• GoHome Professional
što jeftinije najnovije do 50 m2 do 240000 KM dvor - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftinije najnovije do 50 m2 do 240000 KM dvor - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftinije najnovije do 50 m2 do 240000 KM dvorište

  • Za upit "što jeftinije najnovije do 50 m2 do 240000 km dvorište" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 KM (malo jeftiniji)
    • 250000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BILEĆA, 35.000 KM, 45,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru grada, blizu škole, vrtića, trgovina…Ispred stana je veliko dvorište.Idealno za porodicu ili najam.Za pregled i više informacija kontaktirajte na 066/713/553 ili 066/761/066 Nekretnina posjeduje Voda Struja Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ROGATICA, 35.000 KM, 50,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Plac sa kucom se nalazi na izuzetno dobroj lokaciji. Izlazi direktno na glavnu ulucu u gradu koja je ujedno i deo magistralnog puta M19.3. Dodatna pogodnost je jer plac izlazi na tri ulice koje su pored glavne na koju plac izlazi sa prednje, zatim sa bocne strane placa i sa zadnje....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 40.000 KM, 46,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prizemna kuća površine cca 46m2 u osnovi, pomoćna zgrada na sprat površine 24m2 u osnovi, garaža površine 24m2, šupa sa sušnicom površine 24m2 na placu ukupne površine 994m2. U kući se nalaze dvije sobe, kupatilo, predsoblje i trijem. Iza kuće se nalazi pomoćna zgrada koja u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 55.000 KM, 42,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Jednosoban stan površine 42 m2 u prizemlju koji u naravi predstavlja kuću sa dvorištem na korištenje. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Prodaje se kompletno namještena. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 55.000 KM, 25,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Detaljan opis: Stan se nalazi u naselju Mejtaš, ulica Envera Čolakovića u suterenu stambene zgrade sa vlastitim dvorištem i baštom iza. U neposrednoj blizini stana nalaze se 3 supermarketa, 3 osnovne škole, 3 srednje škole, pekara itd. Udaljenost od Titove ulice je svega 5 minuta....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bjelave, 64.000 KM, 44,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno stan u centru u ulici Zaima Sarca 2 na Bjelavama kod Francuske ambassade . Stan je od 44 m² ,ima dvije spavace sobe,dnevni boravak I kuhinjom ,hodnik,te kupatilo I wc. Stan posjeduje takodje oko 200 m² zemljista tj dvoriste. Potrebno je stan cijeli renovirati ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 65.000 KM, 44,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno stan u ulici Zaima Sarca 2,Centar.Preko puta ambasade . Stan se sastoji od dvije spavace sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,kipatilo I wc te hodnik. Stan je od 44 m² I ima veliko dvoriste +/- 160m2 sa obe strane stana.Do Katerdrale 3-5 minute hodom.Stan treba potpuno....

 
 
 
  Kuća, FOČA, 68.000 KM, 45,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom, površina zemlje iznosi 1726m2 dok stambena površina kuće iznosi 45m2. Kuća se nalazi u Foči, 5 minuta od centra Foče. Prilaz kući je asfaltiran. Kuća je sagrađena prije rata, ali je potpuno renovirana nakon završetka rata. Kuća se sastoji od velikog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 70.000 KM, 45,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Seosko imanje, povoljno i za vikendicu na kome se nalazi prizemna kuća površine 45m2 sa pomoćnom zgradom površine 47m2, magaza, čardak i sušara. Dvoriste je ogradjeno i posjeduje sopstevni bunar sa hidroforom. Pored I iza kuće se nalazi zemljište površine 12.600m2. Pogodno sa porodice....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 71.800 KM, 45,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Seosko imanje, povoljno i za vikendicu na kome se nalazi prizemna kuća površine 45m2 sa pomoćnom zgradom površine 47m2, magaza, čardak i sušara. Dvoriste je ogradjeno i posjeduje sopstevni bunar sa hidroforom. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • što jeftinije do 50 m2 do 240000 km dvorište (38)
  • što jeftinije najnovije do 50 m2 do 240000 km (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Primjetili ste pogrešku?