• GoHome Professional
140 m2 porasla cijena do 240000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 140 m2 porasla cijena do 240000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 140 m2 porasla cijena do 240000 KM

  • Za upit "140 m2 porasla cijena do 240000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 KM (malo jeftiniji)
    • 250000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+18%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 240.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ČAPLJINA, 240.000 KM, 100,00 m2 cca 2400 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 152.000 KM
01.09.2024 - 204.000 KM
01.04.2026 - 240.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju je katna kuća u Čapljini, površine cca 100 m2 a koja se nalazi u naselju Zabrdalje. Sastoji se od prizemlja, koje je u naravi trosoban stan, kata gdje je lociran dvosoban, potpuno renoviran stan. Pored ovoga kuća se sastoji i od pomoćnih prostorija, garaže, te velike avlije....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 227.000 KM na 237.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 237.000 KM, 74,00 m2 cca 3200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2024 - 197.000 KM
21.08.2024 - 227.000 KM
26.03.2026 - 237.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 225.500 KM na 230.600 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 230.600 KM, 50,00 m2 cca 4610 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 210.100 KM
20.02.2026 - 220.400 KM
02.03.2026 - 225.500 KM
29.04.2026 - 230.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 219.300 KM na 229.500 KM dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJA, 229.500 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 229.500 KM
03.11.2025 - 219.300 KM
29.03.2026 - 229.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja 5 u ulici Sulejmana Filipovića. ; Dobrinja .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 231.600 KM na 241.800 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 241.800 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 231.600 KM
01.04.2026 - 241.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje je centralno gradsko po potrošnji. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 218.000 KM na 221.900 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 221.900 KM, 55,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 218.000 KM
24.04.2026 - 221.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaja Stanova u Banjaluci ; Lazarevo .

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 220.000 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 220.000 KM, 56,00 m2 cca 3930 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 204.000 KM
27.02.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.realitica.com

Prodajem renoviran dvosoban stan na II spratu u centru Banjaluke, uz dvorište škole Jovan Cvijić. U obzir dolazi i zamjena za manji stan u zgradi sa liftom. ; Centar .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 200.000 KM na 220.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DONJI VAKUF, 220.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2025 - 240.000 KM
21.03.2025 - 220.000 KM
11.06.2025 - 200.000 KM
27.08.2025 - 160.000 KM
30.01.2026 - 200.000 KM
17.04.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.realitica.com

Prodajem Građevinsko zemljište,može i gazdinstvo,u određenom dijelu može da se iskoristi i za vikendice. .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 203.200 KM na 213.900 KM dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, LJUBUŠKI, 213.900 KM, 53,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 203.200 KM
20.03.2026 - 213.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

LJUBUŠKI - LUKSUZNI STANOVI U IZGRADNJI ; Ljubuški .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 202.600 KM na 213.200 KM dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, LJUBUŠKI, 213.200 KM, 53,00 m2 cca 4020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 202.600 KM
20.03.2026 - 213.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

LJUBUŠKI - LUKSUZNI STANOVI U IZGRADNJI ; Ljubuški .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • porasla cijena do 240000 km (63)
  • 140 m2 do 240000 km (233)
  • 140 m2 porasla cijena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)