• GoHome Professional
što jeftinije do 130000 km zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što jeftinije do 130000 km zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftinije do 130000 km zadnjih 14 dana

  • Za upit "što jeftinije do 130000 km zadnjih 14 dana" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 1.651 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 962 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, BANJA LUKA, 6.200 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem dva placa za vikendicu u Potkozarju ; Potkozarje .

 
 
 
  Zemljište, MEĐUVOĐE, 10.000 KM, 5589,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine-kd.com

z055 Međuvođe.

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 20.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište površine 12.399 m2 u Potkozarju, opština Banja Luka, smešteno na brežuljku sa pogledom na okolinu. Zemljište je idealno za vikendicu u prirodi ili nešto slično ; Potkozarje .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što jeftinije do 130000 km zadnjih 14 dana'
107.250 KM
140.000 KM
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 23.100 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

NA ZEMLJIŠTE – JABLANICA ? ; Jablanica .

 
 
 
  Kuća, DEMIROVAC, 29.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine-kd.com

k162 Demirovac ; Kuća sa zemljom, struja, voda, telefon.

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 30.000 KM, 36,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Vikendica povšine 36 m2 u osnovi na placu od 1.416m2 na prelijepoj lokaciji u prirodi u Bosanskoj Bijeloj. U prizemlju je smješten dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo. Na spratu su dvije sobe. Posjeduje struju, gradsku vodu, kao i sopstveni bunar. Uknjižena je ivlasnistvo....

 
 
 
  Kuća, BIJELA, 30.800 KM, 36,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, BRIJESNICA, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju vikend kuca u Brijesnici kod Bijeljine vrlo atraktivnu vikend kucu u srcu prirodnog okruzenja,uradjena iskljucivo od ekoloskih zdravih materijala.U ponudi jos cetiri parcele po 450m/2 za prodaju ili gradnju po vasem izboru. ; Brijesnica .

 
 
 
  Zemljište, PRIJEDOR, 56.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.vhs-nekretnine.com

Sve informacije o placu, koje nisu u oglasu, a vezane su za dokumentaciju, tačnu lokaciju nekretnine, mogu se dobiti isključivo u ličnom kontaktu s agentom: .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 64.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

? Odlična lokacija u prirodi, na blagom uzvišenju s panoramskim pogledom, svega nekoliko minuta od magistralnog puta Banja Luka – Prijedor. ; Potkozarje .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 66.000 KM, 84,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima i dosta zemljišta u Potkozarju, opština Banja Luka. Ukupna površina zemljišta je 81.882 m2. U planu su kuća od 84 m2 i pomoćni objekti. ; Potkozarje .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 72.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Predivno zemljiste u Gornjem Madjiru, 918 m2, uz asfaltiranu cestu, javna rasvjeta, voda dovedena na teren. Okruzenje prekrasno, nazivaju ga banjaluckim Dedinjem. ; Česma .

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, 74.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.realitica.com

Zemljište sa izgrađenim objektom površine 1.219 m2 i šumom ukupne površine 9.571 m2 na lijepoj lokaciji u naselju Moluhe u Tuzli, što sve ukupno čini površinu od 10.970 m2. Prelijepo uređena i održavana sama parcela, zelenilo koje je okružuje parcelu, čist zrak, izdvojenost od gradske....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 80,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE LIJEPA PORODIČNA KUĆA U GORNJIM POTKROVICIMA ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 81.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište ukupne površine 624m2 u naselju Rodoč u Mostaru. Pristup parceli je obezbijeđen sa lokalnog puta. ; Mostar .

 
 
 
  Zemljište, BIJELJINA, 88.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU ZEMLJIŠTE – DVOROVI (BIJELJINA) .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, Starčevica, 90.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji – Starčevica, Banja Luka ; Starčevica .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 92.100 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Drakulić. ; Drakulić .

 
 
 
  Kuća, VAREŠ, 96.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća u centru Vareša u ulici Put mira br. 38 .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 107.250 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. Sastoji se od dnevnog boravka trpezarijom, kuhinje, hodnika, i kupatila. Pomoćna zgrada koja sadrži kuhinju sa trpezarijom, jednu sobu, ostavu, garažu i sušnicu. Opremljene su PVC I drvenom stolarijom sa....

 
 
 
  Zemljište, DROZGOMETVA, 108.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju prelijepo, potpuno ravno zemljište (gradilište) uz sami potok u mjestu Drozgometva, Hadžići. Površina: 3038 m2. Cijena: 35 KM / m2. Zemljište je 100% ravno, bez ikakvog nagiba. Nalazi se direktno uz vodotok (potok), što ga čini idealnim za gradnju vikendice ili kuće za....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 59,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban, renoviran, stan površine 59 m2 u prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, uvučene kuhinje, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC i drvenom stolarijom, roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, Inverter klima uređajem,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 59,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 127.700 KM, 28,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U ogranku ulice Milana Karanovića u naselju Borik, prvi red do Vrbasa, prodajemo garsonjere 28 m2 u najpopularnijem stambenom kompleksu Oaza Vrbas, Lamela 1. Nekretnina ima veliki potencijal kao investicija. ; Borik .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem komplet namjestenu Kucu. Kuca je gradjena 2010 godine, postoji fasada, izolacija, nov namjestaj, sve je provedeno. Papirologija je uredna. Na prizemljom postoji veliki dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom, kupatilo i spajz. A na spratu su 3 spavace i kupatilo. Kuca se nije....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 138.100 KM, 70,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola – Doline (900 m od etno sela “Kumovi Konaci”). ; Kola .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 139.100 KM, 24,00 m2 cca 5800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaja - poslovni prostor i garaža - početak Lauša ; Lauš .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 250,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stambeni objekat građen 80-ih godina, dimenzija 10x10, spratnosti prizemlje + sprat + potkrovlje, sa pomoćnim objektom izgrađenim 2000. godine dimenzija 7,85 x 12,45m. ; Grad .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 142.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Mahmutovac ; Mahmutovac .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 30)