• GoHome Professional
170 m2 do 140000 km što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 do 140000 km što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 do 140000 km što veće

  • Za upit "170 m2 do 140000 km što veće" pronađeno 108 nekretnina - prosječna cijena 677 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
    • do 677 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, VISOKO, 126.000 KM, 186,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Mulici -visoko Br.062/785-646 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 105.000 KM, 185,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca renovirana u maju 2011 godine. Useljiva odma. U sklopu kuce se nalazi i poslovni prostor sa 100 kvadratnih metara, pogodan za iznajmljivanje ili pretvaranje u stambeni prostor. U sklopu kuce se nalazi i velika garaza za dva auta i prostorom za ostavu,te jos tri prateca objekta(susara,....

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 181,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2024.,

www.realitica.com

PRODAJEM ZEMLJIŠTE ODLIČNO ZA STAMBENO-POSLOVNI ILI POSLOVNI OBJEKAT. ; Gradiska .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '170 m2 do 140000 km što veće'
133.000 KM
105.000 KM
94.000 KM
  Kuća, BIHAĆ, 135.000 KM, 180,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Bihacu koja se nalazi u ulici Kasima Ćehajića na broju 14,na vrlo atraktivnoj lokaciji.Kuca se nalazi na glavnoj saobracajnici.U neposrednoj blizini kuće je caffe pizzeria Amfora,OMV benzinska pumpa,apoteka,pekara,auto praona,poštaKuća se nalazi na zemljišnoj parceli....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bentbaša, 135.000 KM, 180,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo ,Općina Stari Grad,ulica Nevjestina 23, kod Hotela SARAJ , 5 minuta pjesice od sebilja, kuca je povrsine oko 180m2 namjestena,sa tri kupatila,tru kuhinje ogromnim dnevnim sobama,spavacim sobama,trepezarijama,pored hotela nekih 30m,sa prelijepim pogledom na Sarajevo vjecnicu....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 133.000 KM, 180,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mirnom delu Laktaša, na 15ak min od Banjaluke. Ukljižena na vlasnika. Dvospratna kuća od 180m2 na placu od 1017m2 koji pruža mnogo mogućnosti (za vrt, bazen). Pomoćni objekat u dvorištu, 2 parking mesta, struja, voda. U prizemlju je zasebna jedinica (stan) koji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 180,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA NA DVIJE ETAZE,DVA ZASEBNA ULAZA,180M2 STANBENOG PROSTORA,PODRUM,GARAZA ZA DVA AUTA,OKUCNICA 35M2,CENTRALNO GRIJANJE,PAREKTNI POD,ALU STOLARIJA,OPREMLJENA KUHINJA I KUPATILO,DOBAR PRILAZ SA CESTE,VODA,TELEFON,SVA INFRASTRUKTURA Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 130.000 KM, 180,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća dimenzija na dvije etaže sa garažom uz kuću cijelom dužinom kuće locirana na zemljišru površine cca 3.500 m2 sa odraslim voćkama. Teren na kojem se nalazi kuća je ravan do blago naget. Sa parcele se pruža prelijep pogled. Vrlo brzo se dolazi do kuće sa Kobilje glave (skretanje....

 
 
