, 56,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Ilijasa, odma uz zgradu Opstine. Stan je ukupne povrsine 56 m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade u ulici 126 Ilijaske brigade br 4 ( u blizini bolnice, poste ) . Stan se sastoji od dvije posebne sobe, zatim kuhinja , balkon, hodnjik, kupatilo, ostava/spajz,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 62.000 KM, 31,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran jednosoban stan uknjižene površine 31 m2 ( korisne površine 38 m2). Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika koji takođe ima izlaz na drugu terasu i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 92,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, Franjevacka 15/2, zgrada SARAJEVSKE PIVARE, stambeno-poslovni objekat. Opcina Stari Grad, MZ Bistrik, 5 min. hoda do Bascarsije. Extra lokacija. Uknjizen, vl. 1/1, tek renoviran i adaptiran. Mogucnost dalje adaptacije ili pretvaranja u kancelarijski prostor. 1 soba : 33m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 67.444 KM, 74,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stana u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno praktična,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 70.000 KM, 39,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u Sarajevu. Kompletna dokumentacija. uknjizen na moje ime. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 70.300 KM, 40,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan uknjižene površine 40,04m2, dok stvarna kvadratura iznosi 49m2! Sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila, ostave i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim-etažnim grijanjem, klima uređajem, kvalitetnim parketom,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 77.000 KM, 77,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan u kući, uknjižene kvadrature 37m2, dok je stvarna kvadratura 77m2. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupatila i hodnika. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 48,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2022.,

www.indomio.ba

Nov i useljiv jednoiposoban stan na IV spratu uknjižene površine 48m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Izlaz na balkon je iz dnevne sobe. Opremljen je etažnim grijanjem sa elektro kotlom, PVC stolarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U prilici smi ponuditi vam ostvarenje vaših biznis snova - mali stan u ravnom dijelu sarajevskog centra, na omiljenom Marijin Dvoru. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi na uglu ulica Kranjčevićeva i Fra Anđela Zvizdovića. Na četvrtom je, ne i posljednjem, spratu u zgradi bez....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.500 KM, 81,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 84.300 KM, 48,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Nov i useljiv jednoiposoban stan na IV spratu uknjižene površine 48m2 u novoj gradnji. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 88.000 KM, 60,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2022.,

www.indomio.ba

Odlična ponuda! Centar grada! Dvosoban stan u kvalitetnoj Austro-ugarskoj gradnji uknjižene površine 60m2 sa pripadajućim prostorom i podrumom površine 60m2. Sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, jedne spavaće sobe, kupatila i hodnika. Opremljen je drvenom stolarijom i grijanjem....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 89.000 KM, 53,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban apartman trostrane orijentacije u novogradnji manje samostojeće zgrade na Jahorini, naselje Šator. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini Snježna Dolina staze i šestosjeda. Apartman na drugom spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 89.900 KM, 125,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću na Vratniku, ulica Bakije sokak, općina Stari Grad. Predmet prodaje je zemljište ukupne površine 313 m2 na kojem se nalaze dva objekta/dvije kuće. Prvi objekat je uknjižen, a u pitanju je stara devastirana kuća površine 59 m2 u prizemlju. Druga....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 90.000 KM, 61,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Potpuno renoviran i namjesten stan. - Povrsine 61 kvadrat. - Stan se sastoji od 2 spavaće sobe,kupatila i wc,kuhinje i dnevnog boravka u sklopu te komfornog hodnika. - Uknjizen 1/1. -Moguca je zamjena za plac ili kucu u blizini BIHAĆA ili CAZINA. - Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 92.000 KM, 66,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2022.,

www.indomio.ba

Kuća novije gradnje spratnosti Pr+1S uknjižene površine 66m2 u osnovi na placu od 314m2. Prizemlje kuće se sastoji od predulaza, hodnika, stubišta za sprat, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Sprat sa istim rasporedom nije završen. Posjeduje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 92.400 KM, 48,00 m2 cca 1930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan i ostava uknjižene površine 48 m2 u kvalitnoj novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i ostave u tavanskom prostoru. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 96.000 KM, 48,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju polunamješten jednosoban stan u novoj gradnji na IV spratu uknjižene stambene površine 48m2. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, kvalitetnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.200 KM, 65,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvoiposoban stan uknjižene površine 64,80m2 (stvarne površine 68m2) na V spratu u strogom centru grada! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, dva hodnika, kupatila i zatvorenog balkona. Opremljen je PVC i drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 97.500 KM, 113,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.08.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju prizemna kuća sa potkrovljem uknjižene površine 113m2 u osnovi na placu od 1016m2. Kuća se u prizemlju sastoji od dnevne sobe, uvučene kuhinje sa trpezarijom, tri sobe, kupatila, hodnika i hodnika. Potkrovlje se sastoji od jedne prostorije. U prizemlju se u sklopu kuće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 99.000 KM, 78,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Veoma lijep, funkcionalan trosoban stan koji se lako moze pretvoriti u dvije stambene jedinice. Sastoji se od 3 sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, zatvorene lodje. Kompletno opremljen.Uknjizen 1/1 Mogucnost pretvaranja u dve stambene jedinice Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 69,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 99.000 KM, 50,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Ukoliko ste do sada tražili apartman koji ima sve, na pravom ste mjestu Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov i novoopremljen, pun pozitivne energije i spreman sa novog vlasnika/cu jednostavno učini sretnim. Smješten u Dvorištima na Jahorini,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasnica, 99.900 KM, 43,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kompletno renoviran dvosoban stan u centralnom dijelu Hrasnice, ulica Ahmeda Bošnjaka, općina Ilidža. Predmetni stan je smješten u suterenu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i kupatila, ukupne uknjižene....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 211)

<< <1 2 3 4 5 6> >>