• GoHome Professional
što jeftinije pala cijena zadnjih 7 dana barem 80 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftinije pala cijena zadnjih 7 dana barem 80 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftinije pala cijena zadnjih 7 dana barem 80 m2

  • Za upit "što jeftinije pala cijena zadnjih 7 dana barem 80 m2" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 3.540 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 KM
    • do 390000 KM (prosječna cijena)
    • do 460000 KM
    • do 3900 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • lift
    • lođa
    • potkrovlje
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-14%

Promjena cijene sa 140.000 KM na 120.000 KM dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, USTIKOLINA, 120.000 KM, 96,00 m2 cca 1250 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.05.2026 - 140.000 KM
19.05.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se zidana, kvalitetno građena, kuća- vikend objekat, gabarita 5,94 x 10,25 m, na kulivisanoj, ograđenoj parceli, cca 2500 m2, u divnoj skoro netaknutoj prirodi. Lokacija: Zaseok Jabuke Izuzetna prelijepa prirodna okolina, bogata šumom i čistom izvorskom vodom, potocima i rječicom.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 420.000 KM na 399.000 KM dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 399.000 KM, 73,00 m2 cca 5470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.05.2026 - 420.000 KM
19.05.2026 - 399.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 511.300 KM na 429.500 KM dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MOSTAR, 429.500 KM, 110,00 m2 cca 3910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 511.300 KM
20.05.2026 - 429.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 110m2 u Ulici Husnije Repca u Mostaru Stan je smješten na trecem spratu stambenog objekta sa liftom. Stubište se zakljucava i održava. ; Mostar .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)