• GoHome Professional
180 m2 što jeftinije porasla cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 što jeftinije porasla cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 što jeftinije porasla cijena

  • Za upit "180 m2 što jeftinije porasla cijena" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 1.616 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+9%

Promjena cijene sa 165.000 KM na 180.000 KM dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BANJEVAC, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 165.000 KM
11.04.2026 - 180.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

✨ PORODIČNA KUĆA SA OKUĆNICOM – BREZA / BANJEVAC ✨ Idealna prilika za miran porodični život! Na prodaju kuća na dva sprata ukupne površine 180 m², sa okućnicom od 388 m², smještena u mirnom i uređenom naselju Banjevac – Breza. Raspored prostorija: Prizemlje: ✔️ Hodnik ✔️ Kupatilo....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 300.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 260.000 KM
17.04.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Opis: Kuca sa dva odvojena stana.podrum basta.ostave.grijanje plin čvrsta goriva.Brdo DZamija 48.Pet minuta hoda do trolejbusa.carsije.principovog mosta obdaniste 50m.061132 664 .moze zamjena za manju nekretninu na moru. Hrvatska .

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)