• GoHome Professional
prizemlje potkrovlje 180 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje potkrovlje 180 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje potkrovlje 180 m2

  • Za upit "prizemlje potkrovlje 180 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.287 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIJELJINA, 266.700 KM, 180,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.05.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća prizemlje + visoko potkrovlje u ulici Jurija Gagarina ( Bijeljina) površine 180 m2.na placu 500 m2.Kuća je kompletno sređena sa centralnim grijanjem, spuštanim plafonima, kvalitetnom drvenom stolarijom, brodski pod lakirani..... .

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 410.000 KM, 180,00 m2 cca 2280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuca koja se nalazi u ul. 1.Maja br.240 iza trgovinskog centra Bingo. Kuca se nalazi na placu od 2oo m2,a ukupna povrsina stambenog dijela je oko 180 m2. Kuca se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju ima oko 120 m2, dok u potkrovlju ima oko 60 m2.plus dvije terase....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 133.000 KM, 180,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća površine 180 m2 u mjestu Bistarac, opština Lukavac. Kuća je izgrađena na parceli od 456 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Na prizemlju se nalazi prostrana garaža sa uvedenom trofaznom strujom i vodom u samoj prostoriji, dok je na spratovima stambeni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje potkrovlje 180 m2'
295.000 KM
799.000 KM
1.000.100 KM
  Kuća, SARAJEVO, 315.000 KM, 180,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijepo uređena kuća – vikendica (P+S+ Pt) korisne površine 180 m², izgrađena na parceli od 649 m², u mjestu Milinjača, općina Hadžići. Predmetna nekretnina se sastoji iz tri etaže. Prizemlje: kuhinja, dnevni boravak, kupatilo, ostava i kotlovnica. Sprat: hodnik, dnevni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 189,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu trospratnu kuću na Kovačićima Opis nekretnine: Prodaje se porodična kuća sa dvorištem ukupne površine 423m2 u mirnom i sunčanom naselju Kovačići općina Novo Sarajevo. Kuća se sastoji od suterena,prizemlja....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nalazi se 8km od centra Konjica, 150m od željezničkog stajališta pruge Sarajevo-Mostar. Kuća je useljiva. Papiri su 1/1. Kuća ima 180m2 na placu od 800m2. Ima prizemlje, sprat i potkrovlje. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, PRITOKA, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću koja se nalazi u predgrađu Bihaća u naselju Pritoka, u neposrednoj blizini novoizgradjene dzamije u Pritoci. Kuća se nalazi na jako mirnoj i lijepoj lokaciji udaljena od centra grada svega 5 km odnosno 10 minuta lagane vožnje. U neposrednoj blizini kuće se nalaze svi....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća od 180 m2 i pomoćni objekti sa 6 ara placa na manje od 1km od samog centra Loznice. Kuca se nalazi pored glavnog puta u ulici Luke Stevica. U blizini kuće nalazi se osnovna škola, bolnica, vrtić, .Povoljno!!! PRIZEMLJE 90m2: garaza, dnevni boravak – trpezarija....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 120.000 KM, 190,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam u istoj vrijednosti kucu na jadranskom primorju.Kuca se nalazi pet minuta od centra grada.Prizemlje i sprat su useljivi dok je potkrovlje djelimicno zavrseno.Vanjski radovi su zavrseni (fasada,balkoni,keramika,nastresnice)Za vise informacija nazovite na tel.053-229-056....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Na upit, 183,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se veoma funkcionalna stambeno-poslovna kuća prizemlje + visoko potkrovlje dimenzija 12,5m x 7,5m . Površine 183m2 sa dva poslovna prostora površine 91,5m2 i stanom u potkrovlju od 91,5m2. Parkingom (12,5m x 16m) 200m2. Nekretnina se nalazi pored glavnog puta u naselju Miladije.....

 
 
 
  Kuća, KOBILJA GLAVA, Na upit, 177,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje, sprat i potkrovlje. U prizemlju se nalaze dvije sobe, wc, kuhinja i ostava, kotlovnica, drvarnica i velika veš kuhinja. Na drugom spratu dvije sobe, kuhinja i trpezarija, wc i potkrovlje. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, MILJEVIĆI, Na upit, 185,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Istočno Sarajevo, iza Vraca. Prodajem poluzavršenu kuću. Useljivo prizemlje i podrum a kuća ima još sprat i potkrovlje. Okućnica ima 1775m2 sa pomoćnim objektom (ozidan, zatvoren, spreman za korištenje), u blizini još jedna parcela 1375m2 (uz potok). Postoje sve komunalije (struja,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 359.000 KM, 192,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena etažna kuća na sprat sa potkrovljem, na placu površine 508 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe sa kupatilom, hodnika i terase. Dnevni boravak je opremljen namještajem od punog drveta i kože, posjeduje....

 
 
 
  Kuća, ČELEBIĆI, 595.000 KM, 192,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća-vikend objekat korisne neto površine 192,64 m², spratnosti suteren, prizemlje i potkrovlje osnovne dimenzije 12,75 m x 10,25 m sa dijelom stubišta 2,00 m x 4,00 m, lijepo uređenim dvorištem, voćnjakom, bazenom dimenzija 8,00 m x 4,00 m (dubina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.920.000 KM, 192,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u Sarajevu, opština Centar, Vranjače. Troetažna kuća ukupne površine 192 m2. Na prvoj etaži (prizemlju) se nalazi garaža. na drugoj etaži se nalazi ulazni hodnik, tri spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. Na trećoj etaži se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2021.,

www.agencyplus.ba

Agency Plus d.o.o. Alekse Šantića 2a 88104 Mostar Upisani u registar posrednika kod Federalnog ministarstva trgovine pod registarskim brojem : 29/2023 Član Udruženja učesnika u prometu nekretnina pri Privrednoj/Gospodarskoj komori FBiH Broj posredničkog Ugovora: 139/PK Ime i Prezime....

 
 
 
  Kuća, TOMISLAVGRAD, Na upit, 168,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se obiteljska kuća s velikom okućnicom Prizemlje -> poslovni prostor te prostor namijenjen za ugostiteljski objekt Prvi kat -> hodnik, kupaonica + manji toalet, 4 sobe, dnevni boravak+ + kuhinja, velika terasa Potkrovlje i velika okućnica. Kuća nije u potpunosti dovršena,....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 192,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Podrum 58 m2, Prizemlje 192 m2, Sprat 192 m2, V.Potkrovlje 192 m2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, GORNJA KOPRIVNA, 2.173.000 KM, 195,00 m2 cca 11140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Posjed sa kućom, voćnjakom-rekreacionim odmorištem Prodaje se posjed sa voćnjakom i rekreacionim odmorištem u Cazinu u čijem sadržaju se nalazi moderna trospratna vikend kuća. Kompletan posjed je u čistom prirodnom ambijentu naselje Duratovići udaljeno od Grada Cazina 8 kilometara.....