• GoHome Professional
prizemlje balkon do 130 m2 što jeftinije - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • prizemlje balkon do 130 m2 što jeftinije - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon do 130 m2 što jeftinije

  • Za upit "prizemlje balkon do 130 m2 što jeftinije" pronađeno 459 nekretnina - prosječna cijena 2.694 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 KM
    • do 190000 KM (prosječna cijena)
    • do 230000 KM
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 361.022 KM, 87,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 369.300 KM, 92,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Ekskluzivno opremljena kuća spratnosi Pr+1S, površine 92m2 u osnovi na zemljišnoj parceli od 457m2. Prizemlju kuće se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpazarijom, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i stepeništa za spart. Na spratu se nalazi dnevna soba, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 370.605 KM, 120,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 388.080 KM, 110,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica površine 110 m2 sa ustakljenom baštom i nalazi se na parceli površine 850 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji iz dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i ustakljene letnje bašte. Sprat se sastoji iz hodnika, dvije spavaće sobe, balkona i toaleta.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 395.128 KM, 49,00 m2 cca 8060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE” Nekretnine objavljuju prodaju stanova u novogradnji Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku A5 površine 49,23 m2 i dostupan je na 7 spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 399.974 KM, 120,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju BrekaStan se nalazi u stambenoj zgradi novije gradnje na visokom prizemlju.Stan je po strukturi četverosoban ukupne površine 120m2.Sam objekat je pozicioniran iu mirnom djelu naselja. Ulaskom u stna je hodnik iz kojegje na lijevo wc ,a u nastavku....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 407.800 KM, 82,00 m2 cca 4970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunske stanove u izgradnju na prestižnoj lokaciji „Palata“ novi stambeno-poslovni kompleks u centru Banjaluke, osmišljen sa ciljem unapređenja kvaliteta života u gradu kroz urbanu upotrebu prostora i spoja postojećeg i novog.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 413.550 KM, 83,00 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 430.000 KM, 121,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeno poslovni objekat Pr+1S+Pot površine 121m2m2 u osnovi, pomoćna zgrada 144,44m2 u kojoj se nalazi garaža,kuhinja i magacin, dvorište površine 500m2, njiva površine 49m2 što ukupno placa iznosi 670m2 na glavnom putu Brčko-Bijeljina. Prizemlje je poslovni prostor koji je pretvoren....

 
 
 
  Kuća, DRAČE, 440.000 KM, 116,00 m2 cca 3790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuća na izvrsnoj lokaciji Drače broj 19 na samoj plaži pješćanoj s uključenim privezištem za brod.U prizemlju u vrtu moguće je otvoriti ugostiteljski objekat,a sada ima 2 sobe ,kuhinju i komplet kupaonicu s taracom i parkingom za više auta. Gornji kat ima balkon 2 sobe,kupaonicu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREZA, 440.000 KM, 87,00 m2 cca 5060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo prostranu i funkcionalnu kuću kvalitetne gradnje površine 87 m2 sa okućnicom 1915 m2, pozicioniranu u Brezi. Kuća je pažljivo raspoređena kako bi pružila maksimalan komfor: - Prizemlje se sastoji od kotlovnice, ostave i jedne sobe, pogodno za dodatni prostor ili radnu sobu.....

 
 
 
  Stan, SUMBULOVAC, 440.000 KM, 55,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u Sumbulovcu kod Sarajeva (selo Brezovica), 20 km od centra Sarajeva, 15 min do Pala, 30 min do Jahorine. Prizemlje zidano (dnevni boravak, kuhinja i kupatilo) 55 kvadrata. Sprat sa sobom sa dva kreveta i potkrovljem sa jos dva kreveta, pored kuce je zidana garaza sa kanalom....

 
 
 
  Kuća, BREZIK, 440.000 KM, 55,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je novije gradnje, kvadratura pruzemlja je 55m2, tako isto je i potkrovlje. Uknjiženje i papiri su uredno urađeni.. Obezbeđen je priključak struje, vode i kanalizacije. Postavljena je PVC stolarija, struja i voda su razvedeni i u prizemlju i u potkrovlju. Zidovi su unutra omalterisani....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 449.000 KM, 65,00 m2 cca 6910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiran stan od 64 m2. Potrebno potpuno renoviranje. Nekada bio muzički studio. Stan se nalazi u prizemlju u ulici Vase Miskina kod Ekonomskog fakulteta u kvadrantu. Sve informacije na telefon 061549897 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Podrum Ostava....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 454.627 KM, 111,00 m2 cca 4100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 490.000 KM, 94,00 m2 cca 5210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.indomio.ba

