• GoHome Professional
140 m2 novogradnja - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 140 m2 novogradnja - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 140 m2 novogradnja

  • Za upit "140 m2 novogradnja" pronađeno 77 nekretnina - prosječna cijena 1.740 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 80000 KM
    • do 100000 KM (prosječna cijena)
    • do 120000 KM
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • moderan
    • pogodan
    • 2.sprat
    • parking
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 90.000 KM, 140,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stambeno-poslovni prostor dimenzija 9,5 X 6,8 metara. Poslovni prostori imaju upotrebne dozvole. Objekat posjeduje svu infrastrukturu. SVE 1/1. Nalazi se u neposrednoj blizini nogometnog stadiona Slaven. Objekat je novogradnja. informacije : MOB : 061/152-190 061/331-774....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću koja je stara 2godine. Dimezije 8x9 sa dva sprata. Prizemlje i sprat. To jest jedan veliki dnevni boravak, trepezarija, kuhinja dva kupatila i dvije spavaće sobe i balkon. PRIZMLJE 80m2. SPRAT 50m2. sa okućnicom ukupno 600 kvadrata. Ograđeno sa ogradom visine 180cm,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '140 m2 novogradnja'
904.000 KM
  Kuća, SARAJEVO, 460.600 KM, 140,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 140 m2 (u osnovi 70 m2) i nalazi se na parceli površine 534 m2. Sastoji se od prizemlja i jednog sprata. Na oba sprata se nalaze dvoiposobni stanovi. Sastoje se iz hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinje sa dnevnim boravkom i kupatila. Kuća je starije gradnje i potrebna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 160.000 KM, 140,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem u Bojniku, stambeni objekat ( prizemlje + sprat ),dimenzija 9x8 m ( 2 stana po 70 kvadrata ), sa 2,5 dunuma zemlje. Objekat useljiv sa prikljucenom strujom, vodom i telefonom. Prilaz do objekta omogucen kamionu. Objekat se nalazi u blizini stocne pijace i zaobilaznice koridora....

 
 
 
  Kuća, ŽABLJAK, 700.000 KM, 140,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Villa Durmitor,na najexkluzivnijoj lokaciji na Zabljaku-Ivan do, nacionalni park, udaljena samo 5 minuta hoda od Crnog jezera i 10 minuta od centra grada. Prostrani dnevni boravak sa kuhinjom, 5 spavacih soba, prostrano kupatilo i wc, prostrana ostava. Iz svake sobe izlazak....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 705.000 KM, 141,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Komplet opremljen prostor Podno grijanje Dva WC Klimatizacija Ventilacija Ulaz sa dvije strane objekta Telefon 065 583 903 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 185.000 KM, 143,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opremljena kuća na atraktivnoj lokaciji u blizini moderno opremljene skijaške staze Blidinje. Za detaljne informacije javiti se na e-mail ili broj mobitela. Dijana Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 143,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivni poslovni prostor u strogom centru Sarajeva. Prostor se nalazi u stanbeno - poslovnom objektu, pripada općini Stari Grad. Ulaz u objekat sa glavne saobraćajnice. Postor je kompletno adaptiran najkvalitetnijim materijalima i kompletno opremljen namještajem po mjeri. Višenamjenska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 421.433 KM, 137,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba prodaje penthouse sa tri spavaće sobe u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 421.440 KM, 137,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje penthouse sa tri spavaće sobe u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan gradski sadržaj za lagodan....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 115.000 KM, 136,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa dva sprata, zavresena i odma useljiva. Cjena 115000 KM ili po dogovoru. E-mail:l bts@live.se Telefon: 00387/ (0) 61 83 11 72, 0046/ (0)739 55 10 43 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 411.000 KM, 136,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja završeni pokazni stan u novogradnji Villa Terrazza Sarajevo. Stan označen kao stan A2 i po strukturi je to četverosoban stan. Površina stambenog prostora je 120 kvadrata, površina pripadajuće terase je 94 kvadrata, i bašte 50 kvadrata.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 75.000 KM, 136,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

objekat u izgradnji prizemlje i visoko potkrovlje 136kvadrata stambenog prostora okućnica 310 kvm objekat je legalizovan i dobijena urbanistička suglasnost prilaz objektu asfaltna cesta voda i kanalizacija priključeno Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Novogradnja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, MUSTAJBAŠIĆI, 85.000 KM, 135,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Bungalow stanje- novogradnja Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 150.000 KM, 145,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za stan ili kuću u Bihaću uz nadoplatu. Kuća je novogradnja (2007). Dimenzije kuće su 8.5m x 11.5m, sa 350m2 okućnice. Postoje priključci za struju, vodu, telefon itd U sklopu kuće je garaža i kotlovnica za centralno grijanje. Kuća je pokrivena betonskim krovom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, LJEŠEVO, 120.000 KM, 134,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 849.800 KM, 133,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja penthaus stan u novogradnji kod policijske akademije na Vracama, ulica Dobojska, općina Novo Sarajevo.Stan je 133 m2, a čine ga dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom u open space konceptu, tri spavaće sobe(od kojih....

