• GoHome Professional
porasla cijena do 2000 km/m2 60 m2 renoviran - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena do 2000 km/m2 60 m2 renoviran - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena do 2000 km/m2 60 m2 renoviran

  • Za upit "porasla cijena do 2000 km/m2 60 m2 renoviran" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZENICA, Bilmišće, 75.000 KM, 60,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem komforan 2.soban stan u centru Zenice, površine 60m2, vlasnik 1/1,papiri uredni, u dobrom stanju, (nije renoviran), odmah useljiv, naselje Mokusnice, a u obzir dolazi i zamjena za manji 1.soban stan površine do 40.m2, naravno uz nadoplatu razlike kvadrata! U racun primam....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 60,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Klasičan dvosoban kompletno renoviran stan u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dnevnog boravka koji takođe ima izlaz na drugu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 

www.nekretnine.ba

Prodajem komforan 2.soban stan u centru Zenice.,naselje Mokusnice, površine 60m2,vlasnik 1/1,papiri uredni, stan je funkcionalan, dobro očuvan (nije renoviran), odmah useljiv! U obzir dolazi i zamjena za manji 1.soban stan površine do 40.m2, takodjer da nije renoviran, da je odmah....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

OGLAS ZA STAN OGLAS IZ USLUGE Mijenjam. 2.soban komforan, funkcionalan stan u centru grada Zenice naselje MOKUSNICE centar, površine 60m2, vlasnik 1/1,papiri uredni, ocuvan, odmah useljiv, nije renoviran,isključivo mijenjam(ne prodaje se),za 1.soban manji stan maksimalno do 40m2 površine,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 73.000 KM, 60,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se manja kuća ukupne površine 60m2 u naselju Mosnik, Tuzla. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Kuća je komplet renovirana i uređena. Postoji mogućnost kupovine i namještaja po dogovoru. Ispred kuće je parking prostor.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 85.000 KM, 60,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan extra renoviran (sve novo: radijatori, vanjska stolarija sa aluminijskim roletnama, nova unutrašnja vrata, pločice, ulazna vrata protuprovalna Helios-ova, struja ponovo razvedena, TV i DATA kablovi razvedeni, kupatilo, vešeraj, rezervoar za vodu sa pumpom itd.). Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, KARANOVAC, 36.000 KM, 60,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Karanovcu 60m2 plus potkrovlje, uz kuću idu i pomoćni objekti: ljetnja kuhinja, garaža i radionica sa alatima. Kuća je skoro renovirana, pvc stolarija, fasada... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MAGLAJ, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- renoviran stan sa terasom - prvi sprat u zgradi sa malo stanara - ugradjeni venecijaneri - parket - veoma novi namjestaj takodje na povoljnu prodaju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je renoviran na 4 spratu, centralno grejanje, namesten, na odlicnom mestu, u odlicnom stanju e-mail: vlada1712@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, PUTIĆEVO, 79.000 KM, 60,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

PRELIJEPA I KOMPLETNO RENOVIRANA VIKENDICA U ŠUMICI 4 MINUTE OD TRAVNIKA (Putićevo) VIKENDICA KOMPLETNO RENOVIRANA U JUNU 2020. GODINE VIKENDICA 60m2 ZAJEDNO S DODATNOM OKUĆNICOM 1359 m2 PRATEĆI ZIDNI OBJEKAT (MAGAZA/ŠUPA) ZA OSTAVU ILI RADIONICA cca 10m2 VELIKA NATKRIVENA TERASA....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 2000 km/m2 60 m2 renoviran (58)
  • porasla cijena 60 m2 renoviran (2)
  • porasla cijena do 2000 km/m2 60 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)