• GoHome Professional
porasla cijena do 2000 km/m2 60 m2 renoviran što v - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena do 2000 km/m2 60 m2 renoviran što v - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena do 2000 km/m2 60 m2 renoviran što veće

  • Za upit "porasla cijena do 2000 km/m2 60 m2 renoviran što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 47.000 KM, 65,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedna od najsolidnijih gradjevina Sarajeva je upravo neboder u centru grada, u kojem se nalazi stan od 65m2 sa dvije sobe,kuhinjom,hodnikom,kupatilom I toaletom te balkonom.Ekspozicija stana je na dvije strane.Stan se nalazi na 12-tom spratu u odlicno odrzavanoj zgradi sa tek renovirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 103.025 KM, 65,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban generalno renoviran stan. OPIS LOKACIJE: Stan se nalazi u Tuzli, naselje Brčanska Malta, na 13. spratu zgrade koja ima 17 spratova i u kojoj su dva lifta uvijek u funkciji (jedan je teretni). U krugu od 500 metara se nalaze svi sadržaji potrebni za normalan porodični....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 65,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Mijenjam dvoiposoban, na Alipašinom polju, kompletno renoviran stan. Blindo vrata, kupatilo renovirano sa svim izmijenjenim instalacijama, kuhinja rađena po mjeri. Promijenjena vanjska stolarija- stavljena pvc, unutrašnja stolarija isto zamijenjena. Parket u dvije veće sobe, u ostatku....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 132.000 KM, 65,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE NAMJEŠTEN STAN 65 m2, CENTAR, KOD TC MEPAS MALL. CIJENA 132 000 KM. Prodaje se namješten stan, površine 65 m2, vlasništvo 1/1, čisti papiri. Zgrada "Uglovnica", adresa Kneza Višeslava br.7. 8.sprat (ukupno 9 spratova, posjeduje lift, prekrasan pogled, bez buke). Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.950 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastičan trosoban stan u Velešićima, ulica Isaka Samokovlije, općina Novo Sarajevo. Komforan i jako svijetao stan novije gradnje površine 65 m2 se nalazi na 6.spratu od ukupnih 7 spratova u zgradi sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 38.000 KM, 65,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan na 2 spratu ,u odlicnom stanju 2,5 sobe kuhinja, hodnik, kupatilo, manja ostava, 2 balkona stan je 2006 g. renoviran kupatilo sve novo, kuhinja sve novo, dnevni boravak i spavaca soba 2009 postavita nova PVC stolarija kao i ulazna vrata( vidi slike)u stanu je parket podovi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje dvoiposoban stan na prelijepoj lokaciji u Starom gradu, tik uz Vijećnicu. Riječ je o trokatnici okruženoj zelenilom i tišinom u ulici Mustajpašin Mejdan. Lokacija sama po sebi predstavlja turističku atrakciju budući da ste u samom srcu šehera, a lagana šetnja kulturno-historijskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 60.000 KM, 64,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan na prodaju u centru Sanskog Mosta. Kompletno renoviran ,povrsine 64 m2. Cijena 60000 km Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, MAHALA, 128.000 KM, 64,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem potpuno renoviran trosoban stan u strogom centru Tuzle u lici kazan mahala(odmah do hrvatskog konzulata i rajfajzen banke) . povrsina stana je 64m2. Iznad stana se nalazi potkrovlje sa posebnim ulazom 35m2,gdje je moguce napraviti jos jedan zaseban(odvojen)stan. U zgradi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANOVIĆI, 65.000 KM, 64,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

HITNO! Povoljno prodajem nedavno renoviran stan 64 kvadratna metra. Stan ima razvedeno grijanje, i nalazi se na prominentnoj lokaciji uz sami cetar Banovica. Stan ima razvedeno interno grijanje (iako zgrada nema), na lozenje i na struju. Stan se nalazi na prvom spratu, ima prostran....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 2000 km/m2 60 m2 renoviran što veće (58)
  • porasla cijena 60 m2 renoviran što veće (2)
  • porasla cijena do 2000 km/m2 60 m2 što veće (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)