• GoHome Professional
balkon pala cijena do 230000 km što skuplje do 240 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • balkon pala cijena do 230000 km što skuplje do 240 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - balkon pala cijena do 230000 km što skuplje do 2400 KM/m2

  • Za upit "balkon pala cijena do 230000 km što skuplje do 2400 km/m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 1.785 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • parking
    • klima
    • opremljen
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 266.000 KM na 237.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA KRUPA, 237.000 KM, 172,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 266.000 KM
24.04.2026 - 237.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća pored rijeke Une opština Bosanska Krupa, udaljeno svega 3 minuta od centra grada.Objekat se nalazi na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za ljubitelje prirode, ribolova i odmora uz rijeku. Kuća ima direktan prilaz sa obje strane kuće, sa prednje strane za automobil....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 114.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 114.000 KM, 46,00 m2 cca 2480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.08.2025 - 120.000 KM
08.03.2026 - 114.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan na I spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, grijanje je na konvektore. Nalazi se na jako lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 107.700 KM na 104.700 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 104.700 KM, 60,00 m2 cca 1750 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2025 - 107.700 KM
27.02.2026 - 104.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je kompletno namješten dvosoban stan površine 60 m2, smješten na šestom spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona koji pruža ugodan prostor za odmor. Opremljenost: PVC stolarija, Etažno....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)