• GoHome Professional
160 m2 novogradnja kablovska što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 novogradnja kablovska što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 novogradnja kablovska što manje

  • Za upit "160 m2 novogradnja kablovska što manje" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 1.287 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 69000 KM
    • do 86000 KM (prosječna cijena)
    • do 100000 KM
    • do 863 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBUŠKI, Na upit, 148,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nov stan 50 m2 prizemlje + prateći prostor suteren 97m2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ĆIPIROVINE, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa dva identična dvosoban stana.opremljena komplet. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Novogradnja Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, MILIĆI, 75.000 KM, 150,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca dogradjena 2014g,namjestena i useljiva,pored kuce garaza 15m2 +15m2 podrum ispod garaze.kuca se nalazi u prvoj zoni milica u blizini osnovne skole.posjeduje veliki plac na kome je moguca gradnja bilo kakvog objektainfo br 065808511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 390.000 KM, 150,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševu, novogradnja, funkcionalan i uređen suteren sa mokrim čvorom, bašta iza kuće, parking za auto, visokokvalitetna gradnja i enterijer. Kuća se nalazi na parceli od 250 m2, Vlasništvo 1/1. Sve informacije na 061/535-309 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Super luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra opremljen. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekstra luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra lokacija. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na suncanoj strani,ima dva sprata i potkrovlje.Sva drvenarija je u drvetu i lijepi parket.Ima centralno gijanje,alarm.Krasan mali vrt ispod i tri parkirna mjesta ispred garaze.Takodje ima tri pokrivena balkona. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 345.000 KM, 150,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na dobroj lokaciji obiteljska kuca Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća u Banja Luci sa predivnim pogledom na grad u kotlini. Kuća nije potpuno dovršena (nekoliko finalnih radova ostalo neurađeno), ali je u potpunoisti funkcionalna za život. Kompletna stolarija u kući je vrhunska-drvena sa polimomponentnim komorama za izolaciju najvišeg....

 
 
 
  Kuća, POSUŠJE, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM VIKENDICU NA BLIDINJU(RISOVAC) CIJENA PO DOGOVORU,MOZE ZAMJENA ZA STAN NA MORU Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvoetazni stan, novogradnja 2003 godina,povrsine 150m2. Stan se sastoji od dvije etaze, od kojih se na prvoj etazi nalazi : dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom od cca 50m2, gostinjsko kupatilo,spavace sobe,velikog kupatila sa jakuzzi kadom i wc-om,garderober (odvojena prostorija),dva....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novoizgradjenu kucu u mirnom dijelu Sarajeva, 150 m2 sa prostranom bastom, sve dozvole i svi prikljuci.za sve informacije budite slobodni da me kontaktirate Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja....

 
 
 
  Kuća, KRAŠEVO, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Namjestenu Kucu,papiri uredni. Za sve Informatzije zovite na viber ili WhatsApp 0041791938636 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI NOVI, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

prodajem kucu sa poslovnim prostorom u Bos.Novom naselje URIJE.Kuca je kvalitetno gradjena.dobro uhodan lokal Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava Video....

 
 
 
  Kuća, GACKO, 120.000 KM, 152,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Gacku korisne površine 152m2. Vlasništvo 1/1. Uredni svi papiri. Kuća posjeduje dvije stambene jedinice. Godina gradnje 2003. Centralno grijanje. Cijena po dogovoru. Kontakt telefon 059/471-550. 065/921-750 ili na mail bojanadzic81@yahoo.com Slike kuce imate na sledecem....

 
 
 
  Kuća, MEĐUGORJE, 450.000 KM, 157,00 m2 cca 2870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Medjugorje-lovely family house(villa) with beautiful garden 500m2! It have 5 rooms,3 bathrooms,kitchen,terrace,and balcony on the first floor,with beautiful view on Hill of Apparition and Križevac. .It is in a peace and quiet part of Medjugorje near by Sent Franciscos Garden and Mathers....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u spionica krc nedaleko od glavnog puta Tuzla Orasje. Kuca je 160m2 na parceli od 1350m2 posijeduje svu potrebnu papirologiju 1/1 gradjevinska,urbanisticka,uplanjena itd.svi prikljucci kuca je kompletno renovirana 2019 unutra i vani! Vani je ostala tarasa da se dovrsi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 160.000 KM, 160,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Vogošći, ul. Dreskovača. Novogradnja, useljiva, P+S+P, sa tri balkona, ljetnjom baštom, voćnjakom. Pet minuta hodanja do osnovne škole i sportskog centra, deset minuta hodanja do zgrade općine. U kući su u svim sobama hrastovi parketi, italijanska keramika, telefon,....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2021.,

www.nekretnine.ba

nekretnina se nalaz u mirnom dijelu grada pored kanala Dasnica uredjenog kao gradsko setaliste.Nalazi se u prvoj gradskoj zoni. Dve srane placa su pored ulice koje su asvaltirane i imaju ulicnu rasvjetu. Kuca ima sve potrebne prikljucke kao voda,struja,gradsko grijanje , kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Faletići, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2023.,

www.nekretnine.ba

prodajem kuću, kompletno izgrađena - obnovljena 2005 godine, sa urednim papirima 1/1 bez ikakvih tereta. kuća se nalazi u najljepšem dijelu sarajeva u faletićima 7 km od centra baščaršije, u prelijepoj prirodi i mirnom okruženju u blizini izvora Mošćanice. Kuća se sastoji od podrumskih....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca na dva sprata sa podkrovljem. Vlastnistvo 1/1, papiri uredni. Na 1 spratu dnevni boravak i treperzariska soba. Kuhinja opremljena sa masinom za pranje suda, frizider i zamrzivac za duboko zamrzavanje. Wc/kupatilo sa tuskabinom i masina za pranje vesa. Na 2 spratu tri spavace....

 
 
 
  Kuća, KADARIĆI, 135.000 KM, 162,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u ilijasu u naselju Kadarici,Kuca i zemlja su vlasnistvo 1/1. Kuca je uradjna po visokom kvalitetu. Kuca je iznutra u potpubosti izradjena. Avlija je ogradjena za vise informacija nazovite na 0038761194379 ili na 0046762266225 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Kuća, KADARIĆI, 135.000 KM, 164,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca u Ilijasu naselje kadarici. unutrasnjost kuce je u potpumosti izradjena i opremljena dvoriste i basta uredjeni sa zelenom povrsinom.Za vise informacija javite se putem maila il na telefon 0046762266225 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, IVANICA, 600.000 KM, 165,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vilu 165 m2 sa tri sobe i pripadajucim kupatilima bazenom 36 m2.. jacuzzi 6 m2.. kamin prostorom.. pomocnom prostorijom komplet namjestajem i svim potrebnim za primanje gostiju Nekretnina posjeduje Balkon Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 165,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, adaptirana kuca u samom srcu Starog Grada, na Kovačima, kod pekare Mahir. Kuca je komplet renovirana, izvana i iznutra do najsitnijih detalja. Sastoji se od 3 etaže po 55m2, unutrašnje stepenice, 2 moderne kuhinje, 2 adaptirana kupatila, 2 velika dnevna boravka....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 150.000 KM, 168,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni petosoban stan na 4. spratu koji izlazi na potkrovlje. Sadrži dva kupatila, jedan VC, 2 balkona i kuhinju. Sanitarije su vrhunske (kada sa masažerom, ugradbene šolje itd.). Dnevni boravak je na sunčanoj strani. Kontakt informacije: Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović....