• GoHome Professional
prizemlje balkon 140 m2 što veće Zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon 140 m2 što veće Zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon 140 m2 što veće Zadnjih 7 dana

  • Za upit "prizemlje balkon 140 m2 što veće zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 638.400 KM, 152,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine nudi jedinstven i nov dvoetažni stan u tek izgrađenoj zgradi koja se nalazi u ulici Husinjska na Vracama. Ovu nekretninu krasi visok nivo kvalitete gradnje i raspored prostorija. Za naše kupce je obezbijeđeno i parking mjesto unutar same parcele....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TUZLA, 210.000 KM, 150,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća stambene površine 150 m2 na lijepoj i mirnoj lokaciji u mjestu Gornja Tuzla. Sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja, a izgrađena na zemljišnoj parceli površine 529 m2. Na prizemlju se nalazi jedna velika prostorija sa kuhinjom i kupatilom. Na prvom spratu se....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 350.000 KM, 150,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 150 m2, na placu površine 1524 m2, izgrađena u modernom stilu. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa zimskom baštom, trpezarije, uvučene kuhinje, ostave, vešeraja, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 225.000 KM, 150,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.04.2026.,

www.indomio.ba

Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 02-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: kuća sa dograđenim dijelom i okućnicom....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuća dimenzija 9,5x8,5 sa okućnicom i dvorištem površine 300 m2 na lokalitetu opštine Bos.Krupa,nedeleko od centra grada ulica Bihaćka,izlaz iz Bosanske Krupe prema Bihaću.Pristup kući je moguć sa dvije strane asvaltnim putem,jedan sa glavne magistralne ceste pošto je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 350.000 KM, 150,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću na Vracama iznad policijske akademije, ulica Novopazarska, općina Novo Sarajevo. Ukupna površina zemljišta na kojem je izgrađen stambeni objekat iznosi 400 m2 + pristupni put površine 72 m2. Na početku puta se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bjelave, 170.000 KM, 150,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stambeno poslovni objekat, nalazi se na Bjelavama u Ul. Bardakčije 3, svi papiri uredni. Parcela je 106m2, od toga kuča na sprat sa poslovnim prostorom 86 m2 u osnovi, odmah pored Studentskog doma Bjelave, uz glavnu saobračajnicu, u poslovnom prostoru moguca cafe-slasticarna,gril,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 510.000 KM na 492.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 492.000 KM, 150,00 m2 cca 3280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 510.000 KM
10.04.2026 - 492.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvoetažni petosoban stan u ul. Prvog krajiškog korpusa, naselje Nova Varoš. Površine stana je 151 m2 i na II je spratu. Etaže su povezani unutrašnjim stepeništem. Prizemlje je zamišljeno kao dnevna zona i sastoji se od hodnik, prostranog dnevnog boravaka povezan sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela površine 400m2 sa kućom dimenzija 9,25x9,00m. Prilaz ka kući je asfaltiran te je okućnica lijepo uređena i ograđena. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog sprata i podkrovlja te ima cca 83m2 stambene površine po spratu. Prizemlje i prvi sprat su adaptirani....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • prizemlje balkon 140 m2 što veće (56)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)