Kuća kvalitetne gradnje površine 94m2 u osnovi sa pomoćnom zgradom od 48m2 na zemljišnoj parceli od 407m2 . Spratnost kuće je Pr+1S+Pot. Prizemlje kuće se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila, ostave, hodnika i balkona. Stepenište za strat je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 499.800 KM, 104,00 m2 cca 4810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 104 m2 i nalazi se na parceli površine 301 m2. Sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji od garaže i poslovnog prostora. I sprat se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe sa izlazom na balkon i kupatila. II sprat....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 502.600 KM, 94,00 m2 cca 5350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 507.993 KM, 58,00 m2 cca 8760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 57.72m2 sa dvije spavaće sobe i trostranom orijentacijomu sklopu zgrade sa ukupno 16 apartmana na odličnoj lokacij Rajska vrata Apartman od 57.72m2....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 519.400 KM, 67,00 m2 cca 7750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 67m2 i nalazi se na drugom (po papirima) spratu stambene zgrade. Zgrada ima prizemlje, prvi i drugi sprat pa se može reći da je stan i na trećem (nije zadnji) spratu. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BEGOVO SELO, 525.000 KM, 105,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je “A-frame” kuća na Kupresu, u blizini Kupreške kuće,centra ,skijališta te na svega 5-6min vožnje do kukavičjeg jezera. Jedinstvena lokacija nedaleko od centra svih zbivanja, a opet dovoljno udaljena kako bi se osjetileprirodne ljepote Kupresa. Fenomenalan pogled koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 538.020 KM, 60,00 m2 cca 8970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 59.78m2 sa dvije spavaće sobe i trostranom orijentacijomu sklopu zgrade sa ukupno 16 apartmana na odličnoj lokacij Rajska vrata Apartman od 59.78m2....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 550.000 KM, 70,00 m2 cca 7860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća u Bihaću – Založje . Ova kuća nije samo zidovi i krov – ona je priča. Nakon rata obnovljena i proširena, danas stoji kao prostrano imanje spremno za novu porodicu i nova sjećanja. Kuća dimenzija cca 17,5m x 9,5m sastoji se od: Prizemlje – dnevni boravak, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 557.998 KM, 76,00 m2 cca 7340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju četverosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku B7 površine 76,04 m2 i dostupan je na 4 i 5 spratu stambene zgrade. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 588.000 KM, 86,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Jedna stan se nalazi u prizemlju a drugi je na I spratu manje stambene zgrade. Stan na prizemlju je površine 30,6 m2 dok je stan na I spratu upisane površine 56m2 a stvarne kvadrature 75 m2. Stan na prizemlju sastoji se iz hodnike, kuhinje, trpezarije, kupatila i dnevnog boravka.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 600.000 KM, 50,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2019.,

www.gold.ba

na prodaju je novoizgrađeni ekskluzivni višenamjenski stambeno-poslovni objakat u Sanskom Mostu u industrijskoj zoni Šejkovača. Na zemljišnoj parceli uknjižene površine 3892m2 izgrađen je ovaj višenamjenski stambeno-poslovni objekat spratnosti prizemlje i dvije etaže (P+2) ukupne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 607.600 KM, 71,00 m2 cca 8560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Hrasno, u ulici Azize Šaćirbegović. Stan je površine 71m2 po ZK, a stvarne površine 80,5m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevne....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 656.600 KM, 52,00 m2 cca 12630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban apartman na Bjelašnici u ulici Babin Do. Apartman je površine 52 m2 i nalazi se na prizemlju stambenog kompleksa. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na balkon otvorenog pogleda na stazu. Vanjska....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 676.690 KM, 89,00 m2 cca 7600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju četverosobanog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku A6 površine 89,42 m2 i dostupan je na 4, 6 i 7 spratu stambene zgrade. Po strukturi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 770.280 KM, 91,00 m2 cca 8470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 91 m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, ostave, tri spavaće sobe, kupatila i odvojenog toaleta. Posjeduje i podrumsku prostoriju.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 813.400 KM, 87,00 m2 cca 9350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u novogradnji u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip u ulici Branilaca Šipa. Stan je površine 87m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 862.400 KM, 105,00 m2 cca 8210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 105 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom u baštu površine 58 m2, kuhinje sa trpezarijom, špajza, tri spavaće sobe, kupatila sa wc-om i zasebnog wc-a. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 872.200 KM, 81,00 m2 cca 10770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevu, općina Stari Grad u ulici Logavina. Stan je površine 81 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dječije sobe sa izlazom....

 
 
 
  STAMBENI OBJEKT, BRČKO, 900.000 KM, 114,00 m2 cca 7900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.09.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju stambeno-poslovni objekat spratnosti Sut+Pr+2S+Pk uknjižene površine 114m2 u osnovi na izuzetno prometnoj lokaciji pored glavne ulice u Kolobari. Suteren, prizemlje i I sprat čini poslovni prostor, a II sprat i potkrovlje je stambeni. Suteren i prizemlju su poslovni prostori....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 970.000 KM, 115,00 m2 cca 8440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se legaliziran stambeno-poslovni objekat na izuzetnoj lokaciji u Bihaću, u ulici Ivana Frane Jukića , preko puta Kantonalne bolnice. Objekat je idealan za investiciju zbog frekventne pozicije i već postojećih poslovnih sadržaja. Objekat je spratnosti Sut + Pr + Sp+ Pk, tlocrtnih....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 1.000.000 KM, 115,00 m2 cca 8700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 1.400.000 KM, 140,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u naselju Luke, gradjena je poslije rata 2001- 2002 godine. Komplet je zavrsena. U dvoristu se nalazi pomocna zgrada povrsine 24 m2 i izgleda kao vikendica. (ima WC i trofaznu struju). U prizemlju se iz kuhinje trpezarije izlazi na terasu velicine 20 m2 na kojoj se....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je sagrađena 2007 godine i ima sve riješene papire. Cijelo zemljište je veličine 6 900 metara kvadratnih. Kuća je veličine 130 metara kvadratnih, prizemlje i prvi kat. U prizemlju se nalazi kupaona, spavaća soba, kuhinja sa blagavaonom i dnevnim boravkom. Također ima izlaz na....

 
 
 
  Kuća, BRANKOVAC, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Opis Prodaje se kuća površine cca 130m2 u ulici Braće Knežića (Brankovac), u Mostaru. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi jednosoban stan površine 60m2. Na spratu se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, hodnika. Na krovu....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

KUCA NOVA,PRIZEMLJE,1 SPRAT I PODKROVLJE.GARAZA,NEZAVISNI ULAZ SA STEPENISTA ZA SVAKI STAN(3 STANA)ULAZ SA ULICE.IZA KUCE VELIKA BASTA.VEOMA DOBRO IZGRADJENO I OCUVANO.SVI PAPIRI U REDU.BLIZU BOLNICE I 300 METARA OD STADIONA JEDINSTVA. cjena 260000E Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....