• GoHome Professional
140 m2 zadnjih 14 dana porasla cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 140 m2 zadnjih 14 dana porasla cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 140 m2 zadnjih 14 dana porasla cijena

  • Za upit "140 m2 zadnjih 14 dana porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+24%

Promjena cijene sa 108.500 KM na 135.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 135.000 KM, 55,00 m2 cca 2460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.05.2023 - 0 KM
24.10.2025 - 108.500 KM
08.05.2026 - 135.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Klasičan dvosoban stan površine 55m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje sa trpezarijom koja takođe ima izlaz na drugu terasu, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom inverter klimom i običnom klimom, parketima,....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 182.196 KM na 200.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lauš 1, 200.000 KM, 50,00 m2 cca 4000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 182.196 KM
09.05.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 50.61 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju. Budući stambeni objekat....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 135.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 57,00 m2 cca 2370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 120.000 KM
08.05.2026 - 135.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 57 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 59 m2 na placu 941 m2. Kuća se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, laminatima, kieramikom i sanitarijama. U pomoćnoj....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 123.100 KM na 138.500 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 138.500 KM, 57,00 m2 cca 2430 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 123.100 KM
08.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 369.200 KM na 380.400 KM dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 380.400 KM, 243,00 m2 cca 1570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 369.200 KM
11.05.2026 - 380.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 .

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 360.000 KM na 399.500 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 399.500 KM, 64,00 m2 cca 6240 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2024 - 360.000 KM
16.05.2026 - 399.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 130.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 130.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2025 - 120.000 KM
20.05.2026 - 130.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

; Nova Topola .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zadnjih 14 dana porasla cijena (11)
  • 140 m2 porasla cijena (2)
  • 140 m2 zadnjih 14 dana (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)