 
  Kuća, KOTOR VAROŠ, 125.000 KM, 180,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUCA U KOTOR VAROSU , 2 km OD CENTRA . KUCA JE NAMJESTENA, USELJIVA. CIJENA NIJE FIKSNA. ZA SVE INFORMACIJE JAVITI SE NA BROJ 00385998358258 KUCA SE NALAZI U BLIZINI CENTRALNOG GROBLJA KOTOR VAROS . Prizemlje + prvi kat . Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca 10x9m prizemlje+visoko potkrovlje na 500 m okucnice sa vlastitim prilazom,urednim papirima vl 1/1 udaljena 200 metara od dzamije Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 3 km od Cazina (Seferagici), sa poslovnim prostorom. Dimenzije kuce su 10x 9 m2, namjestena i useljiva sa 700 m2 okucnice. Telefon: 0038640358111, 0038659040529 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća u Bijeljini. U pitanju je planska gradnja iz 1989 godine. Kuća je renovirana 2003 godine, izmijenjen raspored prostorija, promijenjene elektro i vodo instalacije, mokri čvorovi, podovi, uveden telefon, TV, internet. Posjeduje centralno grijanje, garažu i 500m2 placa.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 115.000 KM, 180,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuća na dva sprata sa garažom, vočnjakom i prelijepim pogledom Nekretnina ima građevinsku dozvolu i sve legalne priključke. Dimenzije kuće u osnovi su 7x9 m dok je potkrovlje 7x11 m. Objekt je smještena na parceli....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 180,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na kat sa podrumom povrsine 9,5x9,5m s okucnicom 1200m2 i odvojenom garazom 7x11m.Uz postojeci objekat zapocet je novi 8,5x11,5 izgraden do prve ploce sa svim prikljuccima.Oba obijekta imaju zasebne papire (gradevinske dozvole).Papiri uredni 1/1.Kuca se nalazi 100m od opsine....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 117.600 KM na 108.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 108.000 KM, 180,00 m2 cca 600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 117.600 KM
12.04.2026 - 108.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju dvoetažna kuća na Stočari površine 180m2 na placu od 506m2. ; Stočara .

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 105.000 KM, 180,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa dva zasebna trosobna stana sa garazom,podrumom,kancelarijom i pomocnim objektom. Plac (480m2),uredjen, sa zasadjenim vocnjakom. Kuca potpuno sredjena,nisu potrebna dodatna ulaganja. Komletna dokumentacija 1/1 na ime vlasnika. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 90.000 KM, 180,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

nedovršena kuća-veličina objekta je 10,0 x 9,5 m,spratnost II 1/2. ulica RISTE MIKIČIĆA 52 (u blizini automehaničara BOLE) Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 88.000 KM, 180,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Broj ugovora o posredovanju: 67-P-16.03/2023-SN ; Mostar .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 149.722 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća sa garažom i kultivisanom okućnicom u naselju Zabrđe, u blizini autobuske stanice Smiljevići 1. Sastoji se od prizemlja u kojem su dvije sobe, sprata sa kuhinjom, boravkom i dvije spavaće sobe, te potkrovlja koje je jedna cjelina i ima dva balkona na dvije strane kuće.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 81.200 KM, 180,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU – POSLOVNI OBJEKAT 180m2 – GRADIŠKA .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajeem kuću u blizini Gradiške, 2,5 km od centra grada kuća ima četiri sobe, dva kupatila, dva namještena sprata, ppotkrovlje nije završeno, ostavu, dvorišnu zgradu, garažu, šupu za drva, dva ulaza u dvorište, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, LJUBAČE, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa okućnicom i pomoćnim objektom na prodaju. Nalazi se 50 m od glavnog puta Tuzla Živinice Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, GRAČANICA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je gradjena U Americkom stilu, posjeduje veliko dvoriste sa oko 5 duluma zemlje gdje se nalazi vocnjak sa bazenom za navodnjavanje (za voce). Posjeduje box izidan u kamenu za ljubimca,te par drugih pratecih objekata koje mozete koristiti po zelji. Takodjer ima manji ljetnokovac....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, TUTNJEVAC, 78.230 KM, 180,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju u Republici Srpskoj. Mesto Tutnjevac udaljeno od Bjeljine 26 km, od Ugljevika 6 km. Kuca ima dva sprata, dva kupatila. Dimezije 10mx9m, na placu od 22 ara, pored asfaltnog puta. Kuca poseduje plan, gradjevinsku dozvolu, struju i vodu. Odmah useljiva . Moguc dogovor.....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 76.800 KM, 180,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2022.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Kuća, RUMBOCI, 90.000 KM, 175,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA,174 m2, U Rumbocima,kućni broj 365,blizina Ramskog jezera,struja,voda,telefon,pvc stolarija,aluminijska ograda na balkonima,vlasništvo 1/1,zelena površina(parking) uz kuću 81 m2,gospodarska zgrada 90 m2,uz kuću ide i parcela(voćnjak) od 860 m2,kuća je spremna za daljnu....

 
 
 
  Kuća, KISELJAK, 97.000 KM, 174,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaja kuće stambeno-poslovni objekat, dijelom namještena, 2 sprata i potkrovlje, jedan sprat odmah useljiv, ca. 87 m², okućnica ca. 1200 m2, juzna strana, iznad izvora kiseljaka, vlasništvo uredno, blizina ambulante, ljekarne. Cijena 28.000,00 EUR. Može se pogledati prema dogovoru....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 92.040 KM, 173,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine po papirima 173 m2 i nalazi se na parceli površine 293 m2. sastoji se od dvije etaže i to od prizemlja i sprata na kojima se nalaze dva fizički odvojena stana. Prizemlje se satoji iz predulaza, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kuparila. Na prizemlju....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt telefon +387 65/654-197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice, u okolini Zvornika. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt +387 65 654 197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 140.000 KM, 172,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2019.,

www.indomio.ba

Opis nekretnine ukratko: Lokacija: Kuće s okućnicom i pomoćnim prostorijama, i zemljište se nalaze u VISOKOM, Centar, udaljeno 800 m od zgrade Općine VISOKO, 600 m od policije, 400 m od banaka, 500 m od TC Suša i IGM, 700 m od uključenja na autoput, 500 m od osnovne škole, 500 m od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 142.000 KM, 172,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća spratnosti P+1, bruto kvadrature cca. 170 m2 sa dvorištem na osunčanoj parceli površine 408m2 sa prelijepim panoramskim pogledom na samo 2 minute udaljenosti od Spomen parka Vraca. Do centra grada se stiže za cca 7 minuta vožnje. Naselje Gornji Kovačići, Novo Sarajevo Kuća je....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUBICA, 120.000 KM, 172,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski objekat sa pratećim objektima i 1400m2 zemljišta sa upotrebnom dozvolom za rad. Objekat se nalazi u uzem centru grada , udaljen 500 m od tranzitnog puta Prijedor-Dubica-Gradiska , i 700 m od granicnog prelaza sa Hrvatskom . Prvobitna funkicja objekta je bila....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 150.000 KM, 171,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SUTEREN + S1 UKUPNE STAMBENE POVRSINE 171M2 OBA SPRATA SU IDENTICNOG RASPOREDA I SASTOJI SE OD 3 SOBE, KUHINJE SA DNEVNIM BORAVKOM, OSTAVOM, HODNIKOM, WC I KUPATILO ODVOJENI, PREDULAZ, BALKON Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 140.000 KM, 170,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u centru Doboja (Petka Džurica 12- stari naziv ulice) površine 8x8 m2 sa svim priključcima (struja, voda itd.) Kuća ima podrum, sprat i visoko potkrovlje i tavan. Garaža se nalazi u dvorištu. Kuća je odmah useljiva, Kuća je u izvrsnom stanju, vlasništvo 1/1 Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 138.100 KM, 170,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Šargovac, Cvjetna ulica. Prodaje se kuća ukupne površine 170,35 m2, spratnosti P+1+M na placu od 1999 m2. ; Šargovac .

 
 
 
  Poslovni prostor, DONJA VOGOŠĆA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem na vrlo atraktivnoj lokaciji, u naselju Donja Vogošća, Općina Vogošća, kanton sarajevski. # Imanje se nalazi pored magistralnog puta koji povezuje Vogošću i Ilijaš. #Nalazi se na 5 km udaljenosti od centra Vogošće i 5....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 99.000 KM, 170,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

061725804 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 108)

<< <1 2 3> >>