 
 
 
  Kuća, OLOVSKE LUKE, Na upit, 140,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju Olovo Olovske luke Kuca gradjena 2018godine Dva sprata 1300 zemlje Kuca na mirnoj lokaciji Pored rijeke 5min od firme Alma Ras Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, Na upit, 140,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca katnica 140m2 sa garazom.Useljiva,vlasništvo 1/1.Ljubuški Radišići donji.Prizemlje veliki boravak sa trpezarijom i kuhinjom 1 soba kupaona I ostava.Stubiste za kat unutrasnje.Kat 4 sobe,kupaona i wc,balkon,vrt 400m2.kontakt broj 063185426 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 140,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM KUCU SA 2 SPRATA I PODRUM Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 140,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća vikend posjeduje 3 spavaće sobe ,dnevni boravak,kupatilo ,sadrvan sa kaminom(5, 5 sa 6,5m2) garaža (7sa5m2) drvarnica (2,5 sa4m2) Svi papiri uredni 1:1 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Video nadzor....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 139,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Rezidencijalni objekt CITY GARDEN iznad Čobanije konceptualno spaja stambeni ambijent u jedinstvenu zelenu oazu mira, s veličanstvenim panoramskim pogledom na Sarajevo. Na šest etaža je smješten 39 rezidencijalnih apartmana, površine od 40 m2 do najvećeg od 177 m2, s vanjskim i unutrašnjim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 139,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 143,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje odličan višesoban porodični stan u novogradnji u Vogošći koji je zaista prava rijetkost na tržištu nekretnina. Pozicioniran na idealnom prvom spratu zgrade koja se nalazi u pravoj maloj mirnoj oazi, a opet u centru gradskog života. Lokacija idelana, najbolja u Vogošći....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 134,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje četverosoban stan u izuzetno atraktivnoj novogradnji Ilidža Sky. Novoizgrađeni stambeno poslovni objekat Ilidža Sky je pozicioniran u centralnom dijelu Ilidže pored rijeke Željeznice i glavne saobraćajnice, a sastoji se od dvije lamele sa poslovnim....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 133,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objavljuje prodaju četverosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.18, površine 132,88 m2, nalazi se na drugom spratu objekta, trosoban, orjentacije jug-zapad.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, Na upit, 132,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor u suterenu,Bijeljina CIJENA: 900 KM po m2 / 450 po m2 + Klikni za prikaz,60 m2 - Sadrži svu dokumentaciju, - Poslovni prostor ima 3 kancelarije, mokri čvor, čajna kuhinja, poseban ulaz. - Pogodno za razne namjene. LOKACIJA: - U centru Bijeljine: Atinska 25....

 
 
 
  Apartman, KOTOR, Na upit, 132,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.07.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban penthaus u centru Dobrote,132m2. Pogled od 270m stepeni na more.Potpuni sklad prostora i komfor življenja u luksuznom stanu a za izuzetno povoljnu cijenu. Keramika Italijanska (Entex),kvalitetni materijali,alu stolarija sa termoprekidima i staklom 4 godišnja doba.Podno....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBUŠKI, Na upit, 148,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nov stan 50 m2 prizemlje + prateći prostor suteren 97m2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 132,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 131,92 m2 i dostupan je na I i II spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, kupatila, dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom, ostave i....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća(vikendica) na prodaju sa 1,6 duluma zemje.Nalazi se u Krivoglavcima II,tačno ispod seoskog bazena.Ima 150m kvadratnih stambenog prostora.Urađena drenaža i trotoari,nova metalna kapija. Prvi sprat:Veliki dnevni boravak,kuhinja,kupaona,hodnik ,stepenice za drugi sprat i velika....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poštovani, prodajem: 1. novu namještenu kuću dvokatnicu cca 130 m² + veliki tavan 2. okućnica s voćnjakom cca 1.000 m² 3. bukova šuma 1.200 m² Kuća se nalazi u Međeđi srednjoj i odmah je useljiva. Dakle, kuća je izgrađena 2015 g. i namještena na obadva kata. Nova kupaonica, nova....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Super luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra opremljen. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Kuća, MILIĆI, 75.000 KM, 150,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca dogradjena 2014g,namjestena i useljiva,pored kuce garaza 15m2 +15m2 podrum ispod garaze.kuca se nalazi u prvoj zoni milica u blizini osnovne skole.posjeduje veliki plac na kome je moguca gradnja bilo kakvog objektainfo br 065808511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Hitno radi selidbe u inostranstvo prodajem fenomenalnu kucu (s namjestajem) u centru grada Dervente + uz prodaje kuce ide Audi Jaje besplatno za ozbiljne kupce: Kuca posjeduje: • alarmni ured • video nadzor • klima uredzaj • centralno grijanje (pelet) • podno grijanje • dvije nove....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekstra luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra lokacija. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 77)

<< <1 2> >>

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2